Monfex Logowanie

Rejestracja w Monfex

Proces rejestracyjny w serwisie Monfex jest niezwykle prosty i zajmuje zaledwie kilka sekund. Wystarczy wejść na oficjalną stronę platformy, po czym kliknąć przycisk Załóż konto widniejący w prawym, górnym rogu witryny. Klient zostanie automatycznie przeniesiony do portalu rejestracyjnego, gdzie należy wpisać swoje imię, nazwisko, kraj zamieszkania, adres e-mail, wymyślone hasło i numer telefonu z wymaganym numerem kierunkowym.

Po zaznaczeniu zgód dotyczących polityki prywatności i warunków usługi – z którymi uprzednio warto się zapoznać – trzeba jedynie nacisnąć ikonkę potwierdzającą założenie konta. Konsument na podany adres e-mail powinien otrzymać wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Logowanie w Monfex

Dysponowanie kontem w serwisie Monfex jest możliwe po naciśnięciu przycisku Zaloguj się. Następnie klient powinien podać adres e-mail oraz ustalone przez siebie hasło. Po prawidłowym zalogowaniu użytkownik dostanie się do panelu głównego. Po lewej stronie znajdują się informacje na temat bieżącego salda, zysku, straty i kapitału. Poniżej zamieszczone są wszystkie dostępne instrumenty, dzięki którym można założyć dźwignię. W środkowej części panelu użytkownik dostrzeże wykres określonej pary walut cyfrowych, gdzie da się dokonać dowolnych modyfikacji, na przykład zmienić sposób przedstawiana danych. Na dole grafiki ilustrującej konsument odnajdzie dodatkowe funkcjonalności związane z zakupami, sprzedażą, księgą zleceń oraz z historią przeprowadzonych transakcji.

Ostatnim krokiem, który należy wykonać, by rozpocząć proces zarobkowy na portalu Monfex, jest depozyt środków. Do dyspozycji konsumenta są 4 wyjścia:

 • BTC
 • ETH
 • USDT
 • Bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej (Visa bądź Master Card)

Pierwsze trzy kryptowaluty stają się dostępne po uprzednim kliknięciu żółtej ikony Depozyt, skopiowaniu widocznego adresu do schowka lub skorzystaniu z kodu QR. Na podany adres trzeba dokonać określonych na portalu wpłat – minimalna wartość wynosi 0,01 BTC, czyli w przeliczeniu 32 zł.

monfex logowanie


Warunki w Monfex

monfex logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Monfex

Monfex to wirtualna platforma tradingowa. Powstała pod koniec 2018 roku. Strona oferuje handel kryptowalutami z dźwignią (nazywaną również lewarem). To 12 najbardziej popularnych walut cyfrowych zestawionych z dolarem amerykańskim (USD):

 • BCH
 • BTC
 • DASH
 • EOS
 • ETC
 • ETH
 • LTC
 • NEO
 • OMG
 • XMR
 • XRP
 • ZEC

Według użytkowników przewaga serwisu nad konkurencją polega na niskich prowizjach i intuicyjnym panelu głównym. Dla klientów dopiero zaczynających swoją przygodę z kryptowalutami Monfex udostępnia bezpośrednio na portalu dużą liczbę materiałów edukacyjnych. Zawierają one podstawową terminologię i technologię blockchain. Artykuły uwzględniają również dokładne analizy rynkowe, kontrakty bezterminowe, grę z lewarem, shorty oraz longi.

Warto wiedzieć, że na Monfex nie odbywa się rzeczywisty handel kryptowalutami, lecz handel kontraktami różnic cenowych CFD – czyli użytkownik spekuluje na podstawie dostępnych w panelu narzędzi ceny walut cyfrowych w stosunku do dolara amerykańskiego.

Oferta Monfex

Monfex oferuje swoim konsumentom możliwość realnego zarobku za pośrednictwem tak zwanej gry lewarem. To inaczej zakład zawierany pomiędzy giełdą lub użytkownikiem a innym użytkownikiem dotyczący przyszłej ceny kryptowaluty – zwyżki (long) bądź spadku (short).

Tylko część funduszy klienta zostaje zainwestowana, resztę pożycza się od pośrednika. Wysokość pożyczki zależy od wielkości dźwigni. Przykład handlu bitcoinami z lewarem:

Lewar x10 przy 100 USD i 10% ruchem w górę BTC da zysk wynoszący aż 1000 USD.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Monfex

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Monfex

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Monfex

Oficjalna strona monfex.com/pl
 Adres Beachmont, Kingstown, St. Vincent & Grenadines
 Telefon +44 1992 9406 79
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Monfex to oszustwo?

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko, dlatego warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z opiniami na temat danej firmy.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, platforma daje możliwość przetestowania poprzez konto demo.

💣 Jak usunąć konto w Monfex?

Usunięcie konta jest możliwe poprzez kontakt z supportem i poinformowanie pracownika firmy o chęci usunięcia konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading na platformie, należy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o Monfex

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. Ocena

  4.5

  Wygodna praca w systemie transakcyjnym dzięki intuicyjnemu interfejsowi. Analityka ekspertów finansowych przyczynia się do prawidłowego podejmowania decyzji. Dzięki mojej strategii intraday osiągam niewielki dzienny zysk, ale wypłaty nie są wykluczone.

  Odpowiedz
 2. Ocena

  4.5

  Bardzo długo przeszukiwałem sieć, w której można dobrze zarobić. A teraz jakieś pół roku na tej stronie. Istnieje duży wybór instrumentów handlowych i aktywów do inwestycji, a także doskonała usługa wsparcia 24/7. Ale najważniejsza jest szybka wpłata i wypłata środków. Polecam znajomym!!!

  Odpowiedz
 3. Ocena

  4.5

  Zaletami aplikacji są wygodna funkcjonalność, niskie prowizje, ramy czasowe i stabilne notowania. Wady – ryzyko. Inwestuję w różne projekty, akcje, metale szlachetne, startupy i uzyskuję stabilny dochód.

  Odpowiedz
 4. Ocena

  4.5

  To naprawdę najbardziej optymalna platforma dla tych, którzy aspirują do zostania profesjonalistą w przyszłości. W końcu udało mi się zacząć z zyskiem handlować z pomocą prawdziwych ekspertów rynkowych. Podobały mi się nowoczesne, innowacyjne technologie handlowe, zaawansowane oprogramowanie, prostota interfejsu i całodobowa usługa wsparcia operacyjnego. W ten sposób w krótkim czasie otrzymałem możliwość zarobienia dużych pieniędzy w Internecie przy niewielkiej kwocie własnej inwestycji finansowej.

  Odpowiedz
 5. Ocena

  4.5

  Długo szukałem sposobu na zarobienie dobrych pieniędzy w Internecie poprzez małe inwestycje, ale wszędzie i zawsze nie było do końca jasne, jak to wszystko działa. Tutaj wszystkie informacje są obecne, wszystko jest całkiem zrozumiałe i zrozumiałe. Ponadto bardzo fajny interfejs platformy i projekt aplikacji. Ogromnym plusem do wszystkiego jest również doskonała usługa wsparcia 24/7, z którą możesz się skontaktować w przypadku jakichkolwiek pytań. Bardzo wygodnie!

  Odpowiedz
 6. Ocena

  4.5

  Ostatnio pracuję na platformie. Wszystko szybko się nauczyłem, dzięki zespołowi giełdy, który pomógł szybko się przyzwyczaić. Zaczynałem od małych, ale są już wysokie zyski. I stabilność zarobków zdalnych.

  Odpowiedz
 7. Ocena

  5

  Doskonały wybór treningów. Uruchomiłem program z tą aplikacją.
  Ta aplikacja dostosowuje się do Twoich preferencji i poziomu sprawności. Oblicza kalorie, kroki, opcje przepisów, śledzenie wody. Dogodnie wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w jednej aplikacji.
  Czuję, że muszę jeszcze bardzo długo pracować, bo moja forma fizyczna jest słaba.

  Odpowiedz
 8. Ocena

  4.5

  Świetna platforma. Od dawna szukam platformy handlowej, na której można przejść szybkie szkolenie i zacząć handlować, dobra okazja do zarabiania pieniędzy w Internecie przy niewielkiej inwestycji, dla mnie jako początkującego jest to dobra zachęta. Platforma posiada również duży wybór instrumentów handlowych i aktywów do inwestowania, co czyni ją bardzo atrakcyjną dla inwestora.

  Odpowiedz
 9. Ocena

  4.5

  Pracuję tutaj, ponieważ jest to znana marka i rzetelna firma. Dochód jest co miesiąc, regularnie wysyłane na żądanie. Czuję, że możesz już zwiększyć depozyt. Polecam tym, którzy czują, że radzą sobie z tradingiem.

  Odpowiedz
 10. Ocena

  4.5

  W porównaniu do większości nowoczesnych brokerów ten wygląda na znacznie bardziej zorientowany na klienta. I ma dobry zestaw narzędzi, odpowiednich do każdej strategii. Dla mnie jest to dobra okazja do zarabiania pieniędzy w Internecie przy niewielkiej inwestycji.

  Odpowiedz
 11. Ocena

  5

  Przyjaciele, sprawdziłem już wiele stron, na których można zarabiać pieniądze, po czym
  zdecydowałem się na to. Zawsze jest duży wybór instrumentów handlowych i aktywów do
  inwestowania dla każdego, ale najważniejszą rzeczą jest szybki depozyt i wypłata środków.
  Dołącz i czeka na Ciebie prawdziwy sukces !!!

  Odpowiedz
 12. Ocena

  5

  Moja siostra od dawna zajmuje się górnictwem. I ja też postanowiłem spróbować. Okazało się nie tylko opłacalne, ale i interesujące. Wybrałem tę platformę za radą mojej siostry. Powiedziała, że ​​są rzetelną firmą i najlepszymi, jakich próbowała. Ma naprawdę fajny interfejs platformy i projekt aplikacji. Istnieje wiele instrumentów handlowych i aktywów, w które możesz inwestować. Łatwość korzystania z platformy transakcyjnej oraz szybkie wpłaty i wypłaty sprawiają, że jest to naprawdę najlepsza.

  Odpowiedz
 13. Ocena

  4.5

  Szybka wpłata i wypłata środków,
  duży wybór instrumentów handlowych i aktywów inwestycyjnych, a także
  warto również zauważyć fajny interfejs platformy i projekt aplikacji

  Odpowiedz
 14. Ocena

  4.5

  Firma z minimalnymi wkładami inwestycyjnymi. Super organizacja której można śmiało ufać. Jestem bardzo zadowolona, ze oni gotowi wspierać 24/7. Pracowałam z domu, nie trzeba było jeździc do biura, a płacili zawsze zgodnie z warunkami płatności. Polecam wszystkim, kto chce pracować online bez dużych wkładów finansowych. Świetna firma z fajnym interfejsem i projektem aplikacji.

  Odpowiedz
 15. Najlepsza strona. Dobra okazja do zarabiania pieniędzy w Internecie przy niewielkiej inwestycji, szybkie szkolenie z handlu z zespołem profesjonalistów,
  doskonałe wsparcie 24/7, łatwość korzystania z platformy handlowej.

  Odpowiedz
 16. Ocena

  4.5

  Bardzo podoba mi się aplikacja, znam tę firmę od około roku. Przyjazny dla użytkownika i prosty interfejs, ładny design. Ogromna okazja, aby szybko nauczyć się handlu z zespołem profesjonalistów. Wsparcie techniczne reaguje w krótkim czasie i doradza we wszystkich kwestiach. Za pierwszym razem wystąpił problem z wypłatą, nie mogłem zrozumieć systemu, ale pomogli mi i wszystko poszło szybko, pieniądze zostały przelane na konto, które podałem.

  Odpowiedz
 17. Ocena

  4.5

  Zawsze chciałem spróbować siebie i handlować kryptowalutą. ta usługa mi odpowiadała, ponieważ istnieje duży wybór instrumentów handlowych i aktywów do inwestycji. aktywna usługa wsparcia działa w formacie 24/7. platforma jest bardzo łatwa w obsłudze, ponieważ posiada przemyślany i przyjazny interfejs użytkownika. Polecam tutaj zarabianie kryptowalut.

  Odpowiedz
 18. Ocena

  4.5

  Super! Istnieje niski próg depozytu i stale dodawane są nowe instrumenty w celu wygodnego handlu. Korzystam z jasnego planu handlowego i nie marnuję pieniędzy, mądrze inwestuję.
  I podoba mi się program z możliwością wcześniejszego zamknięcia transakcji, a także kompetentną pomocą analityka.

  Odpowiedz
 19. Ocena

  4.5

  Zarabianie w programie jest naprawdę łatwe, najważniejsze jest przeszkolenie i podążanie za przewidywaniami zawodowca. Próbowałem, dzięki Bogu, na dobry plus. Zainwestowałem w krypto, złoto, metal szlachetny. Uczciwy broker, natychmiast wypłaca pieniądze. I doradza, jak zarabiać)

  Odpowiedz
 20. Ocena

  4.5

  Platforma handlowa jest normalna, razem z przyjacielem handlujemy tu od około roku. Jest odpowiednie wsparcie techniczne, które działa 24/7, odpowiedzą na każde pytanie. Chcę również zwrócić uwagę na prostotę platformy, wszystko jest jasne, gdzie kliknąć, myślę, że każdy może to rozgryźć. Środki są szybko wypłacane i wpłacane)

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *