NetCredit Logowanie

Aby zalogować się na swoje konto w NetCredit, kliknij  powyżej w niebieski button “Zaloguj się” a następnie zostaniesz przekierowany/a do strony netcredit.pl, gdzie klikniesz przycisk “Logowanie” i podasz swój adres e- mail z hasłem.

netcredit logowanie


Pożyczka w NetCredit

netcredit opinie kontakt

Warunki pożyczki w NetCredit

Kwota 300 zł – 5000 zł
 Termin od 14 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka 0,00%
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu  15 min
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy  Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Odrzucenie ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 70 lat

 


O firmie NetCredit

NetCredit to firma należąca do spółki Net Credit Sp. z.o.o, która swoje korzenie ma na Łotwie. Działalność w Polsce prowadzi od 2011 r., a swoją siedzibę ma w Warszawie. Netcredit działa na kilku rynkach europejskich m.in. w Kazachstanie, Czechach, Gruzji, Rosji czy wspomnianej już Łotwie. W naszym kraju odnosi wielki sukces pod względem rozpoznawalności dzięki świetnemu marketingowi. Świetne recenzje klientów potwierdzają, że jest to firma godna uwagi.

Instytucja specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych do 5 tys. zł, ale możliwość pożyczenia takiej kwoty jest dostępna dopiero po pierwszej transakcji.

Firma udziela 30-dniowego okresu spłaty i daje możliwość refinansowania zadłużenia. Należy tu wspomnieć o tym, że firma nie udziela sama pożyczek, a jest jedynie pośrednikiem, współpracując z dwoma podmiotami Ad Credit Sp. z.o.o i CreditYou Sp. z.o.o. W związku z tym, na umowie pożyczkowej będą widnieć dane wspomnianych spółek. Netcredit jest członkiem PZIP, czyli Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

Oferty pożyczek w NetCredit

NetCredit przygotował specjalną ofertą dla nowych klientów. Dzięki temu pierwsza pożyczka może być wzięta za darmo do kwoty 3000 zł do 30 dni, czyli pierwsza chwilówka jest za darmo. Aby tak się stało, należy wypełnić wniosek online. Przy kolejnych pożyczkach kwota maksymalnego zaciągnięcia wynosi 5000 zł. NetCredit oferuje również promocyjną pożyczkę, której koszt wynosi 50%.

Instytucja udziela najwyższej darmowej pożyczki na polskim rynku finansowym. Dla stałych klientów przewidziane jest uproszczenie procedur przyznania kredytu, dzięki możliwości uzyskania gotówki wysyłając SMS-a lub kontaktując się z biurem obsługi klienta.

Wnioskowanie pożyczki w NetCredit

Dzięki swojej prostocie i przejrzystości strona netcredit.pl nie powinna stanowić problemu podczas wnioskowania pożyczki. Na samym początku musimy wybrać kwotę, jaka nas interesuję, a następnie wybieramy termin spłaty. Podczas tych czynności korzystamy z gotowego kalkulatora na stronie firmy. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie wniosku o nasze dane osobowe. Aby to uczynić, musimy posiadać dowód osobisty. Następnie zostaniemy poproszeni o tzw. przelew weryfikacyjny w celu potwierdzenia naszych danych osobowych oraz numeru bankowego.

Po pozytywnej weryfikacji zostanie utworzone nasze konto klienta, w którym znajdziemy informację na temat ofert pożyczkowych. Po skończeniu tych czynności należy zaczekać na rozpatrzenie wniosku, które będzie trwać maksymalnie 1 dzień roboczy. Jeśli zostanie pozytywnie rozpatrzony nasz wniosek, pieniądze zostaną wysłane w przeciągu 15 min.

Podsumowując w 4 krokach:

 1. Złożenie wniosku online o pożyczkę (Klienci korzystający pierwszy raz z usług firmy muszą wypełnić formularz rejestracyjny)
 2. Dokonanie przelewu weryfikacyjnego
 3. Weryfikacja wniosku przez firmę
 4. Wysłanie pieniędzy na nasze konto (Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku)

Wymagania uzyskania pożyczki w NetCredit

Aby instytucja przyznała nam pożyczkę, należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim należy mieć skończone 20 lat, a górna granica wieku nie powinna przekraczać 70 lat. Należy również posiadać polskie obywatelstwo i stałe miejsce zameldowania. Na etapie wnioskowania NetCredit wymaga podania informacji, na temat naszego zatrudnienia a ich brak będzie powodował odrzucenie wniosku o pożyczkę.

Oprócz spełnienia wspomnianych już wymagań należy również posiadać rachunek bankowy osoby ubiegającej się o pożyczkę oraz numer telefonu. Po spełnieniu tych wymagań można śmiało ubiegać się o przyznanie pożyczki.

Zalety NetCredit

 • Wysoka i darmowa kwota pierwszej pożyczki (do 3000 zł)
 • Wysoki limit dla stałych klientów (do 5000 zł)
 • Częste promocje dla nowych i stałych klientów
 • Minimum formalności
 • Długi czas pracy biura obsługi klienta
 • Prosta w obsłudze strona internetowa
 • Szybkie rozpatrzenie wniosku

Wady NetCredit

 •  Informacje o zatrudnieniu
 • Jedna opcja wypłaty gotówki
 • Długi formularz rejestracyjny
 • Krótki okres spłaty (do 30 dni)

Kontakt NetCredit

Oficjalna strona netcredit.pl
 Adres  ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
 Telefon  22 598 77 99
 Adres e- mail  info@netcredit.pl

Opinie o firmie NetCredit

300,00 zł - 5000,00 zł
4.7

Szybkość wydania pożyczki

4.8/5

Przejrzystość warunków

4.6/5

Jakość obsługi

4.7/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  5

  Przejrzystość warunków

  4.5

  Jakość obsługi

  4.5

  Spoko firma. Z przyjemnością się do nich wraca. Pierwsza darmowa pożyczka została udzielona w błyskawicznym tempie. Nie musiałem dostarczać wielu formalności, ani nawet zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodach. Po prostu złożyłem wniosek i tego samego dnia miałem pieniądze już na koncie. Polecam!

  Odpowiedz
 2. Szybkość wydania pożyczki

  5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  4.5

  Ogólnie to jestem usatysfakcjonowany. Postanowiłem,ze skorzystam z ich oferty ponieważ mieli pożyczkę 0%. Wziąłem, pieniadze na koncie miałem w 30 minut. Oceniam pozytywnie. Podeszli uczciwie do sprawy.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *