Monify Logowanie

 

Logowanie w serwisie Monify jest bardzo łatwe. Po wejściu na stronę główną firmy należy kliknąć zielony przycisk z napisem “Zaloguj się” a następnie wpisać adres e – mail oraz hasło.

monify logowanie


Pożyczka w Monify

monify login

Warunki pożyczki w Monify

Kwota 1000 zł – 150000 zł
 Termin Od 1 do 24 mies.
 RRSO Od 3.50 % do 7.00 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie Nie
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie
 Wiek od 20 do 70 lat


O firmie Monify

Firma Monify, która ma swoją siedzibę w Dzirnavu iela 36, Rīga, Latvija LV – 1010, rozpatrzyła już ponad 7 400 wniosków, a 83% pożyczkobiorców wróciło po kolejne wsparcie finansowe.

W instytucji można wnioskować nawet o 150 000 zł na okres do 24 miesięcy. Brzmi bardzo obiecująco, dlatego nie można przejść obojętnie wobec usługi, którą świadczy Monify. 

Oferty pożyczek w Monify

Monify to firma, która oferuje pożyczki przez internet. Choć na rynku propozycji tego typu jest sporo to wsparcie ze strony instytucji, skierowane jest do małych i średnich firm.

Przedsiębiorcy decydujący się na pozabankowe wsparcie finansowe mogą liczyć nawet na 150 000 zł ze spłatą w 24-miesięcznych ratach. Minimalna kwota wynosi 1000 zł, a najkrótszy okres spłaty to 1 miesiąc. 

Wnioskowanie pożyczki w Monify

Na stronie internetowej Monify można złożyć wniosek o pożyczkę. Znajduje się tam kalkulator, dzięki któremu określamy interesujące nas parametry pożyczki. W odpowiedzi na to otrzymamy przewidywane koszty. Należy wpisać roczny przychód firmy oraz jej rzeczywisty zysk. W ten sposób dowiemy się, czy oferta jest dla nas korzystna. Jeśli wszystko się zgadza, należy kliknąć „Złóż wniosek o udzielenie pożyczki”. Jest też druga możliwość, a mianowicie można także od razu przejść do wnioskowania, klikając „Złóż wniosek o udzielenie pożyczki” bezpośrednio na stronie głównej.

Następnie (obojętnie, którą opcje wypełniania wniosku wybierzemy) należy uzupełnić formularz. Wniosek jest przejrzysty, a firma poprosi nas o podanie takich informacji jak: nazwy firmy, numeru REGON, numeru telefonu, imienia i nazwiska wnioskującego, adresu e – mail, kwoty pożyczki, rocznego obrotu firmy oraz stażu działalności.

Konieczne jest samodzielne przeliczenie przychodu lub oczywiście przy pomocy pracownika zajmującego się sprawami finansowymi naszej firmy, ponieważ należy go podać w walucie EURO, nawet jeżeli uzyskujemy go w złotówkach. Po obliczeniach akceptujemy zgody i klikamy ponownie „Złóż wniosek o udzielenie pożyczki”. W odpowiedzi na prawidłowo wypełniony wniosek będzie trzeba wysłać wyciąg z rachunku bankowego firmy. Jest to wymagalne, aby Monify mogła sprawdzić nasze dane w bazach. W ten sposób oceniana jest zdolność kredytowa, i na jej podstawie pożyczkodawca wyśle odpowiednią ofertę pożyczki. Środki pieniężna są przelewane na konto bankowe. Wszystko odbywa się online w bardzo krótkim czasie, bo trwa to 1 dzień roboczy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Monify

Warunki uzyskania pomocy finansowej w firmie zostały ograniczone do minimum. Firma wymaga jednak od przedsiębiorstw: wykazania minimum 130 000 zł przychodu za ostatni rok oraz aktywność na rynku co najmniej od 12 miesięcy, a to wszystko w celu zmniejszenia ryzyka nieterminowej spłaty. Monify oczekuje również dokumentów w postaci przedłożenia wyciągów z konta firmy za ostatni rok w celu potwierdzenia uzyskanych przychodów, rachunku zysków i strat lub księgi przychodów i rozchodów.

Firma sprawdza w bazie BIK także właścicieli wnioskujących o pożyczkę, dzięki temu  pożyczkodawca dokona oceny zdolności kredytowej. Wymagane jest również poręczenie właściciela firmy. Jednak nie są to warunki wygórowane i możliwe do zrealizowania.

Zalety Monify

  • Korzystna oferta dla przedsiębiorców
  • Szybka decyzja
  • Przejrzysta strona internetowa
  • Wysoka kwota pożyczki

Wady Monify

  • Brak oferty dla osób fizycznych

Kontakt Monify

Oficjalna strona monify.pl
 Adres Dzirnavu iela 36, Rīga, LV – 1010, Latvija
 Telefon 22 307 07 75
 Adres e- mail pieniadze@monify.pl

Opinie o firmie Monify

1000,00 zł - 150 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *