Pożyczka Ok Logowanie

Platforma pożyczkowa, nie ma opcji zakładania konta oraz logowania.

pożyczka ok logowanie


Pożyczka w Pożyczka Ok

 

pożyczka ok zaloguj sie

Warunki pożyczki w Pożyczka Ok 

Kwota 1500 zł – 7000 zł
 Termin od 6 do 30 miesięcy
 RRSO 97.02 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 25 do 80 lat


O firmie Pożyczka Ok

Pożyczka Ok udziela pożyczek za pośrednictwem serwisu SMS Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, który działa na rynku finansowym od 2007 roku a od roku 2011 notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych.

W firmie funkcjonuje przyjazna i profesjonalna obsługa klienta, mimo że strona internetowa, za pomocą której wnioskujemy o środki finansowe, jest prosta i jasna w obsłudze. Bardzo interesującym elementem jest tutaj fakt, że koszty pożyczki obniżają się w przypadku wcześniejszej spłaty, ale niestety nie ma możliwości przedłużenia terminu spłaty.

Pożyczka Ok udziela pożyczek ratalnych osobom fizycznym na dowolny cel, który nie musi być wskazany podczas wnioskowania.

Oferty pożyczek w Pożyczka Ok

Oferta Pożyczka Ok skierowana jest do osób, które ukończyły 25 rok życia, ale nie przekroczyły 80 roku życia. Maksymalna kwota, o jaką można wnioskować to 7000 zł a okres spłaty to maksymalnie 30 miesięcy. Dla przykładu pożyczając kwotę 6.300 zł i zaznaczając okres do spłaty na 30 miesięcy, firma oferuje ratę w wysokości 448.13 zł, a RRSO wynosi wtedy 96.8%.

Biorąc pod uwagę konkurencyjne oferty, są to raty realne do spłaty, nawet w przypadku, gdy ciąży na nas obowiązek spłaty innych zobowiązań w postaci rachunków bieżących.

Nie ma wymogów zastawów czy dodatkowych zaświadczeń, których zorganizowanie może wydłużyć czas realizacji przelewu środków.

Wnioskowanie pożyczki w Pożyczka Ok

Pierwszym krokiem ubiegania się o pożyczkę jest wypełnienie krótkiego wniosku z podaniem swoich podstawowych danych w celu określenia zdolności kredytowej. Firmie chodzi przede wszystkim o stabilną sytuację klientów i to, aby nie próbowali oni zaciągać następnych zobowiązań finansowych, nie mając spłaconych poprzednich. Dlatego wypełniane dane warto wprowadzać skrupulatnie i oczywiście zgodnie z prawdą. Nie ma obaw o to, że dane będą wykorzystywane przez firmę do innych celów niż te wskazane w umowie i zaznaczanych zgodach.

Dobrym rozwiązaniem jest wybór kwoty, którą jesteśmy zainteresowani wraz z ustaleniem wysokości rat i czasu dokonanej spłaty. Dzięki temu możemy zaplanować i przeanalizować także inne nasze rachunki.

Po wypełnieniu wniosku i otrzymaniu wiadomości SMS o pozytywnym rozpatrzeniu prośby o wnioskowaną gotówkę następuje czas doprecyzowania danych i oczekiwanie na umowę (której jeden, podpisany egzemplarz należy zwrócić kurierowi). Zostanie ona dostarczona poprzez kuriera, za którego nie płacimy.
Środki zostaną przekazane w sposób, jaki jest najwygodniejszy dla klienta. Może to być: odbiór osobisty w placówce Poczty Polskiej lub oddziale banku czy na wskazane konto bankowe przelewem, który dociera właściwie błyskawicznie, a spłata zobowiązania następuje w ratach, jakie określany, biorąc pod uwagę inne zobowiązania.

Nie ma wymogu przedstawiania i okazywania żadnych zaświadczeń czy poręczeń. Spłata zobowiązania finansowego powinna być dokonywana na co najmniej 3 dni przed wskazanym w umowie terminem raty, gdyż zawsze należy mieć na względzie transfer pieniędzy między pośrednikami.

Wymagania uzyskania pożyczki w Pożyczka Ok

W celu uzyskania pożyczki należy spełnić takie warunki jak: wiek od 25 do 80 lat, posiadanie numeru identyfikacyjnego PESEL a co za tym idzie obywatelstwo polskie. Także koniecznym elementem jest posiadanie stałego i mającego udokumentowanie źródła dochodu. Niezbędne jest  również posiadanie adresu zamieszkania na terenie Polski.

Firma dokonuje analizy historii kredytowej pożyczkodawcy i dlatego warunkiem jest pozytywna ocena ryzyka z baz danych: BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, BIK.

Zalety Pożyczka Ok

  • Przejrzysta strona internetowa
  • Szybka decyzja
  • Długi okres spłaty zobowiązania

Wady Pożyczka Ok

  • Brak darmowej chwilówki

Kontakt Pożyczka Ok

Oficjalna strona pozyczkaok.pl
 Adres ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
 Telefon 611 100 414
 Adres e- mail

Opinie o firmie Pożyczka Ok

1500,00 zł - 7000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *