Opoqa Finance Logowanie

 

Logowanie w Opoqa Finance jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy kliknąć napis “Zaloguj się”, który znajduje się w prawym górnym rogu na stronie głównej firmy. Następnie zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie podajemy wymagane dane.

opoqa logowanie


Pożyczka w Opoqa Finance

opoqa login

Warunki pożyczki w Opoqa Finance

Kwota 200 zł – 6000 zł
 Termin od 5 do 30 dni
 RRSO Od 610.62 % do 1969.00 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 75 lat


O firmie Opoqa Finance

Opoqa Finance to nowa firma udzielająca pożyczek krótkoterminowych, działająca na rynku pożyczkowym od 2018 roku. Instytucja ma opinię bezpiecznej i godnej zaufania. Pożyczkodawca oferuje chwilówki krótkoterminowe online od 200 złotych aż do 6 000 złotych na czas 30 dni. Bezpośrednio pożyczek Opoqa Finance udziela firma  AFK, mająca swoją siedzibę w Warszawie.

Oferty pożyczek w Opoqa Finance

W ofercie pożyczkowej firmy znajduje się jedynie pożyczka krótkoterminowa. Możliwa najwyższa kwota pożyczki to aż 6 tysięcy złotych, z RRSO równym 610,62 procent. Aby określić dokładniej, o jaką kwotę można wystąpić, należy zarejestrować się w serwisie firmy, gdyż nie posiada on ogólnodostępnego kalkulatora pożyczkowego. Przy występowaniu o pożyczkę należy pamiętać, że czas spłaty pożyczki to jedynie 30 dni. Jeśli wystąpi problem ze spłatą pożyczki, należy skontaktować się z firmą w celu dookreślenia rozwiązania sytuacji odpowiedniego dla pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy.

W przypadku przekroczenia terminu spłaty można się bowiem liczyć z konsekwencjami, jak i możliwa jest utrata wiarygodności finansowej uniemożliwiającej przyszłe pożyczki. W przypadku terminowej spłaty pożyczki można wystąpić o kolejną – wnioskowanie następnej pożyczki odbywa się na tych samych zasadach jak poprzednio.

Wnioskowanie pożyczki w Opoqa Finance

Wnioskowanie o pożyczkę w firmie Opoqa odbiega nieznacznie od systemów przyjętych przez inne instytucje pożyczkowe. Na stronie internetowej firmy nie ma suwaków służących do ustawiania wysokości pożyczki oraz czasu jej spłaty, jak i  kalkulatora pożyczkowego. Aby wystąpić o pożyczkę w Opoqa, należy najpierw zarejestrować osobiste konto w serwisie internetowym firmy. Kliknięciem przycisk „Sprawdź” należy otworzyć formularz zakładania konta. Następnie trzeba go uzupełnić danymi osobowymi, wypełnić oświadczenie finansowe oraz wybrać kwotę pożyczki, która nas interesuje.

Kolejnym krokiem jest dokonanie weryfikacji. Odbywa się ona przy pomocy aplikacji Kontomatik – połączenie się ze swoim kontem przez aplikację bądź przesłanie wyciągu PDF przez Kontomatik. Firma Opoqa nie wymaga weryfikacji poprzez dokonanie przelewu. Jeśli weryfikacja się powiodła, system internetowy firmy Opoqa proponuje najwyższą możliwą kwotę pożyczki dostosowaną indywidualnie do klienta. W przypadku zgody na tę kwotę należy zalogować się na swoje konto i ponownie wybrać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty, zgodne z podanymi przez firmę danymi. Następnie należy wysłać wniosek. Przelew pieniędzy zostaje zlecony po wysłaniu wniosku oraz podpisaniu umowy z firmą Opoqa przez pożyczkobiorcę.

Mimo iż firma w umowie zaznacza, że czas oczekiwania na przelew pożyczki może wynosić do 5 dni, zazwyczaj czas oczekiwania jest krótszy dzięki całotygodniowej pracy firmy Opoqa.

Wymagania uzyskania pożyczki w Opoqa Finance

Aby uzyskać pożyczkę, należy spełnić następujące warunki:

 1. Wiek od 20 lat do 75 lat
 2. Posiadanie obywatelstwa polskiego oraz ważny dowód osobisty
 3. Wnioskowanie pożyczki na cele prywatne
 4. Stały adres zamieszkania oraz zameldowanie na terenie Polski
 5. Brak zaległych długów i spłat pożyczek weryfikowany przez Opoqa Finance w rejestrach finansowych oraz bazach dłużników
 6. Stały dochód miesięczny (możliwość weryfikacji przez pracowników firmy Opoqa Finance)
 7. Brak niespłaconej zaciągniętej pożyczki w firmie
 8. Posiadanie aktywnego konta bankowego w banku polskim oraz dostęp do bankowości elektronicznej
 9. Posiadanie własnego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail
 10. Dokonanie weryfikacji za pomocą systemu Kontomatik
 11. Zarejestrowanie na stronie opoqa.pl oraz posiadanie Konta Klienta

Zalety Opoqa Finance

 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania
 • Wysoka górna granica wieku (do 75 lat)
 • Dobry kontakt z firmą

Wady Opoqa Finance

 • Brak pierwszej darmowej pożyczki
 • Brak automatycznego kalkulatora na stronie firmy

Kontakt Opoqa Finance

Oficjalna strona opoqa.pl
 Adres Ul. Nowogrodzka 50/54 lok. 419, 00-695 Warszawa
 Telefon 22 18 23 480
 Adres e- mail kontakt@opoqa.pl

Opinie o firmie Opoqa Finance

200,00 zł - 6000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *