Mutum Logowanie

Mutum nie ma opcji zakładania konta na swojej stronie internetowej.

mutum logowanie


Pożyczka w Mutum

mutum zaloguj sie

Warunki pożyczki w Mutum

Kwota 500 zł – 20000 zł
 Termin od 2 do 48 miesięcy
 RRSO Od 64.87 % do 10214.99 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 80 lat


O firmie Mutum

Mutum to pośrednik pożyczkowy specjalizujący się w pożyczkach ratalnych online bez dodatkowych zaświadczeń. Należy do spółki Kredyt Express z siedzibą w Lublinie. Celem firmy jest zaspokojenie wszelkich potrzeb potencjalnego klienta. Instytucja pozabankowa oferuje elastyczne zobowiązania dopasowane do wymagań i potrzeb finansowych pożyczkobiorcy oraz przejrzystą procedurę wnioskowania.

Konsumenci chwalą Mutum przede wszystkim za miłą obsługę, elastyczność, długi okres spłaty oraz wysoką kwotę pożyczki – bez ograniczeń dla nowych klientów.

Dodatkowo firma zapewnia wnioskodawcom porady pożyczkowe na swojej stronie internetowej w postaci artykułów. Poruszane są między innymi takie tematy jak:

 • Przedawnienie długu – kiedy pożyczka się przedawnia?
 • Pożyczka dla bezrobotnych – skąd i na jakich warunkach?
 • Bankomat nie wypłacił pieniędzy, a pobrał z konta. Co robić?
 • Pożyczka do domu – dla kogo i na jakich warunkach?

Oferty pożyczek w Mutum

Klient może pożyczyć od 500 zł do 20 000 zł na okres od 2 do 48 miesięcy. Na całkowitą kwotę do zapłaty składają się Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) oraz odsetki.

Reprezentatywny przykład:

Pożyczając 8000 zł na okres 10 miesięcy przy RRSO 107,33% i odsetkach od kwoty zobowiązania wynoszących 10%, konsument musi zapłacić 10989,58 zł.

Firma zachęca do jak najszybszego skontaktowania się z biurem obsługi klienta w przypadku chęci przedłużenia terminu spłaty.

Warto wiedzieć, że przedterminowa spłata zobowiązania nie jest możliwa. Pożyczkodawca z góry ma ustalony harmonogram spłat rat pożyczki, który zostaje wysłany po pozytywnej weryfikacji na podany przez klienta adres zamieszkania.

Wnioskowanie pożyczki w Mutum

Procedura wnioskowania w Mutum jest niebywale przejrzysta i ogranicza się do minimum, podobnie rzecz ma się z formalnościami. Zabieg miał na celu uproszczenie wzięcia pożyczki osobom młodym i tym starszym. Wypełnianie dużej ilości dokumentów zwykle bywa męczące, trudne oraz żmudne, dlatego firma stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując proste rozwiązania. Dodatkowo instytucja pozabankowa nie wymaga od konsumenta przelewu weryfikacyjnego potwierdzającego tożsamość. Sprawdzanie danych odbywa się za pośrednictwem pracownika z firmy kurierskiej (alternatywnym wyjściem jest aplikacja BlueMedia), który przy okazji dostarcza wszelkie potrzebne dokumenty. Kurier dostarcza umowę w ciągu 1 dnia roboczego.

Przed wspomnianą wizytą należy jednak wejść na stronę internetową Mutum i za pomocą wbudowanego w serwis wirtualnego kalkulatora wybrać potrzebną kwotę i dogodny termin spłaty. Następnie wystarczy wypełnić prosty wniosek zawierający podstawowe dane. W razie jakichkolwiek wątpliwości, podczas wnioskowania bądź podpisywania umowy, warto niezwłocznie skontaktować się z biurem obsługi klienta poprzez zakładkę Kontakt lub telefonicznie. Ostatni etap to oczekiwanie na pieniądze. Firma wykonuje przelew natychmiast po otrzymaniu podpisanej umowy.

Osoba zainteresowana musi pamiętać, że Mutum sprawdza informacje o swoich wnioskodawcach w bazach dłużników BIK, ERIF, KRD i BIG.

Wymagania uzyskania pożyczki w Mutum

Pożyczkę w Mutum może uzyskać każdy, kto:

 • Posiada obywatelstwo polskie
 • Mieszka na terenie kraju
 • Ukończył 20 lat, ale nie więcej niż 80 lat
 • Posiada stały udokumentowany dochód, taki jak umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, własna działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, renta lub emerytura
 • Ma aktywny i indywidualny rachunek bankowy
 • Posiada pozytywną historię kredytową
 • Ma zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki
 • Nie posiada negatywnych wpisów w bazach dłużników BIG, ERIF, KRD oraz BIK
 • Ma ważny dowód osobisty

Wszelkie opóźnienia związane ze spłatą zaciągniętego zobowiązania wiążą się z naliczaniem odsetek karnych, czynnościami windykacyjnymi, upominawczymi lub z dochodzeniem należności drogą sądową. Wszelkie opłaty ponosi klient.

Zalety Mutum

 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty
 • Wysokie kwoty
 • Długi termin spłaty

Wady Mutum

 • Brak możliwości przedterminowej spłaty zobowiązania

Kontakt Mutum

Oficjalna strona mutum.pl
 Adres Wolska 11A/12A, 20-411 Lublin
 Telefon
 Adres e- mail

Opinie o firmie Mutum

500,00 zł - 20 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *