Plus Logowanie

Logowanie w Plus

Klient, aby móc bez przeszkód dowolnie zarządzać swoimi usługami, musi wejść na portal Plus i kliknąć ikonę Zaloguj do Plus online znajdującą się w prawnym, górnym rogu witryny. Konsument automatyczne zostanie przeniesiony do strony logowania, gdzie powinien wpisać numer telefonu, eHasło lub Plus Kod. Warto pamiętać, że tylko eHasło daje dostęp do podglądu faktur i szczegółowego wykazu połączeń.

Logowanie po raz pierwszy

Wystarczy podać numer telefonu i eHasło lub Plus Kod. Następnie za pośrednictwem wiadomości SMS zostanie przesłane wygenerowane przez system hasło, które trzeba wpisać w puste pole.

plus logowanie


Warunki w Plus

Możliwość rezygnacji  Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Oddziały stacjonarne Tak
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Pon.-sob. 8:00 – 22:00
Polska firma Tak
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek


O firmie Plus

Plus to sieć telefonii komórkowej w Polsce. Należy do Polkomtel Sp. zo.o. – lidera technologii LTE. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku. Od 2013 roku kontrolę nad operatorem przejął Cyfrowy Polsat. Prezesem zarządu jest Mirosław Błaszczyk.

Polkomtel wspiera projekty związane z bezpieczeństwem, ochroną zdrowia, edukacją i sportem, między innymi:

 • Zintegrowany System Bezpieczeństwa we współpracy z TOPR, GOPR i WOPR
 • Spółka przekazuje służbom ratowniczym nowoczesny sprzęt, zapewnia stałe łącze komórkowe oraz współorganizuje akcje propagujące zasady bezpiecznej turystyki i wypoczynku nad wodą
 • Sponsoruje polską siatkówkę

Sieć prowadzi szeroko zakrojoną akcję marketingową na portalach społecznościowych typu Facebook, Instagram, Twitter i YouTube.

Oferta w Plus

Telefon na abonament

W ramach umowy na 24 miesiące Plus gwarantuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce oraz w roamingu w UE. Pakiet internetowy do 72 GB. Koszt do 75 zł na miesiąc. Zmiana z karty albo Mix na abonament wiąże się z 3 miesiącami bez opłat. Dodatkowo można nabyć telefon bądź urządzenie mobilne, na przykład LG K50S, LG K40S czy LG G8X Dual Screen (darmowe bonusy o wartości do 400 zł do Empiku i Decathlonu). Dla stałych klientów proponowany jest drugi lub kolejny abonament za 50% ceny. Oferta przewiduje dobranie członków rodziny, partnera albo chłopaka – koszt do 225 zł miesięcznie.

Telefon MIX

W zależności od wybranego wariantu do 100 zł za doładowanie, w tym nielimitowane rozmowy w Plusie, SMS-y i MMS-y do wszystkich w Polsce oraz w roamingu w UE, do 6 GB internetu, a także nielimitowane rozmowy do innych sieci w kraju i za granicą (lub do 400 minut). Telefon do nabycia. Kupione doładowanie (za określoną kwotę) spłaca jednocześnie wybranego przez klienta smartfona.

Telefon na kartę

W Plusie na kartę każde 5 doładowanie jest całkowicie darmowe. Dostępne są trzy warianty startowe:

 • Bez Limitu – nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y z 6 GB internetu na start
 • Do 100 GB – do 100 GB internetu po doładowaniu, dodatkowo 6 GB na start
 • Prosto na Kartę – środki finansowe ważne przez rok. Stała stawka wynosząca 19 gr za rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także za każdy 1 MB

Usługi dodatkowe

Sieć proponuje szeroki wachlarz usług w ramach oferty konwergentnej – czyli Domowego Programu Oszczędnościowego SmartDom – łączącej usługi telefonii komórkowej z innymi, na przykład z internetem, telewizją, ubezpieczeniami (we współpracy z Ergo Hestią) lub energetyką. Firma gwarantuje zabezpieczenie majątku, życia klienta i jego najbliższych, założenie konta bankowego w Plus Banku, monitoring nieruchomości czy stworzenie jednego rachunku za gaz i energię elektryczną.

Zalety Plus

 • Ciekawa oferta
 • Pewna i stabilna firma
 • Sprawne biuro obsługi klienta
 • Znana marka

Wady Plus

 • W niektórych miejscach braki w zasięgu

Kontakt Plus

Oficjalna strona plus.pl
 Adres ul. Konstruktorska 4, 02-673 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail

Opinie o firmie Plus

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *