Niro Trade Logowanie

Rejestracja w Niro Trade

Inwestorzy chcący spróbować swych sił w handlu online na giełdzie internetowej Niro Trade,
muszą otworzyć konto poprzez uzupełnienie formularza rejestracyjnego, który to znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej firmy Niro Trade. Dane osobowe wymagane przez Niro Trade to:

 • Imię i nazwisko
 • Kraj zamieszkania
 • Numer telefonu kontaktowego
 • Adres e-mail
 • Własnoręcznie utworzone hasło

Proces rejestracji zajmuje zaledwie kilka minut i jest całkowicie darmowy. Jednym warunkiem otworzenia konta w Niro Trade jest ukończenie 18 lat, co należy potwierdzić, zaznaczając odpowiednie okienko pod formularzem rejestracyjnym. Wymagane jest ponadto zaakceptowanie warunków i regulaminu działalności oraz polityki prywatności firmy.

Logowanie w Niro Trade

Po weryfikacji konta użytkownika i wpisanych danych oraz pomyślnym ukończeniu procesu rejestracji nowego rachunku nowy klient będzie mógł zalogować się do platformy, podając swój adres e-mail, oraz hasło. Niro Trade działa nie tylko w witrynie, ale i na urządzeniach mobilnych z dostępem do internetu, dzięki autorskiej aplikacji mobilnej dostępnej do pobrania w sklepach Apple Store oraz Google Play. Dzięki temu udogodnieniu można zarządzać swoim rachunkiem i przeprowadzać transakcje z dowolnego miejsca na świecie.

W celu rozpoczęcia inwestycji klient musi wpłacić depozyt o określonej wartości minimalnej. Jest ona różna w zależności od wybranego typu konta. Rachunek podstawowy wymaga opłaty w wysokości 250 USD, natomiast w celu uruchomienia konta platynowego należy wpłacić 20 000 USD.

niro trade logowanie


Warunki w Niro Trade

niro trade logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Niro Trade

Giełda Niro Trade prowadzi swoją działalność w branży handlu online i oferuje swoim użytkownikom usługi giełdowe w zakresie zawierania transakcji na światowych rynkach. Oferuje handel przy wykorzystaniu walut, akcji, towarów giełdowych, indeksów oraz kryptowalut. Oprogramowanie giełdowe jest stale ulepszane w formie wprowadzania nowych, innowacyjnych metod inwestowania. Warto zwrócić uwagę na nowoczesną strukturę platformy i jej interfejsu, który jest estetyczny, przyjazny i łatwy w obsłudze dla niedoświadczonych użytkowników.

Najnowsza technologia sprawia, że zlecenia klientów realizowane są niezwykle szybko i bezpiecznie, ponieważ zlecenia są realizowane przez największe banki. Firma była wielokrotnie nagradzana między innymi za jakość obsługi klienta, wysoki poziom platform i programów edukacyjnych.

Oferta Niro Trade

Giełda oferuje swoim użytkownikom profesjonalne miejsce do prowadzenia handlu online. Dla tego celu zapewniono kilka typów kont do wyboru klienta:

 • Konto basic – podstawowe
 • Konto bronze
 • Konto srebrne
 • Konto złote
 • Konto platynowe
 • Konto czarne VIP

W zależności od potrzeb handlowych, Niro Trade zaprezentowało takie wlanie rodzaje kont, które różną się wysokością bonusu, spreadami oraz funkcjami i narzędziami dostępnymi do użytku inwestora. Oczywiście konta różnią się podstawową kwotą depozytu w zależności od stopnia zaawansowania.

Dzięki świetnie rozbudowanemu systemowi informatycznemu, który bazuje na skomplikowanych algorytmach, wykształcono w pełni zintegrowany system narzędzi analitycznych. Zawierają one kilka typów wykresów i wbudowanych wskaźników analizy technicznej. Pełna automatyzacja oprogramowania oznacza, że transakcje przeprowadzane są bez pośrednictwa lub interwencji osób trzecich. Minimalizuje to ryzyko błędu czy pomyłki. Jest to znaczne ułatwienie dla użytkowników niemających doświadczenia na giełdzie. Do dyspozycji klientów są profesjonalni znawcy giełdy online. Doświadczona kadra zapewnia kompleksowe wsparcie przez całą dobę.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Niro Trade

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support

Wady Niro Trade

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Niro Trade

Oficjalna strona nirotrade.com/pl
 Adres Xvector LTD Suite 305, Beachmont Kingstown St. Vincent and the Grenadines
 Telefon +48 221 531 203
 Adres e- mail support@nirotrade.com

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Niro Trade to oszustwo?

Dobrym sposobem na sprawdzenie potencjalnej inwestycji jest zapoznanie się z opiniami innych osób.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💣 Jak usunąć konto w Niro Trade?

Jedynym sposobem na usunięcie konta, jest kontakt z pracownikiem firmy.

💰 Jak zacząć?

Zarabianie na platformie jest banalnie proste. Wystarczy założyć konto i wpłacić depozyt.

Opinie o Niro Trade

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *