Mozipo Logowanie

 

Logowanie w serwisie Mozipo jest bardzo proste. Na stronie głównej firmy, należy kliknąć zielony przycisk “Zaloguj się”. Po przeniesieniu do panelu logowania wpisujemy identyfikator użytkownika oraz hasło.

mozipo logowanie


Pożyczka w Mozipo

mozipo zaloguj

Warunki pożyczki w Mozipo

Kwota 100 zł – 10000 zł
 Termin od 2 do 24 miesięcy
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 500 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 65 lat


O firmie Mozipo

Mozipo to usługi finansowe przez internet. Firma działa od roku 2007, specjalizuje się w pożyczkach ratalnych. Siedziba instytucji mieści się w Warszawie. Jako jedni z pierwszych zaoferowali konsumentom pożyczki online oraz za pośrednictwem wiadomości SMS. Firma jest członkiem Mozipo Group, który działa na Litwie, Danii, Rumunii i Polsce.

Mozipo zostało docenione przez klientów, którzy cenią firmę za proste i przejrzyste zasady funkcjonowania serwisu, jak i procedur związanych z wnioskowaniem, a także za szybki zastrzyk gotówki – pieniądze pojawiają się na rachunku bankowym najczęściej po 15 minutach. O wiarygodności i rzetelności tej instytucji bankowej świadczy działalność zgodna z polskim prawem regulowana przez Polską Ustawę o Kredytach Konsumenckich i nadzorowana przez Polski Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).

Oferty pożyczek w Mozipo

Firma oferuje nowym klientom pierwszą darmową pożyczkę, czyli bez dodatkowych kosztów o wartości od 100 do 500 zł na okres 2 miesięcy. Inne udogodnienia konsumenckie to możliwość zaciągnięcia zobowiązania na kwotę od 100 zł do 10 000 zł na okres od 2 do 24 miesięcy w promocyjnej cenie. Wysokość zniżki uzależniona jest od okresu spłaty i tak:

 • 3 miesiące – zniżka 95 %
 • 6 miesięcy – 93 %
 • 12 miesięcy – 90 %
 • 24 miesiące – 88 %

Osoba zainteresowana zostaje objęta powyżej wspomnianym programem wyłącznie, jeśli ureguluje dług zgodnie z harmonogramem. Mozipo wyróżnia samoobsługowy system do zarządzania pożyczką, dzięki któremu klient może samodzielnie przesunąć płatność raty o 1 miesiąc, zmienić liczbę rat, otrzymać dodatkową kwotę zobowiązania, a także dokonać przedterminowej spłaty pożyczki.

Wnioskowanie pożyczki w Mozipo

Wnioskowanie pożyczki w Mozipo nie należy do rzeczy trudnych. Wystarczy założyć konto w serwisie mozipo.pl, zalogować się do systemu samoobsługowego, po czym wybrać dogodną dla siebie kwotę pożyczki i okres spłaty. Firma proponuje dwa rozwiązania autoryzacyjne:

 1. Przelanie symbolicznej kwoty na rachunek bankowy instytucji
 2. Potwierdzenie konta za pomocą aplikacji Instantor

Wnioskodawca zostanie poinformowany o pozytywnej decyzji poprzez wiadomość SMS, adres e – mail, a także panel klienta. Pieniądze zostają przelane w ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego. Konsumenci posiadający rachunek w bankach BGŻ BNP Paribas, Millennium, PKO BP mogą spodziewać się szybszego przebiegu sprawy – nawet w ciągu 15 minut.

Osoba zainteresowana powinna wiedzieć, że firma sprawdza swoich konsumentów w bazach dłużników CRIF Services, BIG InfoMonitor, w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej oraz w Biurze Informacji Kredytowej. W ten sposób weryfikowani są potencjalni kontrahenci i klienci, co ułatwia i przyspiesza cały proces wnioskowania, a dodatkowo pozwala chronić dane osobowe poszczególnych jednostek.

Wymagania uzyskania pożyczki w Mozipo

O pożyczkę może starać się każdy, kto:

 • Ukończył 18 lat, ale nie więcej niż 65 lat
 • Jest obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej
 • Mieszka na terenie kraju
 • Posiada stałe, udokumentowane dochody, między innymi umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa o pracę, własna działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, emerytura bądź renta
 • Ma ważny dowód tożsamości
 • Posiada aktywny numer telefonu i adres e-mail
 • Ma aktywne osobiste konto w banku zarejestrowanym w Polsce
 • Korzysta z bankowości internetowej
 • Nie posiada negatywnych opinii w krajowych rejestrach baz dłużników BIG, CRIF, BIK, InfoMonitor

 

Mozipo to doświadczona i wiarygodna firma międzynarodowa, która propaguje nowoczesne rozwiązania technologiczne. Ponadto dba o swoich klientów, dopasowując oferty do ich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Zalety Mozipo

 • Długi okres spłaty zobowiązania
 • Wysokie kwoty pożyczki
 • Szybka decyzja

Wady Mozipo

 • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników

Kontakt Mozipo

Oficjalna strona mozipo.pl
 Adres Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
 Telefon 732 084 040
 Adres e- mail info@mozipo.pl

Opinie o firmie Mozipo

100,00 zł - 10 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *