O nas

Speedkredyt.pl to nowoczesna porównywarka finansowa, która pomoże w wyborze najlepszych produktów finansowych. Serwis przedstawia sprawdzone i rzetelne informacje na temat chwilówek, pożyczek ratalnych, kredytów, kont bankowych, lokat czy nawet ubezpieczeń. Artykuły zamieszczone na stronie, pomagają w nawigacji jakże trudnego rynku finansowego, przestrzegając przed potencjalnymi zagrożeniami finansowymi.

serwis speedkredyt

Serwis przedstawia sprawdzone i aktualne oferty produktów finansowych, głównie chwilówek i pożyczek ratalnych. Szczegółowo opisane instytucje finansowe, pomogą w wyborze najlepszej usługi.

Nad dokładnością informacji nadzoruje zespół ekspertów w dziedzinie finansów. Regularnie sprawdzane i weryfikowane informacje sprawiają, że speedkredyt.pl, należy do ścisłego grona najlepszych porównywarek w Polsce.

Speedkredyt.pl powstał w lutym 2019 r., a swoją siedzibę ma w Lublinie. Serwis z każdym dniem zwiększa liczbę unikalnych użytkowników, którzy poszukują rzetelnych informacji na temat finansów.

Jeśli potrzebujesz pomocy bądź masz pytanie dotyczące finansów, skontaktuj się z nami: kontakt@speedkredyt.pl

 
 

Nasz zespół

Michał Śliwka
CEO - Founder

Założyciel oraz CEO - Founder serwisu speedkredyt.pl. Absolwent Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Zamiłowanie do finansów postanowił przenieść na grunt internetowy. Dzięki zaangażowaniu i pasji, z powodzeniem wdraża nowe pomysły na lepsze funkcjonowanie portalu.

Maciej Jaworski
SEO Project Manager

Odpowiedzialny za SEO Marketing w speedkredyt.pl. Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywał, pracując w  agencjach SEO. Z serwisem związany niemal od początku, bowiem od maja 2019 r. Prywatnie miłośnik żeglarstwa i wspinaczek górskich. Tata 4 - letniego Filipa.

Michał Patrykowski
Redaktor, BOK

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, dzięki pracy w Millennium Bank. Z serwisem speedkredyt.pl związany od samego początku. Aktualnie odpowiada za artykuły oraz obsługę klienta.

Paulina Adamska
Redaktor

Do teamu speedkredyt.pl, dołączyła pod koniec 2019 r. Ukończyła kierunek Dziennikarstwo na SWPS w Warszawie, gdzie zdobywała doświadczenie w pracy redaktorskiej. W wolnej chwili uprawia jogging oraz sięga po dobrą książkę.

Marcin Panuś
Redaktor

Do zespołu speedkredyt.pl, dołączył w marcu 2020 roku. Odpowiedzialny jest za teksty w kategoriach oraz artykuły ogólnofinansowe. Ukończył w 2018 r. Uniwersytet Wrocławski na kierunku Pedagogika. Doświadczenie pisarskie nabywał już w czasach szkoły średniej, będąc redaktorem naczelnym gazetki szkolnej. Od 2 lat pisze recenzje filmów, książek, seriali na portalu o fantastyce. Prywatnie miłośnik badmintona, biegów długodystansowych oraz piłki nożnej.