Netia Logowanie

Logowanie w Netia

Dostęp do zawartych umów, usług, pakietów czy opłacania rachunków klient zyskuje poprzez wejście na portal netia.pl i kliknięcie przycisku Netia online. Konsument zostanie automatycznie przeniesiony do witryny umożliwiającej zalogowanie się. W tym celu należy podać adres e-mail, numer abonenta lub nazwę użytkownika. W polu hasło wystarczy wpisać numer PIN ustalony z Netią, który znajduje się na umowie. Po prawidłowym zalogowaniu się warto zdefiniować swoją indywidualną nazwę użytkownika oraz hasło, dzięki temu każda następna próba wejścia na stronę Netii będzie łatwiejsza.

Serwis pozwala zalogować się za pośrednictwem portalu Facebook lub przez konto Google.

netia logowanie


Multimedia w Netia

netia logo

Warunki w Netia

Możliwość rezygnacji  Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Oddziały stacjonarne Tak
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Całodobowo
Polska firma Tak
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Netia

Netia S.A. to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych w kraju. Należy do Cyfrowego Polsatu. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Udostępnia usługi telewizyjne, internetu stacjonarnego oraz mobilnego dla klientów indywidualnych, firm, a także instytucji publicznych.

Netia prowadzi działania marketingowe na portalach społecznościowych typu Facebook, YouTube, Twitter i Instagram. Dla osób zainteresowanych szeroko pojmowaną multimediom i produktami oferowanymi przez firmę serwis udostępnia bloga:

 • Jak podłączyć telefon do telewizora? Sprawdzone sposoby
 • Ranking filmów science fiction – z 2019 roku i nie tylko!
 • Internet za granicą. Na co pozwala roaming?
 • SPAM – co to jest? Jak sobie z nim radzić?

Oferty w Netia

Internet

Netia oferuje dla nowych klientów internet stacjonarny i internet mobilny:

 • Internet stacjonarny na okres 24 miesięcy – do 1 Gb/s z możliwością rozszerzenia pakietu o muzyczny serwis TIDAL (ponad 60 milionów utworów polskich i zagranicznych artystów) oraz kanał HBO GO. Koszt usługi wynosi do 90 zł na miesiąc – płatne dopiero od 4 miesiąca, pierwsze 3 miesiące są całkowicie za darmo. W cenie mieści się bezpieczny internet z pakietem antywirusowym na komputer, smartfon i telefon, dwoma licencjami oraz ochroną rodzicielską, a także router wi-fi z bezprzewodowym internetem, przewodowym połączeniem bez opóźnień, współdzieleniem plików i strumieniowaniem multimediów
 • Internet stacjonarny bezterminowy – do 1Gb/s z routerem wi-fi gratis. Dodatkowo HBO GO przez miesiąc za 1 zł, następnie 19,90 zł oraz usługa bezpieczny internet przez 2 miesiące gratis, potem 9,90 zł. Koszt do 100 zł miesięcznie
 • Internet mobilny do 30 GB na okres 24 miesięcy – po wykorzystaniu pakietu prędkość spadnie do 32 Kb/s. Modem mobilny gratis. Koszt to do 35 zł na miesiąc
 • Internet mobilny bez limitu na okres 24 miesięcy – po wykorzystaniu 100 Gb prędkość spadnie do 1 Mb/s. Router stacjonarny w cenie. Usługa bezpieczny internet przez 2 miesiące gratis, kolejno 9,90 zł. Koszt do 60 zł miesięcznie

Telewizja

Propozycja firmy to różnorodne pakiety do 105 kanałów – na start, dla kinomaniaka i fanów sportu – połączone z internetem. W zależności od wybranego wariantu koszt usługi wynosi do 110 zł na miesiąc. Serwis dodatkowo umożliwia dobranie Giganagrywarki pozwalającej na nagrywanie i przewijanie programów (do 30 zł na miesiąc) oraz skorzystanie z Netii VOD z bogatą bazą filmową.

Telefon komórkowy

Dostępne pakiety składają się z Netii Mobile Solo, Duet i Trio, obejmują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y z internetem do 12 Gb na okres 24 miesięcy. Opcja przeniesienia numeru do Netii gwarantuje zmniejszenie kosztów usług do 3 miesięcy za 1 zł, następnie do 60 zł miesięcznie. Dodatkowo w ofercie Solo funkcja Bezpieczny Smartfon – w tym program antywirusowy, ochrona rodzicielska, jedna licencja oraz bezpieczne zakupy online – przez 2 miesiące za darmo, potem 3 zł.

Telefon stacjonarny

Umowa zawierana jest na okres 24 miesięcy. Cena usługi to 30 zł na miesiąc. Połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe w Polsce i za granicą bez limitu. Możliwość rozszerzenia oferty o funkcję Identyfikacji numeru telefonu – przez 1 miesiąc za 1 grosz, następnie 3,69 zł.

Stali abonenci traktowani są przez firmę indywidualnie, dlatego muszą wypełnić formularz kontaktowy dostępny po kliknięciu w wybranej ofercie opcji Obecni klienci.

Zalety Netia

 • Szeroki wachlarz ofert multimedialnych
 • Stabilna firma
 • Duża liczba oddziałów firmy

Wady Netia

 • Słaby support

Kontakt Netia

Oficjalna strona netia.pl
 Adres ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail

Opinie o firmie Netia

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *