Niewielka Pożyczka Logowanie

Serwis nie posiada opcji zakładania konta oraz logowania.

niewielka pozyczka logowanie


Pożyczka w Niewielka Pożyczka

niewielka pozyczka kontakt

Warunki pożyczki w Niewielka Pożyczka

Kwota 200 zł – 3500 zł
 Termin od 5 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 3500 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 21 do 73 lat


O firmie Niewielka Pożyczka

Niewielka Pożyczka działa na polskim rynku od kilku lat i z powodzeniem powiększa grono zadowolonych klientów. Firmie zaufało już ponad 200 tys. Polaków. Firma jest częścią międzynarodowej spółki Aventus Group Sp.z.o.o., która w swoich szeregach posiada również takie firmy jak: Pożyczka Plus, Smart Pożyczka, Rata na Plus, Lew Pożyczki, Finansowe Posiłki.

Grupa jest potentatem na rynku szybkich pożyczek. Mimo że funkcjonuje w Polsce od 2012 r., liczba firm robi wrażenie. Oprócz Polski posiada również swoje marki w takich krajach jak: Litwa, Łotwa, Czechy, Ukraina, Kazachstan i Gruzja.

Podstawowym celem firmy jest ułatwianie dostępu do swoich usług wszystkim osobom zainteresowanym wzięciem pożyczki, bezpieczeństwo danych oraz uczciwe podejście do klienta.

Oferty pożyczek w Niewielka Pożyczka

Niewielka Pożyczka przygotowała atrakcyjną ofertę dla nowych klientów – pierwsza darmowa pożyczka na maksymalną kwotę 3500 zł. Jedynym wymogiem, aby uniknąć kosztów, jest terminowa spłata zobowiązania. Firma daje kilka wariantów spłaty zadłużenia:

 • 5 dni
 • 10 dni
 • 15 dni
 • 20 dni
 • 25 dni
 • 30 dni

W podstawowej ofercie mamy do wyboru pożyczkę w kwocie wahającej się między 200 a 3500 zł. Sporym plusem firmy jest fakt, że nie wymaga ona podawania celu pożyczki.

Oznacza to, że możemy przeznaczyć pieniądze na dowolny cel.

Wnioskowanie pożyczki w Niewielka Pożyczka

Firma stara się w maksymalny sposób usprawnić proces wnioskowania, aby ten był jak najprostszy i jak najszybszy. Pierwszym krokiem, jaki trzeba wykonać, jest wejście na stronę firmy i wybranie za pomocą suwaka kwoty i terminu spłaty pożyczki, jaka nas interesuje. Wbudowany, automatyczny kalkulator wyliczy nam koszty związane z usługą. Pomoże nam to w wybraniu odpowiedniej oferty dla siebie. Kolejnym etapem jest wypełnienie wniosku. Musimy podać w nim niezbędne dane, które znajdziemy w dowodzie osobistym.

Warto kilkukrotnie sprawdzić, czy dane zostały przez nas poprawnie wprowadzone. W innym przypadku mogą wystąpić problemy z wnioskowaniem. Ominiemy też potencjalne opóźnienia z tym związane a co gorsza odrzucenie całkowicie wniosku. Ważnym punktem dla każdej firmy pożyczkowej jest weryfikacja klienta. W Niewielka Pożyczka można to zrobić na dwa sposoby:

 1. Wysłanie tzw. przelewu weryfikacyjnego w postaci 1 gr.
 2.  Szybka weryfikacja danych za pomocą aplikacji. Polega to na pobraniu przez firmę informacji o naszych płatnościach z rachunku bankowego.

Dużym ułatwieniem w przebiegu uzyskania pożyczki jest fakt, że całość transakcji jest dokonywana 100%, czyli przez internet. Nie musimy się udawać do fizycznego oddziału, aby ubiegać się o pożyczenie pieniędzy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Niewielka Pożyczka

Każda firma pożyczkowa stawia przed swoimi klientami pewne wymagania. Nie inaczej jest w Niewielka Pożyczka. Pierwszym wymogiem jest posiadanie polskiego obywatelstwa i stałego miejsca zameldowania. Następne to wiek: nie może być niższy niż 21, a wyższy niż 73 lata. Dzięki takiej rozpiętości wieku o pożyczkę mogą aplikować zarówno osoby młode, jak i emeryci czy renciści.

Kolejnymi wymogami jest posiadanie numeru telefonu, konta bankowego i dowodu osobistego. Nie należy zapominać o tym, że osoba ubiegająca się o pożyczkę nie może figurować w bazie dłużników (ERIF, BIK i KRD).

Zalety Niewielka Pożyczka

 • Pierwsza pożyczka za darmo (do 3500 zł)
 • Wysoka kwota pierwszej darmowej pożyczki (do 3500 zł)
 • Minimum formalności
 • Dwie możliwości weryfikacji danych klienta
 • Stabilna, międzynarodowa firma
 • Szybka decyzja pożyczkowa

Wady Niewielka Pożyczka

 • Weryfikacja danych klienta w bazach dłużników (ERIF, BIK i KRD)

 


Kontakt Niewielka Pożyczka

Oficjalna strona niewielkapozyczka.pl
 Adres Ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III, 15-888 Białystok
 Telefon 85 871 00 49
 Adres e- mail info@niewielkapozyczka.pl

Opinie o firmie Niewielka Pożyczka

200,00 zł - 3500,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *