Multimedia Logowanie

Logowanie w Multimedia

Dostęp do samodzielnego zarządzania płatnościami, opłacania rachunków, zamawiania dodatkowych usług i pakietów, a także zgłaszania usterek, reklamacji lub wyjaśniania płatności klient uzyskuje poprzez zalogowanie się do elektronicznego Biura Obsługi na stronie Multimedia. Po wejściu na portal należy podać nazwę użytkownika bądź numer klienta oraz hasło.

Witryna zapewnia wygodne logowanie za pośrednictwem przycisku Zapamiętaj Nazwę Użytkownika. W przypadku korzystania z komputerów publicznych albo z urządzeń używanych przez wielu użytkowników firma odradza stosowanie wspomnianej funkcji, jednocześnie zaleca przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

multimedia logowanie


multimedia logo

Warunki w Multimedia

Możliwość rezygnacji  Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Oddziały stacjonarne Tak
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Całodobowo
Polska firma Tak
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Multimedia

Multimedia Polska S.A. to polskie przedsiębiorstwo prowadzące działalność dostawcy usług telewizji kablowej, telefonii stacjonarnej oraz szerokopasmowego dostępu do internetu. Spółka powstała w Kaliszu w roku 1991 jako Tele Cal. Obecnie siedziba firmy mieści się w Gdyni, a jej prezesem jest Jan Piotrkowski.

Instytucja prowadzi działania marketingowe na portalach społecznościowych typu Facebook, YouTube, Twitter i Instagram.

Oferty w Multimedia

Telewizja Cyfrowa

W zależności od wybranego pakietu i umowy klientowi zostają dostarczone programy objęte gwarancją operatora, takie jak bajki, filmy, seriale, hobby, rozrywka, ogólnotematyczne, informacyjne, przyrodnicze, naukowe, sportowe, motoryzacyjne oraz muzyczne. Abonent ma możliwość poszerzenia oferty o dodatkowe usługi, a także pakiety premium, między innymi HBO GO, Canal+, Eleven Sports, Multimedia GO, Catch Up TV z nagrywarką sieciową, nagrywarka USB czy dekoder cyfrowy Digital TV HD.

Internet

Multimedia oferuje internet stacjonarny oraz mobilny:

 • Internet stacjonarny do 1,2 GB/s. Klient może zawrzeć umowę na 24 miesiące lub bez zobowiązań. W przypadku zawarcia umowy na 24 miesiące firma gwarantuje 3 miesiące gratis. Koszty do 99 zł. Instytucja pozwala poszerzyć wybrany pakiet o usługi dodatkowe – modem wi-fi z możliwością podłączenia do 30 urządzeń, ochrona antywirusowa Emil, stały adres IP (10,07 zł na miesiąc) lub dwukrotne zwiększenie prędkości wysyłania danych (9,90 zł na miesiąc)
 • Internet mobilny do 100 GB z technologią 4G LTE. Koszt abonamentu wynosi do 48,99 zł. Oferta zawiera możliwość skorzystania z modemu lub routera dostarczonego przez firmę, jednakże nie jest to konieczne do zawarcia umowy. Proponowane usługi dodatkowe to ochrona antywirusowa Emil

Telefon komórkowy

Multimedia gwarantuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y na terenie Polski lub w roamingu międzynarodowym na terenie krajów należących do EOG (w innym wypadku opłata miesięczna wzrasta o 10 zł). Proponowany pakiet danych do 30 GB za koszt do 39,99 zł. Abonament dzieli się na bezterminowy, bez telefonu i z telefonem. Telefon dostępny w ofercie ze sprzętem to Kruger&Matz Move 8 z androidem 7.0, funkcją dual SIM, ekranem 5,5″ oraz czytnikiem linii papilarnych. Usługi dodatkowe:

 • Przeniesienie numeru – umowę dostarcza kurier, o aktywacji numeru klient zostaje powiadomiony za pośrednictwem wiadomości SMS, telefonu komórkowego bądź poprzez adres e-mail
 • Dodatkowy pakiet danych do 60 GB
 • Zasięg
 • Kody jednorazowe – umożliwiają szybkie zarządzanie usługami, zamawianie nowych pakietów lub zmienianie ustawień
 • Ochrona antywirusowa Emil

Telefon stacjonarny

Składa się z pakietu multioptymalnego, minut i bez limitu. W zależności od wybranej przez klienta oferty koszt za rozmowy krajowe na numery komórkowe oraz stacjonarne to maksymalnie 39,99 zł na miesiąc, zaś za rozmowy międzynarodowe do 49,99 zł na miesiąc. Usługa Plan rodzinny umożliwia połączenie telefonu stacjonarnego z komórkowym oraz wybranie do 3 kart SIM bez dodatkowego abonamentu.

Zalety Multimedia

 • Szeroki wachlarz ofert multimedialnych
 • Stabilna firma
 • Duża liczba oddziałów firmy

Wady Multimedia

 • Słaby support

Kontakt Multimedia

Oficjalna strona multimedia.pl
 Adres ul. Tadeusza Wendy 7/9, 81-341 Gdynia
 Telefon
 Adres e- mail

Opinie o firmie Multimedia

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *