MotoPożyczka Logowanie

Pożyczkodawca nie daje możliwości zakładania konta na swojej platformie, dlatego też opcja logowania nie jest możliwa.

motopozyczka logowanie


Pożyczka w MotoPożyczka

motopozyczka zaloguj sie

Warunki pożyczki w MotoPożyczka

Kwota 3000 zł – 50000 zł
 Termin od 5 do 48 miesięcy
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 3 dni robocze
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat


O firmie MotoPożyczka

MotoPożyczka to usługi finansowe udzielające pożyczek pozabankowych pod zastaw i na zakup samochodu. Instytucja wypłaca do 80% wartości pojazdu. Grupą docelową firmy są osoby, które mają problemy z zaciągnięciem zobowiązania kredytowego w placówce banku bądź innej instytucji pożyczkowej. Serwis ten należy do spółki MBR Finance z siedzibą we Wrocławiu. MBR Finance zarządza także markami takimi jak MBR Leasing, Motozakup, Hipopożyczka i Bizpopożyczka.

MotoPożyczka charakteryzuje się korzystnymi warunkami wyceny samochodu, szybką i prostą procedurą pożyczkową, a także wysoką kwotą zastawu. Z powodzeniem prowadzą swoją działalność na polskim rynku.

Instytucja zastrzega, że negatywna historia kredytowa potencjalnego wnioskodawcy nie wpływa na ostateczną decyzję pożyczkodawcy – pomimo iż sprawdza swoich konsumentów w krajowym rejestrze baz dłużników BIK.

Oferty pożyczek w MotoPożyczka

Klient może zaciągnąć zobowiązanie pod zastaw samochodu o wartości od 3000 zł do nawet 50 000 zł. Spłata musi zawierać się w przynajmniej 5-miesięcznych ratach, maksymalna rata wynosi 48 miesięcy. Instytucja może wypłacić do 80% wartości pojazdu – każda wycena zależy od wartości auta.

Koszty dodatkowe w zależności od wartości pożyczki i okresu spłaty zawierają się w odsetkach kapitałowych (10 % w skali roku) i prowizji.

Firma dopuszcza możliwość szybkiej spłaty zobowiązania, nawet do 6 miesięcy po udzieleniu pożyczki.

Wnioskowanie pożyczki w MotoPożyczka

Ubieganie się o pożyczkę w MotoPożyczka jest bardzo proste. Instytucja daje klientowi możliwość skorzystania z trzech metod. Pierwsza opcja to posłużenie się formularzem na stronie serwisu. Należy wpisać tam prawidłowe dane takie jak: imię, nazwisko, adres e – mail i numer komórkowy. Dodatkowo udostępnione jest puste pole, w które należy wpisać powód ubiegania się o pożyczkę, potrzebną kwotę, pojazd, jaki wnioskodawca chce zastawić oraz dogodny dzień na rozmowę telefoniczną.

Można również skontaktować się z biurem obsługi klienta poprzez wiadomość e – mail bądź telefonicznie z konsultantem. Decyzja wpływa w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku. Pieniądze zostają przelane w ciągu 1 do 3 dni roboczych. W zależności między innymi od migracji danych w banku.

Wymagania uzyskania pożyczki w MotoPożyczka

O pożyczkę w MotoPożyczka może starać się każdy, kto:

 • Ukończył 18 lat
 • Posiada polskie obywatelstwo
 • Mieszka na terenie kraju
 • Ma przynajmniej dwa dokumenty potwierdzające tożsamość ze zdjęciem (pierwszy dowód osobisty, drugi paszport bądź prawo jazdy)
 • Posiada stałe, udokumentowane dochody pozwalające spłacić pożyczkę, czyli między innymi umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, własna działalność gospodarcza lub gospodarstwo rolne
 • Posiada zgodę małżonka w przypadku pożyczki wynoszącej więcej niż 10 000 zł – podpisanie umowy bez zgody współmałżonka nie będzie w tym wypadku możliwe
 • Posiada dowód rejestracyjny pojazdu
 • Ma wykupioną polisę OC
 • Posiada wykupioną polisę AC, jeśli wnioskuje o pożyczkę wyższą niż 10 000 zł
 • Ma pojazd młodszy niż 20 lat w momencie całkowitej spłaty zobowiązania – jeśli konsument wnioskuje o pożyczkę na 48 miesięcy, auto nie może mieć więcej niż 16 lat
 • Posiada aktywne osobiste konto bankowe
 • Ma aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail

W przypadku opóźnień lub całkowitego braku spłaty zobowiązania zawartego w umowie MotoPożyczka zastrzega sobie możliwość naliczania dodatkowych opłat (nie mogą przekroczyć 14 % w skali roku), prowadzenia czynności upominawczych w tym monity ponaglające, listy, wiadomości SMS, e – mail oraz wizyty osobiste, czynności windykacyjnych, komorniczych bądź dochodzenia należności drogą sądową. Klient zostaje obciążony wszelkimi kosztami.

Zalety MotoPożyczka

 • Ciekawa oferta skierowana do zmotoryzowanych
 • Możliwość wsparcia dla osób zadłużonych
 • Wysokie kwoty
 • Długi okres spłaty

Wady MotoPożyczka

 • Weryfikacja danych w rejestrach dłużników

Kontakt MotoPożyczka

Oficjalna strona motopozyczka.pl
 Adres pl. Solny 16, 50-062 Wrocław
 Telefon 71 337 50 58
 Adres e- mail kontakt@motopozyczka.pl

Opinie o firmie MotoPożyczka

3000,00 zł - 50 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *