Mozipo Logowanie

zaloguj sie speedkredyt

Logowanie w serwisie Mozipo jest bardzo proste. Na stronie głównej firmy, należy kliknąć zielony przycisk “Zaloguj się”. Po przeniesieniu do panelu logowania wpisujemy identyfikator użytkownika oraz hasło.

mozipo logowanie


Pożyczka w Mozipo

mozipo zaloguj

Warunki pożyczki w Mozipo

Kwota100 zł – 10000 zł
 Terminod 2 do 24 miesięcy
 RRSOPierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 500 zł.
 UzyskanieNa konto bankowe
 SpłataKonto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku15 minut
 Szybkość nadania kredytu1 dzień roboczy
 Dokumenty Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmyCałodobowo
 Przedłużenie Tak
Historia kredytowaNie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienieNie
 Wiekod 18 do 65 lat


O firmie Mozipo

Mozipo to usługi finansowe przez internet. Firma działa od roku 2007, specjalizuje się w pożyczkach ratalnych. Siedziba instytucji mieści się w Warszawie. Jako jedni z pierwszych zaoferowali konsumentom pożyczki online oraz za pośrednictwem wiadomości SMS. Firma jest członkiem Mozipo Group, który działa na Litwie, Danii, Rumunii i Polsce.

Mozipo zostało docenione przez klientów, którzy cenią firmę za proste i przejrzyste zasady funkcjonowania serwisu, jak i procedur związanych z wnioskowaniem, a także za szybki zastrzyk gotówki – pieniądze pojawiają się na rachunku bankowym najczęściej po 15 minutach. O wiarygodności i rzetelności tej instytucji bankowej świadczy działalność zgodna z polskim prawem regulowana przez Polską Ustawę o Kredytach Konsumenckich i nadzorowana przez Polski Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).

Oferty pożyczek w Mozipo

Firma oferuje nowym klientom pierwszą darmową pożyczkę, czyli bez dodatkowych kosztów o wartości od 100 do 500 zł na okres 2 miesięcy. Inne udogodnienia konsumenckie to możliwość zaciągnięcia zobowiązania na kwotę od 100 zł do 10 000 zł na okres od 2 do 24 miesięcy w promocyjnej cenie. Wysokość zniżki uzależniona jest od okresu spłaty i tak:

 • 3 miesiące – zniżka 95 %
 • 6 miesięcy – 93 %
 • 12 miesięcy – 90 %
 • 24 miesiące – 88 %

Osoba zainteresowana zostaje objęta powyżej wspomnianym programem wyłącznie, jeśli ureguluje dług zgodnie z harmonogramem. Mozipo wyróżnia samoobsługowy system do zarządzania pożyczką, dzięki któremu klient może samodzielnie przesunąć płatność raty o 1 miesiąc, zmienić liczbę rat, otrzymać dodatkową kwotę zobowiązania, a także dokonać przedterminowej spłaty pożyczki.

Wnioskowanie pożyczki w Mozipo

Wnioskowanie pożyczki w Mozipo nie należy do rzeczy trudnych. Wystarczy założyć konto w serwisie mozipo.pl, zalogować się do systemu samoobsługowego, po czym wybrać dogodną dla siebie kwotę pożyczki i okres spłaty. Firma proponuje dwa rozwiązania autoryzacyjne:

 1. Przelanie symbolicznej kwoty na rachunek bankowy instytucji
 2. Potwierdzenie konta za pomocą aplikacji Instantor

Wnioskodawca zostanie poinformowany o pozytywnej decyzji poprzez wiadomość SMS, adres e – mail, a także panel klienta. Pieniądze zostają przelane w ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego. Konsumenci posiadający rachunek w bankach BGŻ BNP Paribas, Millennium, PKO BP mogą spodziewać się szybszego przebiegu sprawy – nawet w ciągu 15 minut.

Osoba zainteresowana powinna wiedzieć, że firma sprawdza swoich konsumentów w bazach dłużników CRIF Services, BIG InfoMonitor, w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej oraz w Biurze Informacji Kredytowej. W ten sposób weryfikowani są potencjalni kontrahenci i klienci, co ułatwia i przyspiesza cały proces wnioskowania, a dodatkowo pozwala chronić dane osobowe poszczególnych jednostek.

Wymagania uzyskania pożyczki w Mozipo

O pożyczkę może starać się każdy, kto:

 • Ukończył 18 lat, ale nie więcej niż 65 lat
 • Jest obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej
 • Mieszka na terenie kraju
 • Posiada stałe, udokumentowane dochody, między innymi umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa o pracę, własna działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, emerytura bądź renta
 • Ma ważny dowód tożsamości
 • Posiada aktywny numer telefonu i adres e-mail
 • Ma aktywne osobiste konto w banku zarejestrowanym w Polsce
 • Korzysta z bankowości internetowej
 • Nie posiada negatywnych opinii w krajowych rejestrach baz dłużników BIG, CRIF, BIK, InfoMonitor

 

Mozipo to doświadczona i wiarygodna firma międzynarodowa, która propaguje nowoczesne rozwiązania technologiczne. Ponadto dba o swoich klientów, dopasowując oferty do ich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Zalety Mozipo

 • Długi okres spłaty zobowiązania
 • Wysokie kwoty pożyczki
 • Szybka decyzja

Wady Mozipo

 • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników


Kontakt Mozipo

Oficjalna stronamozipo.pl
 AdresAleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
 Telefon732 084 040
 Adres e- mailinfo@mozipo.pl


Opinie o firmie Mozipo

100,00 zł - 10 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *