Pikassa Logowanie

Ze względu na to, że marka Pikassa należy do firmy Euroloan – konto klienta i strefa logowania znajduje się w witrynie wspomnianej firmy.

Aby zalogować się na swoje konto w firmie Pikassa, należy kliknąć górny napis “Strefa Logowania”. Następnie zostaniemy przeniesieni do panelu logowania,  gdzie podajemy adres e-mail oraz hasło.

pikassa logowanie


Pożyczka w Pikassa

pikassa login

Warunki pożyczki w Pikassa

Kwota 300 zł – 40000 zł
 Termin Od 5 do 60 mies.
 RRSO 68.90 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat


O firmie Pikassa

Pikassa jest marką pochodzącą ze Skandynawii, a jej własnością jest firma Euroloan. Pożyczki z limitem odnawialnym, które oferuje marka, cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród pożyczkobiorców.

Wypłaty środków może klient wykonać wielokrotnie, bez obowiązku ponownego składania wniosku. Wysokość kwoty pożyczający ustala samodzielnie według wcześniej ustawionego limitu.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 99/9.

Oferty pożyczek w Pikassa

Pikassa oferuje swoim klientom pożyczki ratalne, długoterminowe z limitem odnawialnym w wysokości już od 300 do 40.000 zł. Czas spłaty zobowiązania przez pożyczkobiorcę wynosi od 6 do 60 miesięcy. Koszty pożyczek uzależnione są od ich wysokości i terminu spłaty.

Do skorzystania z oferty niezbędna jest rejestracja na stronie internetowej firmy. Do założenia takiego konta niezbędne są dane: imię i nazwisko, hasło użytkownika, adres e-mail i numer telefonu. Na podstawie informacji o zdolności kredytowej oraz po wstępnej jej ocenie, klient otrzymuje link aktywacyjny do swojego konta, aby miał dostęp do danych związanych z zaciągniętą pożyczką.

Wnioskowanie pożyczki w Pikassa

Sposób wnioskowania o pożyczkę w firmie Pikassa niczym nie różni się od standardowych procedur pożyczkowych. W pierwszej kolejności wnioskujący powinien ustalić maksymalny limit pożyczki odnawialnej, a termin spłaty zobowiązania automatycznie dopasuje się do wybranej kwoty. Kolejny etap to wypełnienie wniosku przez klienta. W podaniu powinny być zawarte informacje takie jak: imię i nazwisko, numer PESEL, serię i numer ważnego dowodu osobistego, obywatelstwo, adres stałego zamieszkania, stanu cywilnego, liczby dzieci na utrzymaniu, źródła dochodów, statusu mieszkaniowego, ilość posiadanych kart kredytowych. Wnioskodawca również powinien wpisać inne zobowiązania pożyczkowe.

Na podstawie zawartych informacji we wniosku pożyczkodawca przeanalizuje możliwości spłaty zobowiązania w ustalonym wcześniej terminie i jeśli wynik analizy będzie pozytywny, pożyczkobiorca otrzyma wstępny limit pożyczki. Weryfikacja tożsamości zostanie potwierdzona na podstawie przelewu kwoty 1 zł na podany przez pożyczkodawcę rachunek i po  sprawdzeniu baz dłużników uruchomi klientowi możliwość wypłaty środków z limitu.

Firma zastrzega sobie możliwość dodatkowego sprawdzenia pożyczkobiorcy poprzez kontakt telefoniczny, zażądać może również dosłania dokumentów celem weryfikacji informacji podanych we wniosku.

Ważną informacją jest to, że firma nie przewiduje możliwości spłaty zobowiązania w późniejszym terminie, wymaga wpłacenia ustalonej minimalnej kwoty według harmonogramu pożyczki. W przypadku niewypłacalności klienta firma ma prawo: naliczyć odsetki karne w wysokości 14 %, wysyłać monity i ponaglenia, przekazać dług profesjonalnej firmie windykacyjnej, oddać sprawę do sądu i nakazać egzekucję komornikowi. Ostatecznie dłużnik zostaje wpisany do baz najważniejszych rejestrów.

Wymagania uzyskania pożyczki w Pikassa

Wnioskującym w Pikassa może zostać osoba, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Ma obywatelstwo polskie i adres zamieszkania na terenie naszego kraju. Musi mieć ważny dowód osobisty, konto w banku i polski numer telefonu. Potencjalny klient nie powinien posiadać żadnych długów. Pożyczkodawca sprawdza zdolność kredytową wnioskującego na podstawie przedstawionych przez niego dochodów.

Firma zastrzega sobie prawo do sprawdzenia pożyczkobiorcy w bazach dłużników takich jak: Krajowy Rejestr Długów (KRD), Biuro Informacji Kredytowej (BIK), BIG InfoMonitor, Biuro Informacji Gospodarczej ERIF, CREDIT CHECK (Rejestr Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej). Każdy niekorzystny wpis może być powodem do odrzucenia przez pożyczkodawcę wniosku o pożyczkę.

Zalety Pikassa

  • Formalności związane ze wzięciem pożyczki można załatwić 100 % przez internet
  • Wysoka maksymalna kwota (do 40000 zł)
  • Od 18 lat
  • Brak górnego limitu wiekowego

Wady Pikassa

  • Weryfikacja klienta w rejestrach dłużników
  • Brak możliwości wyboru własnego terminu spłaty (jest on automatycznie przypisany do kwoty pożyczki)

Kontakt Pikassa

Oficjalna strona pikassa.pl
 Adres Aleje Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa
 Telefon 720 720 730
 Adres e- mail info@pikassa.pl

Opinie o firmie Pikassa

300,00 zł - 40 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *