Pattern Trader Logowanie

Rejestracja w Pattern Trader

Dostęp do oprogramowania Pattern Trader klient uzyska po uprzednim założeniu konta. Wystarczy wejść na oficjalną stronę platformy. Po prawej stronie witryny znajduje się krótki formularz rejestracyjny, który trzeba wypełnić prawidłowymi danymi, takimi jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Aktywny adres e-mail
 • Kraj pochodzenia
 • Numer telefonu
 • Hasło

Po zaakceptowaniu wymaganych zgód dotyczących zasad i warunków korzystania z serwisu, a także polityki prywatności – z którymi warto się wcześniej zapoznać – konsument musi kliknąć przycisk Rozpocznij teraz.

Jak założyć konto krok po kroku

Aby założyć konto i uzyskać dostęp do oprogramowania Pattern Trader, należy przejść do oficjalnej strony, klikając w button poniżej:

załóż konto

Po kliknięciu obrazka powyżej zostaniemy przekierowani do oficjalnej strony softu. Podczas tego etapu, należy zrozumieć bardzo ważną kwestię, bowiem Pattern Trader to wspomniane oprogramowanie do tradingu a rejestracja na stronie jest równoznaczna z utworzeniem konta na giełdzie, na której będziemy handlować, dlatego po założeniu konta, zostaniemy automatycznie zarejestrowani we wspomnianej giełdzie.

Mówiąc prostym językiem Pattern Trader to oprogramowanie, które stosujemy na giełdzie.

Wracając do tematu rejestracji, po wejściu w oficjalną stronę platformy, naszym oczom ukaże się następujący landing page:

Po prawej stronie znajdziemy rubrykę, którą uzupełniamy naszymi danymi. Są to: imię, nazwisko, e -mail, hasło oraz numer telefonu. Po skończeniu uzupełniania rubryk klikamy “Rozpocznij handel teraz”.  Po poprawnym uzupełnieniu, naszym oczom ukaże się taki obrazek:

jak założyć konto w pattern trader

Będziemy mieli do wyboru dwa typy kont: pierwsze to konto demo, natomiast drugie na realne pieniądze. Jeśli wybierzemy to drugie, zostaniemy automatycznie przeniesieni do panelu wpłaty, gdzie musimy dokonać depozytu. Szczegóły tego kroku znajdziesz w kolejnym punkcie.

Jak wpłacić pieniądze w Pattern Trader

Po skończonym etapie rejestracji należy dokonać wpłaty depozytu, aby mieć czym obracać. Minimalna kwota, jaką musimy doładować nasze konto tradingowe to 1000 zł. Należy wspomnieć tu o tym, że jest to jeden z najniższych progów minimalnych na rynku giełdowym. 

Po założeniu konta naszym oczom ukaże się panel z szybką wpłatą. Jeśli ominęliśmy ten krok i chcemy do niego wrócić, należy kliknąć w menu napis “Wpłata”.

Tak wygląda ekran wspomnianej szybkiej wpłaty:

depozyt pattern trader

Jak widać, mamy dwie możliwości wpłaty. Pierwszą z nich jest płatność za pośrednictwem karty VISA, Mastercard. Natomiast druga metoda to wpłata za pomocą kryptowaluty bitcoin:

depozyt pattern trader 1

Po wybraniu jednej z metod oraz wysłaniu pieniędzy nasze konto zostanie zasilone w niespełna kilka minut.

Jak wypłacić pieniądze z Pattern Trader

Aby przelać pieniądze na nasze konto, należy zlecić wypłatę środków. Aby to zrobić, należy kliknąć w rozwijane menu w prawym górnym rogu klikając na napis “Wypłać”:

wypłata pattern trader

Następnie zostaniemy przeniesieni do strony z wypłatą. Należy pamiętać, że zlecenie wypłaty możliwe jest po weryfikacji konta.

Logowanie w Pattern Trader

Logowanie do witryny tradingowej Pattern Trader wymaga jedynie podania adresu e-mail oraz hasła. Udana rejestracja umożliwia osobistemu brokerowi kontakt telefoniczny z nowym użytkownikiem. Zostaje on przypisany w zależności od regionu zamieszkania. Broker wytłumaczy, jakie kroki należy podjąć, by aktywować konto i dokonać pierwszej inwestycji. Klient otrzymuje darmową licencję do tradowania oraz bonus w wysokości 100 dolarów amerykańskich – dodawany po wpłacie depozytu i weryfikacji konta.

Wpłacenie depozytu o wartości minimum 250 dolarów amerykańskich umożliwia rozpoczęcie procesu zarabiania na platformie Pattern Trader. Metody wpłaty pieniędzy zależą od wybranego brokera. Dostępne rekomendowane przez serwis tradingowy sposoby to między innymi:

zaloguj sie speedkredyt

Opinie o Pattern Trader

Po wejściu w wyszukiwarkę i wpisaniu hasła Pattern Trader Opinie można spotkać się z przeróżnymi opiniami na temat oprogramowania. Wiele osób, wypowiada się bardzo przychylnie, chwaląc sobie Pattern Trader oraz polecając je innym. Są to ludzie, którym udało się zarobić duże sumy pieniędzy na giełdzie, dlatego jest spora grupa społeczeństwa zachwalająca oprogramowanie. Wśród tej grupy jest wiele osób, które porzuciły swoje dotychczasowe zajęcia na rzecz zarobkowania giełdowego. Można stwierdzić, że ta opinia na temat Pattern Trader jest wiarygodna. 

Jak już było wspomniane na początku, można również znaleźć negatywne opinie. Przeważnie są to ludzie niepróbujący zarobkowania na giełdzie, którzy uważają, że nie da się na tym zarobić. Człowiek jest istotą wolną, dlatego nikt nikogo nie zmusza do poprawy komfortu swojego życia.

Warto pamiętać, że każda inwestycja bez znaczenia jej charakteru jest obarczona pewnym ryzykiem, ale jak mówi stare, mądre przysłowie „Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana”

Poniżej zaprezentowane są opinie użytkowników:

opinie pattern trader 2opinie pattern trader1

opinie pattern trader 1

opinie pattern trader 3

opinie pattern trader 4

Zapraszamy do dyskusji na temat Pattern Trader na dole tego artykułu.


Warunki w Pattern Trader

pattern trader logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Pattern Trader

Pattern Trader to platforma tradingowa opierająca się na automatycznym systemie ściśle powiązanym z matematycznym algorytmem. Algorytm w czasie rzeczywistym analizuje ponad 50 aspektów podczas przeszukiwania rynku inwestycyjnego.

Misją serwisu jest dotarcie do jak najliczniejszego grona odbiorców, zarówno doświadczonych, jak i początkujących inwestorów. Robot ma za zadanie skanowanie rynku oraz przedstawianie potencjalnie zyskownych transakcji finansowych.

Aplikacja działa na urządzeniach mobilnych typu:

 • Komputer stacjonarny
 • Laptop
 • Tablet
 • Telefon komórkowy

Sprawdź również Profit Maximizer.

Oferta Pattern Trader

Platforma oferuje możliwość handlu udziałami wszystkich spółek publicznych notowanych na głównych giełdach papierów wartościowych na świecie, takich jak:

 • Marki sportowe, w tym Adidas lub Nike
 • Marki związane z technologią i nowinkami technologicznymi, na przykład IBM czy Apple
 • Branża fast food, między innymi McDonald’s
 • Branża filmowa, Walt Disney
 • Platformy streamingowe, Netflix
 • Operatorzy sieci komórkowych, Vodafone

Wypłata pieniędzy na osobisty rachunek bankowy następuje przy użyciu tej samej metody, którą użytkownik wykorzystał do wpłaty depozytu. Wypłaty stają się dostępne dla klienta po wypełnieniu wniosku za pośrednictwem konta inwestycyjnego. Formularz przetwarzany jest od 2 do 3 dni. Środki finansowe zostają przelane tego samego dnia, w którym złożony wniosek został zaakceptowany przez system Pattern Trader. Serwis nie posiada ograniczenia wypłat – mogą być zlecane każdego dnia w tygodniu.

W przypadku nieścisłości lub problemów w trakcie korzystania z platformy zaleca się kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Pomoc można uzyskać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Rozpoczynając inwestowanie w projekty tradingowe, warto zasięgnąć porady specjalistów. Na polskim rynku funkcjonują następujące podmioty służące fachową pomocą:

 • Fundacja Trading Jam Session
 • Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
 • Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii

Wiarygodność brokerów rekomendowanych przez poszczególne platformy inwestycyjne da się sprawdzić poprzez szczegółową analizę ich licencji, pozwoleń, certyfikatów oraz czy dana jednostka podlega odpowiedniemu nadzorowi finansowemu. W Polsce jest to Komisja Nadzoru Finansowego (KNF).

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Pattern Trader

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support

Wady Pattern Trader

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Pattern Trader

Oficjalna strona pathst.become-a-millionaire.info
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Pattern Trader to oszustwo?

Podstawowym zadaniem przed podjęciem decyzji o inwestowaniu pieniędzy jest sprawdzenie firmy, z którą chcemy współpracować. Skutecznym sposobem jest zapoznanie się z opiniami innych ludzi w internecie, dzięki temu będziemy wiedzieć, z jakim podmiotem mamy do czynienia.

💻 Czy w Pattern Trader można założyć konto demo?

Tak, firma daje taką możliwość. Opcja jest całkowicie darmowa i nieograniczona czasowo.

💣 Jak usunąć konto?

Aby usunąć swoje konto, należy wysłać wiadomość e – mail do firmy z prośbą o usunięcie konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć zarabiać na platformie, należy założyć konto oraz dokonać depozytu w kwocie 250 dolarów. Szczegóły dotyczące tych zagadnień znajdziesz na początku tego artykułu.

Źródło: https://cryptobest.eu/pl/pattern-trader-opinie

Dyskusja o Pattern Trader

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. Ocena

  4.5

  Powiem tak, na początku byłem sceptycznie nastawiony, bo zniechęcił mnie support, ale teraz wydaje się to wszystko nawet w miarę rozsądne. Ciekawe co będzie dalej, dokonałem dzisiaj wpłaty kapitału, jutro będę coś grał, może akurat coś się ugra z Pattern Trader

  Odpowiedz
 2. Ocena

  5

  Dzisiaj zarobiłem na czysto 800 zł. Jeszcze tylko 200 zł i wypłacam wkład własny. To jest niesamowite, robot automatycznie otwiera i zamyka pozycje kiedy są rentowne. Polecam

  Odpowiedz
 3. Ocena

  5

  Spoko artykuł, nie ogarniałem o co z tym chodzi, bo wchodziłem na Pattern a potem przekierowywało na Handel Pro. Teraz już wiem, że to pierwsze to oprogramowanie a to drugie to miejsce do handlowania z tym oprogramowaniem. Dzięki, od poniedziałku wpłacam i zaczynam

  Odpowiedz
 4. Witam mam pytanie

  Po wplaceniu depozytu 250 dolarow do NEXTWISS jakie kroki mam podjac zeby zaczac inwestować za pomocą robota ?
  Czy brokerzy oddzwaniaja na Angielski numer telefonu w godzinach pracy czy po 17 tej tez mozna liczyc na kontakt ?

  Odpowiedz
 5. Witam ,
  Zarejestrowałem się oraz dokonałem wpłaty depozytu na pattern trader , przez cała drogę prowadziła mnie osoba pomagając krok po kroku . Pod koniec rozmowy poinformował mnie iż będzie się ze mną kontaktował najbliższy broker . Niestety do dnia dzisiejszego cisza bark jakiegokolwiek telefonu .
  Jeżeli możesz pomóż

  Odpowiedz
  • Witaj Artur,

   mieliśmy w ostatnich dniach okres świąteczny, dlatego zapewne broker nie dzwonił. Myślę, że musisz po prostu poczekać na kontakt.

   Pozdrawiam serdecznie
   Michał Patrykowski

   Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *