Play Logowanie

Logowanie w Play

Zarządzanie kontem w Play możliwe jest po uprzednim ściągnięciu aplikacji Play24 na telefon lub wejściu na stronę logowanie.play.pl. Wystarczy wpisać adres e-mail bądź numer telefonu wraz z hasłem.

play logowanie


Warunki w Play

Możliwość rezygnacji  Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Oddziały stacjonarne Tak
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Całodobowo
Polska firma Nie
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek


O firmie Play

Play to sieć telefonii komórkowej. W Polsce działa od 2007 roku. Należy do operatora P4 Sp. z.o.o. Od 2011 roku jest głównym sponsorem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla zainteresowanych marka prowadzi bloga, na którym poruszane są tematy takie jak:

 • Milion złotych na walkę z koronawirusem
 • Seniorze, #ZostańWDomu z Play – wydłużamy ważność konta i odraczamy daty płatności faktur
 • Amazon Prime Video na 6 miesięcy!
 • Weekend Kobiet w Play Now

Oferta w Play

Abonament

Klient ma możliwość, wybrania maksymalnie 10 kart SIM, umowa podpisywana jest na 24 miesiące. Ceny ofert uwzględniają liczbę kart SIM i rabaty. Koszt do 100 zł, internet bez limitu GB lub do 70 GB przez 6 miesięcy, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju i za granicą. Dodatkowo usługa Amazon Prime Video na 6 miesięcy bez opłat, po okresie promocyjnym 25 zł. Serwis muzyczny Tidal do 6 miesięcy za darmo, następnie 19,99 zł. Play Now z serialami i filmami do 33 kanałów telewizyjnych.

Płacąc 100 zł miesięcznie, klient uzyskuje dostęp do Play Now TV Box, między innymi National Geographic, Disney, FOX, Eleven Sports oraz do jednego z wybranych programów na cały okres trwania umowy, na przykład HBO GO, EXTRA, Sport, Kids.

Na kartę

Dostępne pakiety:

 • Solo S – 20 zł na 30 dni, w tym nielimitowane rozmowy i SMS-y
 • Solo M – 25 zł na 30 dni, nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 10 GB internetu
 • Solo L – 30 zł na 30 dni, rozmowy, SMS-y i internet bez limitu
 • Rodzina – od 2 osób do maksymalnie 10,25 zł na 30 dni (cena za osobę), w tym nielimitowane rozmowy, SMS-y i internet

Mix

Formuła Mix dzieli się na zwykłą oraz elastyczną:

 • Formuła Mix – w zależności od wybranego wariantu doładowania przez cały okres trwania umowy wynoszą do 50 zł. Ponadto internet do 6 GB, nielimitowane rozmowy (lub do 400 minut), SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Internet bez limitu do 6 miesięcy bez opłat. Możliwość dobrania telefonu, na przykład Meizu 16 X, Sony Xperia 10 czy LG Q60
 • Elastyczna Formuła Mix – po 12 doładowaniach klient ma dwie opcje do wyboru, albo płaci 30 zł za każde kolejne z 24 doładowań, albo płaci 60 zł za kolejnych 12. Kwota jest zmienna i wynosi do 50 zł za pierwsze 12 doładowań i do 100 zł za każde następne. Pakiet obejmuje do 6 GB internetu, nielimitowane rozmowy (lub do 400 minut) i SMS-y do wszystkich sieci. Nielimitowane GB do 6 miesięcy. Oferta przewiduje możliwość dobrania telefonu

Firma posiada szeroki wachlarz usług dodatkowych, takich jak internet, telewizja, ubezpieczenia zakupy mobilne, ochrona internetu czy telefon stacjonarny. Ponadto firma udostępniła dla swoich konsumentów darmową aplikację Play Next. Działa na zasadzie subskrypcji, wystarczy podpiąć kartę płatniczą. Po zamówieniu nowej karty SIM, abonent może korzystać z 50 GB internetu oraz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów za 22,50 zł miesięcznie (do 6 miesięcy), po okresie promocyjnym koszt wynosi 45 zł.

Zalety Play

 • Ciekawa oferta
 • Pewna i stabilna firma
 • Sprawne biuro obsługi klienta

Wady Play

 • W niektórych miejscach braki w zasięgu

Kontakt Play

Oficjalna strona play.pl
ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail

Opinie o firmie Play

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. Jako stała klientka Play od ponad 10 lat, oczekuję zdecydowanej reakcji operatora tej sieci i wycofanie z reklamy pani Kurdej-SZATAN.
  Nie wyobrażam sobie, aby osoba tak wulgarna, bez kultury reprezentowała sieć z której korzystam.
  Jeśli to nie nastąpi będę zmuszona rozwiązać umowę.

  Odpowiedz
 2. Przeniosłem telefon z Play to te barany jeszcze 2 lata dzwonili że faktura nie zapłacona jak numer już nie był u nich .To samo z pinem podaj pin znajdziesz go na umowie ,Na jakiej umowie jak karta zarejestrowana przez internet no chyba że PLAy nie wie co to internet i myśli że to jest internat.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *