NJU Mobile Logowanie

Logowanie w NJU Mobile

Klient, aby dowolnie dokonywać zmian na koncie, musi wejść na portal NJU Mobile i kliknąć ikonkę Zaloguj się widniejącą w prawym, górnym rogu witryny. Automatycznie zostanie przeniesiony do strony logowania, gdzie wystarczy wpisać swój numer telefonu oraz hasło.

Odzyskiwanie hasła polega na podaniu numeru telefonu, na który przyjdzie za pośrednictwem wiadomości SMS wygenerowany przez system kod.

nju mobile logowanie


 

nju mobile logo

Warunki w NJU Mobile

Możliwość rezygnacji  Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Oddziały stacjonarne Nie
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Pon.-pt. 8:00-22:00, sob.-niedz. 10:00-21:00
Polska firma Nie
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek


O firmie NJU Mobile

 

NJU Mobile działa na polskim rynku od 2013 roku. Należy do spółki Orange Polska S.A. Maskotką firmy jest animowana żółta postać przypominająca kształtem ziemniaka – to wersja australijskiego, zielonego Mr. Pipika.

Firma prowadzi szeroko zakrojoną akcję marketingową na portalach społecznościowych typu Facebook, Instagram i YouTube. O wiarygodności oraz rzetelności serwisu świadczą nagrody:

 • Superbrands Polska Marka 2018
 • Gwiazda Jakości Obsługi 2020

Oferta w NJU Mobile

Umowa w każdym przypadku zawierana jest na czas nieokreślony, co oznacza, że klient może zakończyć ją w dowolnym momencie. NJU Mobile proponuje oferty na abonament, na kartę oraz internet mobilny. Podstawą przedstawionych wariantów są usługi bez limitu. Konsument nie ponosi żadnych opłat, jeśli w danym okresie nie korzysta z określonego pakietu. Dla stałych użytkowników serwis gwarantuje ofertę „Im dłużej, tym lepiej” – wraz ze stażem w sieci rosną gigabajty do wykorzystania w Polsce.

Abonament

Usługa podzielona jest na pakiet solo i w parze. W zależności od wybranego wariantu klient zapłaci do 48 zł miesięcznie. NJU Mobile oferuje od 1 do 30 GB na nielimitowane rozmowy lub SMS-y i MMS-y. Dodatkowo konsument może zaopatrzyć się w pakiet internetu w kraju i w roamingu w UE – 9 GB za 9 zł. W ramach programu stażowego wielkość dostępnych gigabajtów wzrasta dwukrotnie po pół roku, po 1 roku 2,5 razy, zaś po 2 latach aż trzykrotnie.

Na kartę

Po pierwszym doładowaniu konto jest ważne bezterminowo – nawet jeśli klient nie zasili swojego konta, może zachować numer i środki na nim zgromadzone. Wystarczy, że będzie odpowiadał twierdząco na SMS-y z serwisu. NJU proponuje 3 usługi:

 • Usługa miesięczna za 29 zł – zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także od 10 do 30 GB danych, w tym 3,07 GB do wykorzystania w roamingu w UE
 • Usługa miesięczna za 19 zł – skierowana do osób, które preferują rozmowy telefoniczne i rzadko używają pakietu internetowego
 • Usługa dzienna za 1,20 zł – obejmuje konsumentów nieregularnie używających telefonu. Od 250 do 750 MB oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y

Internet mobilny

Do wyboru są dwie oferty:

 • NJU internetowy – wariant za 29 zł, od 40 do 120 GB do wykorzystania w miesiącu, w tym 3,07 GB w roamingu w UE. Przez pierwsze 3 miesiące usługa kosztuje 9 zł. Klient ma możliwość niekorzystania z internetu, w takim przypadku nie zapłaci nic (do 6 miesięcy z rzędu). Oferta skierowana do osób rzadko używających pakietu internetowego w telefonie
 • NJU internet dodatkowy – grupą docelową są konsumenci posiadający numer w serwisie na abonament, którzy potrzebują więcej internetu w ramach swojej oferty lub po prostu chcą wykorzystać drugą kartę SIM w innym urządzeniu, na przykład tablecie. Za 19 zł serwis gwarantuje od 20 do 60 GB miesięcznie, w tym 2,02 w roamingu w UE. Warto pamiętać, że pakiet GB sumuje się, tworząc wspólną pulę internetu mobilnego.

Zalety NJU Mobile

 • Ciekawa oferta
 • Pewna i stabilna firma (Orange)
 • Sprawne biuro obsługi klienta

Wady NJU Mobile

 • W niektórych miejscach braki w zasięgu

Kontakt NJU Mobile

Oficjalna strona njumobile.pl
 Adres Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail

Opinie o firmie NJU Mobile

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *