Moto Kasa Logowanie

Serwis nie posiada opcji zakładania konta na swojej platformie.

moto kasa logowanie


Pożyczka w Moto Kasa

moto kasa login

Warunki pożyczki w Moto Kasa

Kwota 800 zł – 15000 zł
 Termin Od 3 do 36 mies.
 RRSO Od 78.35 % do 491.47 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 75 lat


O firmie Moto Kasa

Firma Moto Kasa jest instytucją pozabankową, która ma w ofercie pożyczki ratalne od 800 do nawet  15.000 zł. Dodatkowym atutem firmy jest fakt możliwości rozpoczęcia spłaty zobowiązania dopiero po 3 miesiącach. Głównym odbiorcą pożyczki są osoby, które potrzebują szybkiej gotówki na pokrycie kosztów naprawy samochodu lub na zakup innego wymarzonego pojazdu.

Oczywiście każdy wnioskodawca, który spełni wszystkie wymagania firmy, może zostać pożyczkobiorcą. Z firmą Moto Kasa, przy minimalnych formalnościach, z szybką decyzją o przyznaniu pożyczki i błyskawicznym przelewem gotówki na konto wnioskodawca będzie mógł ekspresowo wyjść z finansowych kłopotów. Oferta ta jest skierowana głównie do posiadaczy 2 lub 4 kółek i jest jedyną ofertą dla tego typu klienta na rynku.

Właścicielem  Moto Kasa jest firma IPF Polska Sp. Z o.o z siedzibą w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 136.

Oferty pożyczek w Moto Kasa

Pożyczkodawca oferuje klientowi możliwość uzyskania pożyczki w kwocie od 800 zł aż do 15.000 zł z terminem spłaty od 3 do 36 miesięcy. Zobowiązanie zostaje rozłożone na równe comiesięczne raty, z możliwością  spłaty pożyczki dopiero po 3 miesiącach od jej uzyskania. Aby klient uzyskał pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki, ważna jest jego zdolność kredytowa.

Firma nie pozwala  na przedłużenie spłaty kredytu o jeden miesiąc.

Wnioskowanie pożyczki w Moto Kasa

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, klient powinien wejść na stronę internetową firmy i wybrać kwotę i czas spłaty kredytu odpowiednią do jego potrzeb i możliwości. Wygodny kalkulator znajdujący się na stronie internetowej firmy pomaga pożyczkobiorcy w sprawdzeniu jego finansowych możliwości i wybraniu wysokości kwoty, rat i czasu spłaty zobowiązania.

Po wypełnieniu wniosku przez klienta pracownik firmy skontaktuje się z nim telefonicznie i weryfikuje dane. W celu sprawdzenia wiarygodności pożyczkobiorcy Moto Kasa przeszukuje bazy danych takich rejestrów jak:

  1. Biuro Informacji Kredytowej (BIK)
  2. Biuro Informacji Gospodarczej (BIG)
  3. Biuro Krajowego Rejestru  Dłużników (KRD)
  4. ERIF

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przedstawiciel firmy dzwoni do klienta w celu weryfikacji danych. Jeśli proces weryfikacji przebiegnie pomyślnie, pieniądze na koncie pożyczkobiorcy mogą znaleźć się już w ciągu 15 minut. Każdy klient firmy otrzymuje indywidualny numer konta, na który to numer, zobowiązany jest przelewać  raty pożyczki przy pomocy wybranego przez siebie systemu płatności. Indywidualny numer konta pożyczkobiorca znajdzie po zalogowaniu się w strefie Klienta.

Jeżeli pożyczkobiorca nie będzie spłacał zobowiązania w terminie, pożyczkodawca zastrzega sobie prawo do naliczania odsetek w wysokości dwu krotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie. Pożyczkobiorca powinien liczyć się z tym, że zostanie obciążony kosztami dochodzenia zwrotu zadłużenia z powodu niespłacania rat pożyczki na drodze sądowej.

Informacje o zadłużeniu pożyczkobiorcy firma ma prawo przekazać do wszystkich Biur Informacji Gospodarczej.

Wymagania uzyskania pożyczki w Moto Kasa

Podstawowe wymagania firmy to takie, aby klient był w wieku w przedziale od 18 do 80 lat i posiadał polski dokument tożsamości (dowód osobisty). Pożyczkobiorca nie ma obowiązku przedstawiania żadnych zaświadczeń ani dodatkowych dokumentów. Aby otrzymać pożyczkę, nie potrzebujemy żadnych zabezpieczeń ani poręczeń.

Ze względu na to, że pożyczka kierowana jest do klientów zmotoryzowanych, wymogiem jest posiadanie samochodu lub motocykla. Jednak udokumentowanie, na jaki cel zostały przeznaczone pieniądze, nie jest konieczne.

Zalety Moto Kasa

  • Minimum formalności
  • Pożyczka dostępna bez zabezpieczeń i poręczycieli
  • Niski próg wiekowy (od 18 lat)
  • Długi okres spłaty pożyczki (do 36 miesięcy)

Wady Moto Kasa

  • Weryfikacja danych klienta w rejestrze dłużników
  • Uboga strona internetowa

Kontakt Moto Kasa

Oficjalna strona motokasa.eu
 Adres Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa
 Telefon 22 395 85 87
 Adres e- mail bok@hapipozyczki.pl

Opinie o firmie Moto Kasa

800,00 zł - 15 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *