Nekstra Logowanie

Rejestracja w Nekstra

Nekstra umożliwia nowym inwestorom dostęp do swojej giełdy poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego następującymi danymi osobowymi:

 • Imię i nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Kraj zamieszkania
 • Waluta
 • Hasło, które musi być samodzielnie utworzone przez nowego klienta

Bezwzględnie koniecznym warunkiem jest ukończenie 18. roku życia, co trzeba potwierdzić w formularzu rejestracyjnym. Na kolejnych etapach rejestracji nowego konta, związanymi z płatnościami, system będzie wymagał potwierdzenia tożsamości inwestora dla celów bezpieczeństwa. W tym celu konieczne będzie okazanie właściwego dokumentu tożsamości. Aby rozpocząć swoją przygodę z handlem kryptowalutami, należy kliknąć Sign up. Wszelkie dostępne regulaminy i informacje o serwisie należy uważnie przeczytać ze względu na realne ryzyko handlu walutami wirtualnymi.

Pomyślna rejestracja oznacza automatyczne przyłączenie się użytkownika do grona inwestorów. Proces ten jest wolny od wszelkich opłat, a prowadzenie konta jest darmowe. Proces rejestracji jest równoznaczny z zaakceptowaniem regulaminu działania firmy oraz jej polityki prywatności.

Logowanie w Nekstra

Po pomyślnym przeprowadzeniu procesu rejestracji i weryfikacji konta należy zalogować się do platformy przy użyciu swoich wcześniej wprowadzonych danych oraz utworzonego hasła. Nowy użytkownik zostanie automatycznie przekierowany do głównej strony giełdy Nekstra, gdzie będzie mógł rozpocząć pierwsze transakcje. W tym celu wymagana jest wpłata depozytu, który to jest kwotą podstawową, stanowiącą kapitał pod przyszłe inwestycje. Kwota minimalnej wpłaty różni się w zależności od wybranego rodzaju konta. Najniższa możliwa suma to 250 USD, natomiast użytkownicy konta czarnego mogą wpłacić nawet 100 000 USD. Nekstra oferuje kilka sposobów dokonania wpłaty:

Warto wspomnieć, że wypłaty dokonywane są przy użyciu tych samych metod płatności. Ostanim krokiem jest dokonanie swojej pierwszej transakcji przy pomocy zautomatyzowanego algorytmu lub manualnie, kierując się własną intuicją. Posiadanie konta w Nekstra jest wolne od opłat.

nekstra logowanie


Warunki w Nekstra

nekstra logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Nekstra

Nekstra jest ogólnie dostępną giełdą handlową, której głównym celem jest analiza rynku walut wirtualnych i na tej podstawie umożliwianie swoim inwestorom transakcje w celu osiągania zysku. Broker jest znany na całym świecie i oferuje szeroką gamę produktów inwestycyjnych, w tym Online Trading i FX.

Nekstra ma ofertę przystosowaną do handlu z inwestorami z całego świata, co nadaje firmie charakter globalny.

Oferta Nekstra

Nekstra oferuje swoim inwestorom osiąganie zysku w niewielkim czasie, przy minimalizacji ryzyka strat. Jest to platforma o wyspecjalizowanym, dualistycznym systemie, przystosowanym zarówno do doświadczonych graczy, jak i nowicjuszy w handlu kryptowalutami. Do dyspozycji tych drugich pozostaje profesjonalny zespół wsparcia, który działa przez całą dobę w formie między innymi czatu online i służy pomocą we wszelkich kwestiach. Witryna nie ma żadnych ukrytych opłat za swoje usługi. Nekstra oferuje swoim klientom aż pięć typów kont:

 • Podstawowe
 • Brązowe
 • Srebrne
 • Złote
 • Platynowe
 • Czarne, tylko dla ekskluzywnych klientów

Dokładna analiza poszczególnych typów kont jest dostępna na stronie internetowej w formie przejrzystych tabel. Uwagę użytkowników zwraca szybkość działania oprogramowania oraz jego efektywność. Dodatkową zaletą jest doskonale rozbudowany sektor edukacyjny, obejmujący między innymi kursy wideo czy webinaria internetowe.

Wiarygodność brokerów rekomendowanych przez poszczególne platformy inwestycyjne da się sprawdzić poprzez szczegółową analizę ich licencji, pozwoleń, certyfikatów oraz czy dana jednostka podlega odpowiedniemu nadzorowi finansowemu. W Polsce jest to Komisja Nadzoru Finansowego (KNF).

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Nekstra

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Nekstra

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Nekstra

Oficjalna strona nekstra.com/pl
 Adres
 Telefon + 48 221 530 758
 Adres e- mail support@nekstra.com

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Nekstra to oszustwo?

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko (a szczególnie ta na giełdzie), dlatego warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z opiniami na temat danej firmy.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💣 Jak usunąć konto w Nekstra?

Aby usunąć konto w Nekstra, należy poinformować o tym fakcie pracownika firmy. Jest to najszybszy sposób na zamknięcie konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading na platformie, należy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o Nekstra

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *