Naga Markets Logowanie

Rejestracja w Naga Markets

Przyłączenie się do platformy inwestycyjnej formy Naga Markets jest możliwe po zarejestrowaniu się. W tym celu należy wejść na oficjalną stronę brokera i kliknąć Handluj z Naga. System automatycznie przeniesie nowego klienta do formularza rejestracyjnego, który należy wypełnić swoimi prawdziwymi danymi osobowymi:

 • Imię i nazwisko
 • Nazwa użytkownika
 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Kraj zamieszkania
 • Numer telefonu

Osoby posiadające swoje konto w portalu społecznościowym Facebook lub Google, mogą użyć tego konta w celu przyspieszenia procesu rejestracji na platformie.

Proces zakładania nowego konta jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na zasady i warunki działania firmy Naga Markets oraz jej politykę prywatności. Zaleca się dokładne przeczytanie i zrozumienie wszelkich informacji zawartych na stronie internetowej. Do handlu online należy podchodzić z dużą ostrożnością, gdyż wiąże się on z ryzykiem utraty środków finansowych.

Logowanie w Naga Markets

Zalogowanie się do swojego konta jest możliwe po prawidłowej aktywacji nowego konta i pomyślnym przetworzeniu wszystkich wprowadzonych danych oraz ich weryfikacji przez system. Kolejnym krokiem jest kliknięcie Logowanie i uzupełnienie pustych pól swoim adresem e-mail (lub nazwą użytkownika) oraz hasłem. Po uiszczeniu środków finansowych na swoim rachunku można rozpocząć pierwsze inwestycje na platformie.

Platforma wprowadziła tzw. tryb gościa, który pozwala na próbne skorzystanie z oprogramowania bez konieczności zalogowania czy zarejestrowania się.

naga markets logowanie


Warunki w Naga Marketsnaga markets logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata Brak
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo (dni robocze)
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Naga Markets

Naga Markets jest firmą tradingową założoną w 2015 roku. Jest składową czołowej sieci inwestycji społecznościowych, która obejmuje ponad 500 000 użytkowników oraz najlepsze narzędzia handlowe. Użytkownicy mogą inwestować na ponad 500 rynkach, w tym na rynkach kryptowalut, indeksów, walut, surowców mineralnych i wielu innych. Dodatkowo wprowadzona została karta NAGA MasterCard przysługującą każdemu klientowi.

Firma jest licencjonowana i działająca zgodnie z aktualnymi regulacjami prawnymi. Niezliczona ilość pozytywnych recenzji i opinii użytkowników wskazuje na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta Naga Markets

Klienci posiadający swoje konta w serwisie Naga Markets, mogą inwestować na popularnych platformach brokerskich takich jak MT4 i MT5. Ponadto, dostępne są specjalne oprogramowania autoryzowane przez firmę:

 • NAGA Web App – oprogramowanie dedykowane dla systemów operacyjnych np. Windows
 • NAGA Android App – aplikacja dla urządzeń mobilnych dostępna do pobrania w Google Play
 • NAGA iOS App – aplikacja dla urządzeń mobilnych dostępna do pobrania w App Store

Inferfejs i oprawa graficzna programu jest bardzo prosta i estetyczna, dzięki czemu nawet niedoświadczeni inwestorzy doskonale odnajdą się w świecie handlu online.
Użytkownicy do swojej dyspozycji mają następujące rynki:

 • Forex
 • Realne akcje
 • Indeksy
 • Akcje CFD
 • Kryptowaluty
 • Surowce i Towary

Każdemu klientowi przysługuje osobista wielowalutowa karta płatnicza NAGA MasterCard oraz konto IBAN dla szybkich międzynarodowych transakcji. Firma stworzyła własną platformę komunikacyjną dla traderów Naga Markets, o nazwie NAGA Messenger. Jest to komunikator ułatwiający kontakt i wymianę doświadczeń pomiędzy zalogowanymi użytkownikami. Podobną funkcję pełni Tablica Informacyjna.
Gracze o zróżnicowanym poziomie zaawansowania ubiegać się mogą o dostosowany typ konta użytkownika o różnej wartości minimalnego depozytu netto:

 • Iron Trader
 • Bronze Trader
 • Silver Trader
 • Gold Trader
 • Diamond Trader
 • Crystal Trader

Naga Markets zapewnił rozbudowaną sekcję pomocy FAQ oraz całodobowy chat online, poprzez który z łatwością można się skontaktować z biurem obsługi klienta.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Naga Markets

 • Regulowany broker
 • Szybka wpłata
 • Support w języku polskim
 • Brak prowizji za prowadzenie konta

Wady Naga Markets

 • Momentami zbyt mocno nachalny support

Kontakt Naga Markets

Oficjalna strona naga.com/pl/
 Adres Ariadnis 7, Moutayiaka, 4531, Limassol, Cypr
 Telefon +48 22 397 19 20
 Adres e- mail support@naga.com

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy. 

Opinie o Naga Markets

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. Ocena

  4.5

  Naga to platforma handlu kryptowalutami, która przyniosła mi sukces w mojej karierze handlowej. Funkcja autokopiowania Naga jest najlepszą funkcją i pozwala mi kopiować transakcje innych traderów i dokonywać dochodowych transakcji. Naga oferuje zarówno MT4, jak i MT5. Interfejs użytkownika jest bardzo płynny i łatwy do zrozumienia, z wykresami w czasie rzeczywistym, które pozwalają mi zobaczyć, gdzie cena idzie teraz.

  Odpowiedz
 2. Ocena

  4.5

  Naga jest najbardziej zaufaną platformą handlową, z przyjaznym dla użytkownika interfejsem, który jest intuicyjny i najłatwiejszy w użyciu. Naga jest bezpieczna, szybka i obsługa klienta jest zawsze dla Ciebie. Handel naga przyniósł mi sukces.

  Odpowiedz
 3. Ocena

  4.5

  Naga jest najlepszą platformą do handlu kryptowalutami, z którą kiedykolwiek handlowałem. Z Nagą osiągnąłem wielki zysk. Nowy Portfel Naga pozwala mi łatwo i bezpiecznie dokonywać transakcji z dowolnego miejsca na świecie, podłączając się do telefonu komórkowego lub komputera.

  Odpowiedz
 4. Ocena

  3.5

  Jestem członkiem NAGA od kilku miesięcy i muszę powiedzieć, że jest to najlepsza platforma handlowa, z którą handlowałem. Cyfrowe doświadczenie handlowe naprawdę przekracza moje oczekiwania. Funkcja sprzedaży kopii i handlu przy użyciu automatycznego kopiowania jest wielką zaletą.

  Odpowiedz
 5. Ocena

  4.5

  Moje doświadczenie z NAGA było wspaniałe. Nie wiedziałem zbyt wiele o handlu i byłem nieco przytłoczony. Jednak z pomocą NAGA było bardzo łatwo handlować różnymi kryptowalutami. Funkcja automatycznego kopiowania pomogła mi handlować jak profesjonalista.

  Odpowiedz
 6. Ocena

  5

  Naga to niesamowita platforma zaprojektowana przez doświadczonych traderów. Przewodnik krok po kroku, prosty pulpit nawigacyjny i jego prostota sprawiają, że jest to najlepsze miejsce dla początkujących.

  Odpowiedz
 7. Ocena

  5

  NAGA to najlepsza platforma handlowa, z jaką się spotkałem. Jedną z najlepszych cech NAGA jest jego zespół obsługi klienta, są one zawsze dostępne, aby pomóc i wykraczają poza swoje obowiązki, aby zadowolić każdego klienta.

  Odpowiedz
 8. Ocena

  5

  Naga to najlepsza platforma handlowa dla początkujących. Możesz zarabiać, gdy inwestujesz. Zespół Naga dba o każdy aspekt twojego życia handlowego. Z dużą społecznością i silną reputacją, moim marzeniem było zainwestować z Nagą!

  Odpowiedz
 9. Ocena

  4

  “NAGA to najlepsza platforma handlowa. Byłem początkującym traderem i nic o tym nie wiedziałem, ale z NAGA wyrosłem na profesjonalnego tradera. Jego kopia Auto ułatwiła mi handel. Dzisiaj jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji o handlu na NAGA. Od dawna handluję i próbowałem wielu platform, ale żadna z nich nie dała mi możliwości uczenia się na moich błędach i rozwijania się z nimi.
  NAGA dała mi to wszystko i wiele więcej!”

  Odpowiedz
 10. Augustyn Andrzejewski · Edycja

  Ocena

  4

  Od dawna handluję online i zawsze zastanawiałem się, czy istnieje lepsza platforma niż te, z których korzystałem. Próbowałem kilka, ale NAGA jest najlepszy. Byłem początkującym traderem i nic o tym nie wiedziałem, ale z NAGA wyrosłem na profesjonalnego tradera. Jego kopia Auto ułatwiła mi handel. Dzisiaj jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji o handlu na NAGA.

  Odpowiedz
 11. Ocena

  5

  Od ponad roku handluję NAGA i jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji. Podjąłem słuszną decyzję, kiedy zdecydowałem się dołączyć do NAGA. Najlepszą decyzją jaką kiedykolwiek podjąłem w mojej karierze handlowej było wybranie NAGA do handlu z. Dzięki NAGA, zarobiłem ogromny zysk i jestem z tego bardzo zadowolony. NAGA jest najlepszym miejscem, aby rozpocząć swoją karierę handlową jako początkujący.

  Odpowiedz
 12. Nadezhda Bartosiewicz · Edycja

  Ocena

  4.5

  Od około dwóch lat handluję z NAGA i w tym czasie podjąłem kilka wspaniałych decyzji. Najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjąłem, było wybranie NAGA do handlu. Dzięki NAGA, zarobiłem ogromny zysk i jestem z tego bardzo zadowolony. NAGA jest najlepszym miejscem, aby rozpocząć swoją karierę handlową jako początkujący.

  Odpowiedz
 13. Ocena

  5

  NAGA to najlepsza platforma handlowa ze wszystkich platform handlowych, z którymi handlowałem.Żadna inna platforma nie dała mi tak ogromnego zysku.Teraz jestem regularnym handlowcem w NAGA i wyrosłam na profesjonalnego handlowca.

  Odpowiedz
 14. Wojciech Grzegorzewski · Edycja

  Ocena

  5

  NAGA jest po prostu niesamowita. Żadna inna platforma nie może zapewnić żadnemu ze swoich handlowców tak dużego zysku. Handel z NAGA pozwala mi zarobić więcej dla mojej rodziny. Polecam to wszystkim początkującym i profesjonalistom. To lepsze niż praca na pół etatu.

  Odpowiedz
 15. Ocena

  4

  NAGA to najlepsza platforma handlowa online, której każdy może zaufać. Zaufałem NAGA i zarobiłem wielki zysk, który nie może zaoferować żadna inna platforma handlowa.

  Odpowiedz
 16. Ocena

  5

  Naga to platforma handlu kryptowalutami, która przyniosła mi sukces w mojej karierze handlowej. Funkcja autokopiowania Naga jest najlepszą funkcją i pozwala mi kopiować transakcje innych traderów i dokonywać dochodowych transakcji. Naga oferuje zarówno MT4, jak i MT5. Interfejs użytkownika jest bardzo płynny i łatwy do zrozumienia, z wykresami w czasie rzeczywistym, które pozwalają mi zobaczyć, gdzie teraz idzie cena.

  Odpowiedz
 17. Baudric Przybyszewski · Edycja

  Ocena

  5

  Naga to platforma do kryptografii, którą uwielbiałem znaleźć. Przyniósł mi sukces w mojej karierze handlowej i jest łatwy w użyciu. Funkcja autopiary jest najlepszą cechą tej platformy. Zarówno mt4 i mt5 są dostępne, co sprawia, że jeszcze lepiej dla Ciebie.

  Odpowiedz
 18. Ocena

  5

  NAGA to najlepsza platforma handlowa, z jaką kiedykolwiek handlowałem. Gorąco polecam NAGA zarówno początkującym, jak i profesjonalistom. To lepsza platforma do inwestowania i zarabiania.

  Odpowiedz
 19. Ocena

  5

  Od dwóch lat handluję z NAGA i jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia. To najbardziej godna zaufania platforma, z jaką się spotkałem. Proponowałbym NAGA wszystkim początkującym i profesjonalistom.

  Odpowiedz
 20. Ocena

  5

  Będąc traderem, handlowałem z wieloma platformami Trading, ale nie mogłem znaleźć żadnej idealnej platformy. Kiedy po raz pierwszy przyszedł do NAGA I był wątpliwe dotyczące jego autentyczności, ale w ciągu kilku miesięcy przestałem handlu na innych stronach internetowych i kontynuował tylko z NAGA jako jedynej platformy, które dały mi pełną satysfakcję.

  Odpowiedz
 21. Ocena

  5

  Naga to platforma handlu kryptowalutami, która przyniosła mi sukces w mojej karierze handlowej. Funkcja autokopiowania Naga jest najlepszą funkcją i pozwala mi kopiować transakcje innych traderów i dokonywać dochodowych transakcji. Naga oferuje zarówno MT4, jak i MT5. Interfejs użytkownika jest bardzo płynny i łatwy do zrozumienia, z wykresami w czasie rzeczywistym, które pozwalają mi zobaczyć, gdzie teraz idzie cena.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *