Polożyczka Logowanie

Po wejściu na stronę firmy należy kliknąć prawy górny róg napis “Zaloguj”.

Zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, w którym podajemy swój adres e – mail i hasło, które zostało podane przy rejestracji. Gotowe! Zostaliśmy zalogowani!

polozyczka jak sie zalogowac


Pożyczka w Polożyczka

polozyczka login

Warunki pożyczki w Polożyczka

Kwota 500 zł – 8000 zł
 Termin 15 dni, 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka do 1000 zł 0,00%
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku Kilka minut
 Szybkość nadania kredytu Kilka minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 18 do 76 lat


O firmie Polożyczka

Polożyczka to brand spółki Solven Finance Sp. z o.o. ze Szczecina, która w swoim portfelu posiada również firmę pożyczkową Solven. Firma Polożyczka  mimo krótkiego okresu swojej działalności na rynku chwilówek posiada sporą bazę klientów.

Polożyczka staje się poważnym graczem na polskim rynku dzięki swojemu profesjonalizmowi i ciekawej ofercie. Wielu klientów ceni sobie dogodny termin spłaty oraz możliwe wysokie kwoty pożyczki. Firma stawia na prostotę i przejrzystość, dlatego dla potencjalnego pożyczkobiorcy nie powinno stanowić problemu wzięcie pożyczki na stronie firmy, ale w razie problemów pomocą służy dobrze rozwinięte biuro obsługi klienta, które pracuje przez wiele godzin dziennie. W ostatnim czasie

Polożyczka przeszła metamorfozę, aby jeszcze lepiej trafiać w oczekiwania klienta. Zarówno Polożyczka, jak i Solven przynależą do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Jest to spory argument przemawiający za skorzystaniem z oferty firmy, która jest bezpieczna i sprawdzona.

Oferty pożyczek w Polożyczka

Polożyczka dla nowych klientów przygotowała ciekawą ofertę darmowej pożyczki do 1000 zł na maksymalny okres spłaty 30 dni – co jest najbardziej lubianym przez klientów chwilówek terminem. Firma daje możliwość przedłużenia ustalonego czasu spłaty zobowiązania. W tym przypadku mamy do wyboru 3 opcje terminu:

  • 7 dni
  • 14 dni
  • 30 dni

Jest to z pewnością spory argument przemawiający za ofertą Polożyczki, ponieważ na rynku nie wszystkie firmy dają taką możliwość. Pokazuje to również sposób podejścia do klienta, które jest bardzo ważne dla Solven Finance Sp. z o.o.

Firma nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dlatego klient nie musi martwić się o konieczność wniesienia opłaty administracyjnej i przygotowawczej czy dodatkowymi kosztami związanymi z rozpatrzeniem wniosku. Szukając korzystnej oferty szybkiej pożyczki, warto pochylić się nad ofertą Polożyczki, ponieważ wszystkie warunki i zasady są jasno określone.

Wnioskowanie pożyczki w Polożyczka

O pożyczkę można ubiegać się 100 % online, czyli całkowicie przez internet. Jeśli korzystamy z oferty po raz pierwszy, to należy złożyć tzw. wniosek rejestracyjny, po którym nastąpi automatyczne przekierowanie do panelu logowania, gdzie podając swój adres e-mail i hasło możemy zalogować się do swojego konta.

Firma stawia na maksymalnie bezpieczeństwo poprzez nowoczesne zabezpieczenia, dlatego możemy być spokojni o nasze dane. Aby rozpocząć główny proces wnioskowania, należy na stronie głównej wybrać kwotą i termin spłaty, jaki nas interesuje. Bardzo pomocny przy tym będzie suwak i automatyczny kalkulator, który wyliczy od razu koszty pożyczki. Następnym krokiem będzie kliknięcie “Złóż wniosek” gdzie będziemy musieli wypełnić wszystkie dane. Kolejnym krokiem będzie zalogowanie do swojego banku, podając numer klienta i hasło. Dzięki temu potwierdzimy autentyczność naszych danych. Należy pamiętać, że firma nie ma wglądu do naszego konta bankowego. Jeśli wszystkie dane będą poprawne, pojawi się komunikat: „trwa przetwarzanie, prosimy o cierpliwość”.

Po ukończeniu tego etapu zostaniemy przeniesieni do podsumowania wniosku. Jeśli zostanie on pozytywnie zweryfikowany, pieniądze trafią do nas w niedługim czasie na konto podane podczas wypełniania danych. Informacje o tym fakcie zostaną przesłane na nasz adres e -mail lub drogą SMS-ową.

Wymagania uzyskania pożyczki w Polożyczka

Polożyczka swoją ofertę przygotowała dla osób w przedziale wiekowym 18 – 76 lat. Oprócz tego należy spełnić szereg innych wymogów. Musimy mieć obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej oraz posiadanie stałego adresu na terenie kraju.

Kolejną wytyczną jest aktualny dowód osobisty. Pożyczkobiorca, nie może także figurować w żadnym rejestrze dłużników. Ponadto wymagane jest od klienta posiadanie telefonu komórkowego z aktywnym numerem oraz adres poczty e-mail, oraz konto w banku.

Zalety Polożyczka

  • Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo
  • Brak dodatkowych opłat
  • Minimum formalności
  • Możliwość przedłużenia terminu spłaty
  • Długi czas pracy biura obsługi klienta

Wady Polożyczka

  • Niska kwota pierwszej darmowej pożyczki na tle innych firm chwilówkowych
  • Kontrola baz dłużników

Kontakt Polożyczka

Oficjalna strona polozyczka.pl
 Adres Al. Wojska Polskiego 62, 70 – 477 Szczecin
 Telefon 22 230 2302
 Adres e- mail biuro@solven.pl

Opinie o firmie Polożyczka

500,00 zł - 8000,00 zł
4.85

Szybkość wydania pożyczki

4.8/5

Przejrzystość warunków

4.9/5

Jakość obsługi

4.9/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *