Pożyczka Orzeł Logowanie

Pożyczkodawca nie daje możliwości zakładania konta i logowania na swojej platformie.

pozyczka orzel logowanie


Pożyczka w Pożyczka Orzeł

pozyczka orzel zaloguj

Warunki pożyczki w Pożyczka Orzeł

Kwota Do uzgodnienia
 Termin Do uzgodnienia
 RRSO 110.03 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 2 dni robocze
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 18 do 75 lat


O firmie Pożyczka Orzeł

W Pożyczka Orzeł możemy ubiegać się o pożyczkę gotówkową jeśli robimy to jako osoba fizyczna, bez znaczenia, w którym miejscu kraju się znajdujemy, gdyż całość procedury odbywa się online. Nie ma wymogu podawania celu, na który chcemy przeznaczyć zaciągnięte zobowiązanie. Ważnym elementem jest fakt, że firma nie pobiera dodatkowych opłat przygotowawczych czy weryfikacyjnych, a ewentualne koszty notarialne zostają zwrócone w całości.

Pozytywna decyzja zwrotna o pozytywnym rozpatrzeniu prośby dociera do klienta maksymalnie w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku o pożyczkę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, instytucja wybrała bardzo wygodną formę wnioskowania i informowania swoich pożyczkobiorców, bo jest to całkowicie droga online: bez wychodzenia z domu.

Firma ma swoją siedzibę w Lublinie.

Oferty pożyczek w Pożyczka Orzeł

Oferta firmy skierowana jest do osób, które ukończyły 25 rok życia, a nie przekroczyły 75 roku życia. Pożyczka Orzeł docenia klientów i szanuje sytuacje życiowe, w jakich oni się znajdują i z tego względu akceptuje zaległości, jakie zostały wpisane do baz danych takich jak BIG, BIK czy KRD.

W Pożyczka Orzeł nie ponosimy kosztów opłat przygotowawczych, a także wcześniejsza spłata odbywa się bez dodatkowych zobowiązań. Środki pieniężne docierają w ciągu 48 godzin od momentu zwrotu podpisanego egzemplarza umowy przez kuriera.

Wnioskowanie pożyczki w Pożyczka Orzeł

Prawidłowo wypełniony wniosek o pożyczkę wraz z załącznikami w postaci zaświadczenia od pracodawcy lub w przypadku innej podstawy dochodu świadczenie o waloryzacji z ZUS, potwierdzenie odbioru ostatniego wpływu dochodu oraz skan dowodu osobistego, należy przesłać na adres e – mail firmy i oczekiwać na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Gdy takowa już do nas informacja dotrze, wtedy informujemy firmę o czasie podpisania umowy, która zostaje nadesłana do nas drogą e – mailową. Klient natomiast drukuje komplet dokumentów i wysyła na adres siedziby.

Ubiegać się o pożyczkę mogą osoby, które mają umowę o pracę z wynagrodzeniem minimalnym 2300,00zł, a pracodawcą jest: sfera budżetowa, spółka akcyjna, stabilna sp. z o.o., gdzie umowę mamy na czas nieokreślony albo na czas 1 roku od wydania zaświadczenia niezbędnego do otrzymania pozytywnej decyzji. Wskazany wyżej dochód musi być oczywiście udokumentowany. Podstawą do ubiegania się o pożyczkę może być także emerytura czy renta przyznana na stałe. Ważnym elementem jest też wiek, którego górna granica to 75 lat.

 Do umowy o pożyczkę firma dołącza harmonogram spłaty, który pozwala na rzetelne przestrzeganie terminów w nim zawartych.

Wymagania uzyskania pożyczki w Pożyczka Orzeł

Aby ubiegać się o pożyczkę w firmie, należy spełnić wymagania w postaci: wieku, który wymagalnym jest od 25 do 75 roku życia, umowa o pracę z minimalnym wynagrodzeniem netto 2300,00 zł a najbardziej wiarygodnym i wypłacalnym źródłem dochodu są środki pozyskane z umowy o pracę u takich pracodawców jak sfera budżetowa czy spółka akcyjna. Koniecznym elementem jest przedstawienie dochodu, który można zaprezentować na piśmie. Także emeryci i renciści mogą ubiegać się o pożyczkę w firmie, pod warunkiem, ze ich dochód minimalny wynosi 1200,00 zł netto.

Zalety Pożyczka Orzeł

  • Oferta skierowana również do osób zadłużonych, emerytów, rencistów
  • Od 18 lat
  • Przejrzyste zasady

Wady Pożyczka Orzeł

  • Brak darmowej pożyczki

Kontakt Pożyczka Orzeł

Oficjalna strona pozyczkaorzel.pl
 Adres ul. Poznańska 61, 20-731 Lublin
 Telefon 533 19 76 75
 Adres e- mail info@pozyczkaorzel.pl

Opinie o firmie Pożyczka Orzeł

0.00
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *