Pożyczkodaj Logowanie

 

Logowanie w serwisie Pożyczkodaj jest bardzo łatwe. Na stronie głównej firmy, należy kliknąć przycisk “Logowanie” oraz wpisać adres e-mail z hasłem.

pozyczkodaj logowanie


Pożyczka w Pożyczkodaj

pozyczkodaj zaloguj sie

Warunki pożyczki w Pożyczkodaj

Kwota 100 zł – 1000 zł
 Termin od 1 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 1000 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 28 do 84 lat


O firmie Pożyczkodaj

Pożyczkodaj to szybko rozwijająca się firma, która posiada innowacyjne metody pozwalające na dotarcie do coraz szerszej liczby klientów. Instytucja kładzie szczególny nacisk na rzetelne i jasno sprecyzowane informowanie pożyczkobiorców o warunkach oraz zasadach, jakie funkcjonują. Pożyczkodaj prowadzi współpracę ze stacjonarną firmą Prometeusz Finanse Sp. z o.o., gdzie klienci mogą ubiegać się o pożyczkę w przypadku, gdy wniosek złożony za pośrednictwem strony internetowej otrzymał negatywną ocenę.

W Pożyczkodaj funkcjonują doskonale znane zasady uczciwości, elastyczności i rzetelności, co daje satysfakcję obustronną z transakcji oraz zadowolenie z udzielonej pomocy czy propozycji nowoczesnych rozwiązań. Szybkość działania pozwala otrzymać wnioskowane pieniądze nawet tego samego dnia.

Siedziba firmy znajduje się w Kielcach.

Oferty pożyczek w Pożyczkodaj

W Firmie można wnioskować o kwotę maksymalną 1000 zł, ale należy pamiętać, że na maksymalny okres 30 dni. Jeśli spłaty dokonujemy terminowo, wtedy koszty pierwszej chwilówki wynoszą 0 zł. Dotyczy to tylko pierwszych wnioskowanych pieniędzy.

Instytucja nie zamyka drogi do wnioskowania o umowę pożyczki w przypadku, gdy mamy inne zobowiązania finansowe na swoim koncie bankowym, z którego dokonujemy weryfikacji. Ważne jest, aby przestrzegać terminowego spłacenia pożyczki w Pożyczkodaj.

Wnioskowanie pożyczki w Pożyczkodaj

Pożyczkodaj stawia na minimum formalności, dlatego wniosek o pożyczkę jest jasno sformułowany, a dane w nim zawarte należą do kategorii podstawowych takich jak: imię, nazwisko, numer PESEL, numer dokumentu tożsamości w postaci dowodu osobistego oraz swój status pracownika (na jaką umowę jesteśmy zatrudnieni, czy na podstawie jakich świadczeń otrzymujemy świadczenia, na przykład: umowa o pracę, umowa zlecenie, renta w tym także renta strukturalna, emerytura, zasiłek przedemerytalny, emeryt KRUS, działalność gospodarczy czy również status rolnika).

Po wyborze kwoty i czasu spłaty, gdzie również będzie można zapoznać się z realną kwotą do spłaty całości zobowiązania pieniężnego, przechodzimy do wypełniania wniosku. Po tym etapie następuje weryfikacja danych i numeru konta, który polega na przelaniu ze swojego konta bankowego symbolicznej kwoty. Zabieg ten jest konieczny tylko w przypadku pierwszej pożyczki za pośrednictwem Pożyczkodaj. Niezbędne są także dane do logowania w systemie w postaci: numeru telefonu, adresu e – mail oraz wybranego hasła.

Podając wyżej wymienione dane klient, nie musi bać się o ich dalszy los czy wykorzystanie, ponieważ administratorem ich przetwarzania jest firma Finansec Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, a firma wykorzystuje je tylko w celu realizacji usługi i na poczet umowy pożyczki.

Umowa o pożyczkę musi zawierać podpis klienta i to zaniechanie czy niedostarczenie wymaganych dokumentów lub brak dokonania opłaty rejestracyjnej skutkuje usunięciem z systemu prośby o pożyczkę w terminie 10 dni.

Wymagania uzyskania pożyczki w Pożyczkodaj

W celu uzyskania pozytywnego rozpatrzenia wniosku o pożyczkę należy spełnić takie warunki jak na przykład: wiek, który waha się pomiędzy 28 a 84 rokiem życia, obywatelstwo Polskie wraz z nadanym numerem identyfikacyjnym PESEL.

Pożyczkobiorca ubiegający się o środki finansowe w Pożyczkodaj nie może także widnieć w bazach, których weryfikacji dokonuje firma. Ważnym elementem jest również posiadanie źródła dochodu, dlatego osoba posiadająca statut bezrobotnego niestety jest według firmy osobą niewypłacalną – a co za tym idzie, nie może zaciągać zobowiązań finansowych.

Zalety Pożyczkodaj

Wady Pożyczkodaj

  • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników

Kontakt Pożyczkodaj

Oficjalna strona pozyczkodaj.pl
 Adres ul. Paderewskiego 48, 25-502 Kielce
 Telefon 80 10 13 003
 Adres e- mail biuro@pozyczkodaj.pl

Opinie o firmie Pożyczkodaj

100,00 zł - 1000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *