MotoPożyczka Logowanie

zaloguj sie speedkredyt

motopozyczka logowanie


Pożyczka w MotoPożyczka

motopozyczka zaloguj sie

Warunki pożyczki w MotoPożyczka

Kwota3000 zł – 50000 zł
 Terminod 5 do 48 miesięcy
 RRSOZmienne
 UzyskanieNa konto bankowe
 SpłataKonto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu3 dni robocze
 Dokumenty Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmyCałodobowo
 Przedłużenie Tak
Historia kredytowaMożliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienieNie
 WiekOd 18 lat


O firmie MotoPożyczka

MotoPożyczka to usługi finansowe udzielające pożyczek pozabankowych pod zastaw i na zakup samochodu. Instytucja wypłaca do 80% wartości pojazdu. Grupą docelową firmy są osoby, które mają problemy z zaciągnięciem zobowiązania kredytowego w placówce banku bądź innej instytucji pożyczkowej. Serwis ten należy do spółki MBR Finance z siedzibą we Wrocławiu. MBR Finance zarządza także markami takimi jak MBR Leasing, Motozakup, Hipopożyczka i Bizpopożyczka.

MotoPożyczka charakteryzuje się korzystnymi warunkami wyceny samochodu, szybką i prostą procedurą pożyczkową, a także wysoką kwotą zastawu. Z powodzeniem prowadzą swoją działalność na polskim rynku.

Instytucja zastrzega, że negatywna historia kredytowa potencjalnego wnioskodawcy nie wpływa na ostateczną decyzję pożyczkodawcy – pomimo iż sprawdza swoich konsumentów w krajowym rejestrze baz dłużników BIK.

Oferty pożyczek w MotoPożyczka

Klient może zaciągnąć zobowiązanie pod zastaw samochodu o wartości od 3000 zł do nawet 50 000 zł. Spłata musi zawierać się w przynajmniej 5-miesięcznych ratach, maksymalna rata wynosi 48 miesięcy. Instytucja może wypłacić do 80% wartości pojazdu – każda wycena zależy od wartości auta.

Koszty dodatkowe w zależności od wartości pożyczki i okresu spłaty zawierają się w odsetkach kapitałowych (10 % w skali roku) i prowizji.

Firma dopuszcza możliwość szybkiej spłaty zobowiązania, nawet do 6 miesięcy po udzieleniu pożyczki.

Wnioskowanie pożyczki w MotoPożyczka

Ubieganie się o pożyczkę w MotoPożyczka jest bardzo proste. Instytucja daje klientowi możliwość skorzystania z trzech metod. Pierwsza opcja to posłużenie się formularzem na stronie serwisu. Należy wpisać tam prawidłowe dane takie jak: imię, nazwisko, adres e – mail i numer komórkowy. Dodatkowo udostępnione jest puste pole, w które należy wpisać powód ubiegania się o pożyczkę, potrzebną kwotę, pojazd, jaki wnioskodawca chce zastawić oraz dogodny dzień na rozmowę telefoniczną.

Można również skontaktować się z biurem obsługi klienta poprzez wiadomość e – mail bądź telefonicznie z konsultantem. Decyzja wpływa w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku. Pieniądze zostają przelane w ciągu 1 do 3 dni roboczych. W zależności między innymi od migracji danych w banku.

Wymagania uzyskania pożyczki w MotoPożyczka

O pożyczkę w MotoPożyczka może starać się każdy, kto:

 • Ukończył 18 lat
 • Posiada polskie obywatelstwo
 • Mieszka na terenie kraju
 • Ma przynajmniej dwa dokumenty potwierdzające tożsamość ze zdjęciem (pierwszy dowód osobisty, drugi paszport bądź prawo jazdy)
 • Posiada stałe, udokumentowane dochody pozwalające spłacić pożyczkę, czyli między innymi umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, własna działalność gospodarcza lub gospodarstwo rolne
 • Posiada zgodę małżonka w przypadku pożyczki wynoszącej więcej niż 10 000 zł – podpisanie umowy bez zgody współmałżonka nie będzie w tym wypadku możliwe
 • Posiada dowód rejestracyjny pojazdu
 • Ma wykupioną polisę OC
 • Posiada wykupioną polisę AC, jeśli wnioskuje o pożyczkę wyższą niż 10 000 zł
 • Ma pojazd młodszy niż 20 lat w momencie całkowitej spłaty zobowiązania – jeśli konsument wnioskuje o pożyczkę na 48 miesięcy, auto nie może mieć więcej niż 16 lat
 • Posiada aktywne osobiste konto bankowe
 • Ma aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail

W przypadku opóźnień lub całkowitego braku spłaty zobowiązania zawartego w umowie MotoPożyczka zastrzega sobie możliwość naliczania dodatkowych opłat (nie mogą przekroczyć 14 % w skali roku), prowadzenia czynności upominawczych w tym monity ponaglające, listy, wiadomości SMS, e – mail oraz wizyty osobiste, czynności windykacyjnych, komorniczych bądź dochodzenia należności drogą sądową. Klient zostaje obciążony wszelkimi kosztami.

Zalety MotoPożyczka

 • Ciekawa oferta skierowana do zmotoryzowanych
 • Możliwość wsparcia dla osób zadłużonych
 • Wysokie kwoty
 • Długi okres spłaty

Wady MotoPożyczka

 • Weryfikacja danych w rejestrach dłużników


Kontakt MotoPożyczka

Oficjalna stronamotopozyczka.pl
 Adrespl. Solny 16, 50-062 Wrocław
 Telefon71 337 50 58
 Adres e- mailkontakt@motopozyczka.pl


Opinie o firmie MotoPożyczka

3000,00 zł - 50 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *