Player Plus Logowanie

Logowanie w Player Plus

Dowolne zarządzanie kontem jest możliwe po wejściu na stronę player.pl i kliknięciu przycisku Zaloguj widniejącego w prawym, górnym rogu witryny. Klient zostanie automatycznie przeniesiony do panelu logowania, gdzie wystarczy wpisać w puste pola adres e-mail i hasło. Innym sposobem na zalogowanie się jest skorzystanie z portalu społecznościowego Facebook bądź Google.

player plus logowanie


Warunki w Player Plus

Możliwość rezygnacji  Tak (Możliwość anulacji cyklicznej płatności)
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Oddziały stacjonarne Nie
 Dokumenty
 Czas pracy firmy Całodobowo
Polska firma Tak
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek


O firmie Player Plus

Player – dawniej TVN Player – to polski serwis video na życzenie i telewizji internetowej. Powstał w 2011 roku. Pod obecną nazwą funkcjonuje od 2014 roku.

Player dostępny jest w internecie dzięki przeglądarce www. W formie aplikacji działa na urządzeniach mobilnych, w telewizorach na platformach Smart TV, STB telewizji cyfrowej niezależnie od operatora oraz na konsolach. Dostawcą usług medialnych jest TVN S.A. z siedzibą w Warszawie.

Oferta w Player Plus

Start VOD

Za pierwsze 30 dni klient zapłaci 5 zł, następnie 10 zł. Pakiet obejmuje nowe odcinki seriali i programów nadawanych wcześniej niż w TV, ponad 900 tytułów w bibliotece VOD oraz kanały tematyczne, na przykład TVN Style, TVN Turbo, TTV czy Discovery. Usługa wiąże się z zupełnym brakiem reklam.

Start VOD + TV

20 zł za 30 dni, później 25 zł. Obejmuje wariant Start VOD, a dodatkowo konsument otrzymuje 26 kanałów, między innymi nSport+, TLC, Ale kino+, Animal Planet, Discovery Science czy Investigation Discovery.

Canal Plus

Zawiera pakiet Start VOD. Ponadto w ofercie znajdują się wszystkie oryginalne produkcje i programy sportowe Canal+ oraz kinowe nowości nagradzane na festiwalach filmowych. Koszt wynosi 50 zł na miesiąc.

HBO

To dostęp do pełnych sezonów oryginalnych produkcji HBO, do ponad 800 filmów i 300 seriali w polskiej wersji językowej, bez reklam: HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, Ale kino+. Usługa kosztuje 25 zł za 30 dni.

Eleven Sports

4 kanały Eleven Sports, na których konsument zobaczy mecze ligi hiszpańskiej, włoskiej, niemieckiej, wyścigi Formuły 1, magazyny sportowe, skróty i powtórki rozgrywek. Możliwość cofania rozpoczętej emisji do 2 godzin. Koszt to 15 zł miesięcznie.

Unlimited

Oryginalne seriale i programy sportowe Canal+, wszystkie odcinki produkcji HBO oraz kompletna oferta sportowa  z pakietów Canal+ i Eleven Sports, w tym 44 kanały takie jak: Discovery Historia, DTX, Animal Planet, Discovery Life, Investigation Discovery czy Ale kino+. Usługa kosztuje 70 zł na 30 dni.

W każdym wariancie występuje:

 • Powiadomienie o nowych odcinkach polubionych seriali
 • Możliwość oglądania seriali, filmów i ulubionych programów na 5 urządzeniach jednocześnie
 • Rozrywka całkowicie pozbawiona reklam

Dla wytrawnych poszukiwaczy dobrego kina Player+ sporządził listę starannie wyselekcjonowanych produkcji, które zdobyły uznanie widzów lub niedawno miały swoje premiery kinowe. Klient znajdzie je w zakładce Oferta → Filmy na życzenie. To aż 322 filmy o różnorodnej kategorii (sensacyjne, komediowe czy animowane). Najbardziej znane tytuły to między innymi:

 • Godzilla
 • Smerfy
 • Whiplash
 • Django
 • Jesteś Bogiem
 • Slender Man
 • Ralph Demolka
 • Pewnego razu w Hollywood

Koszt seansu wynosi od 6 zł za 48 godzin do 35 zł za 48 godzin – w zależności od daty premiery i popularności filmu.

Player+ udostępnia zainteresowanym klientom dekoder Player+ Box umożliwiający oglądanie 37 kanałów tematycznych przez 3 miesiące bez podpisywania umowy. Koszt usługi to 199 zł.

Zalety Player Plus

 • Ciekawa oferta filmowa
 • Pewna firma (TVN)
 • Polski kapitał

Wady Player Plus

 • Mniej znana marka na tle konkurencji np. netflix.com

Kontakt Player Plus

Oficjalna strona player.pl
 Adres ul. Wiertnicza 166, 02-952 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail hello@player.pl

Opinie o firmie Player Plus

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *