Nobilon Logowanie

Nobilon nie posiada opcji zakładania konta oraz logowania na swojej platformie.

nobilon logowanie


Pożyczka w Nobilon

nobilon zaloguj sie

Warunki pożyczki w Nobilon

Kwota Od 200 zł
 Termin od 3 do 18 miesięcy
 RRSO 238.82 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Gotówka
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe, Gotówka
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat


O firmie Nobilon

Firmy pozabankowe w ostatnim czasie wspierają finansowo coraz większe grono konsumentów, kilka milionów Polaków skorzystało z szybkich chwilówek, które doceniane są ze względu na minimalne formalności oraz sposób wnioskowania. Jedną z takich firm jest Nobilon, która udziela pożyczek pozabankowych bez sprawdzania, czy dane pożyczkobiorcy widnieją w BIK, BIG, KRD czy ERIF.

Firma, która od 2007 roku jest związana z branżą pożyczkową, przedstawia się jako profesjonalna instytucja finansowa z wykwalifikowanymi pracownikami posiadającymi ogromną wiedzę z zakresu udzielania pożyczek.

Pożyczki pozabankowe to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują natychmiastowego wsparcia finansowego, ceniących swój czas oraz samą formę udzielania chwilówek (minimalne formalności, proste wnioskowanie, szybka decyzja pożyczkowa).

Oferty pożyczek w Nobilon

Na swojej stronie internetowej firma Nobilon bardzo szczegółowo i przejrzyście opisuje ofertę pożyczkową oraz na jakich zasadach uzyskamy wsparcie budżetowe. Kwota minimalna pożyczki w firmie  to 200 złotych, a spłata zobowiązania musi nastąpić od 3 do 18 miesięcy.

Firma deklaruje, że do każdego klienta podchodzi indywidualnie, stara się dopasować ofertę do potrzeb i możliwości finansowych klienta, ustalić jak najmniejsze  koszty z tą ofertą związane. Zapewnia również, że zasady, na jakich udziela pożyczek, są bezpieczne, przejrzyste a wszystkie koszty są dokładnie przedstawione przy wnioskowaniu. Umożliwia również odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni od jej podpisania bez ponoszenia przez pożyczkobiorcę dodatkowych kosztów.

Wnioskowanie pożyczki w Nobilon

Aby zostać klientem firmy i skorzystać z jej oferty należy złożyć wniosek o pożyczkę. Możemy to zrobić na trzy sposoby: za pośrednictwem strony internetowej firmy, wysyłając wiadomość SMS lub też dzwoniąc do doradców firmy. Firma zapewnia, że kontakt z konsultantem do niczego nas nie zobowiązuje, a w przypadku pytań rozmowa z profesjonalistą może pomóc w podjęciu decyzji czy wnioskować o wsparcie finansowe.

Podczas wnioskowania online należy wpisać kilka niezbędnych informacji: imię i nazwisko, adres zamieszkania i zameldowania oraz numer telefonu. Aby doradca firmy mógł się nami skontaktować, konieczne jest zaznaczenie wszystkich zgód podanych we wniosku. Możemy również skorzystać z innej opcji, dzwoniąc na infolinię od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 w celu uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące całej oferty. Firma udostępnia również opcję kontaktu w formie wiadomości SMS, w której to deklarujemy zainteresowanie usługami firmy i chęć rozmowy z konsultantem w celu omówienia szczegółów otrzymania pożyczki.

Na stronie internetowej firmy, profesjonalnie i ekskluzywnie wykonanej, znajdziemy wszystkie niezbędne wiadomości opisane w sposób rzetelny i staranny, ale tylko bezpośrednia rozmowa z doradcą pozwoli nam na wybranie najkorzystniejszej dla nas oferty pożyczkowej. Podczas spotkania z pracownikiem firmy zobowiązani jesteśmy do zapoznania się z treścią umowy. Jeżeli dane w niej zawarte będą zgodne z wcześniejszymi ustaleniami, podpiszemy umowę, a pracownik przekaże nam gotówkę.

Wymagania uzyskania pożyczki w Nobilon

Pożyczki pozabankowe są dla konsumentów pełnoletnich, zamieszkujących i posiadających meldunek w Polsce. Konieczne jest posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego, który będzie głównym sposobem kontaktu pożyczkodawcy z pożyczkobiorcą. Firma zapewnia, że są to wystarczające wymagania w tego rodzaju finansowaniu.

Klientem firmy może zostać osoba, która potrzebuje szybkich pieniędzy, nie może uzyskać pożyczki w tradycyjnym banku, ma negatywną historię kredytową, ważne jest dla niej bezpieczne pożyczanie oraz z różnych powodów nie może udokumentować swoich dochodów.

Zalety Nobilon

  • Oferta skierowana również do osób zadłużonych
  • Możliwość wypłaty pożyczki gotówką
  • Sprawne biuro obsługi klienta

Wady Nobilon

  • Brak darmowej chwilówki

Kontakt Nobilon

Oficjalna strona nobilon.pl
 Adres ul. Łęgska 4, 87-800 Włocławek
 Telefon 600 500 626
 Adres e- mail kontakt@nobilon.pl

Opinie o firmie Nobilon

200,00 zł - x
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *