Monfex Logowanie

Rejestracja w Monfex

Proces rejestracyjny w serwisie Monfex jest niezwykle prosty i zajmuje zaledwie kilka sekund. Wystarczy wejść na oficjalną stronę platformy, po czym kliknąć przycisk Załóż konto widniejący w prawym, górnym rogu witryny. Klient zostanie automatycznie przeniesiony do portalu rejestracyjnego, gdzie należy wpisać swoje imię, nazwisko, kraj zamieszkania, adres e-mail, wymyślone hasło i numer telefonu z wymaganym numerem kierunkowym.

Po zaznaczeniu zgód dotyczących polityki prywatności i warunków usługi – z którymi uprzednio warto się zapoznać – trzeba jedynie nacisnąć ikonkę potwierdzającą założenie konta. Konsument na podany adres e-mail powinien otrzymać wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Logowanie w Monfex

Dysponowanie kontem w serwisie Monfex jest możliwe po naciśnięciu przycisku Zaloguj się. Następnie klient powinien podać adres e-mail oraz ustalone przez siebie hasło. Po prawidłowym zalogowaniu użytkownik dostanie się do panelu głównego. Po lewej stronie znajdują się informacje na temat bieżącego salda, zysku, straty i kapitału. Poniżej zamieszczone są wszystkie dostępne instrumenty, dzięki którym można założyć dźwignię. W środkowej części panelu użytkownik dostrzeże wykres określonej pary walut cyfrowych, gdzie da się dokonać dowolnych modyfikacji, na przykład zmienić sposób przedstawiana danych. Na dole grafiki ilustrującej konsument odnajdzie dodatkowe funkcjonalności związane z zakupami, sprzedażą, księgą zleceń oraz z historią przeprowadzonych transakcji.

Ostatnim krokiem, który należy wykonać, by rozpocząć proces zarobkowy na portalu Monfex, jest depozyt środków. Do dyspozycji konsumenta są 4 wyjścia:

 • BTC
 • ETH
 • USDT
 • Bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej (Visa bądź Master Card)

Pierwsze trzy kryptowaluty stają się dostępne po uprzednim kliknięciu żółtej ikony Depozyt, skopiowaniu widocznego adresu do schowka lub skorzystaniu z kodu QR. Na podany adres trzeba dokonać określonych na portalu wpłat – minimalna wartość wynosi 0,01 BTC, czyli w przeliczeniu 32 zł.

monfex logowanie


Warunki w Monfex

monfex logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Monfex

Monfex to wirtualna platforma tradingowa. Powstała pod koniec 2018 roku. Strona oferuje handel kryptowalutami z dźwignią (nazywaną również lewarem). To 12 najbardziej popularnych walut cyfrowych zestawionych z dolarem amerykańskim (USD):

 • BCH
 • BTC
 • DASH
 • EOS
 • ETC
 • ETH
 • LTC
 • NEO
 • OMG
 • XMR
 • XRP
 • ZEC

Według użytkowników przewaga serwisu nad konkurencją polega na niskich prowizjach i intuicyjnym panelu głównym. Dla klientów dopiero zaczynających swoją przygodę z kryptowalutami Monfex udostępnia bezpośrednio na portalu dużą liczbę materiałów edukacyjnych. Zawierają one podstawową terminologię i technologię blockchain. Artykuły uwzględniają również dokładne analizy rynkowe, kontrakty bezterminowe, grę z lewarem, shorty oraz longi.

Warto wiedzieć, że na Monfex nie odbywa się rzeczywisty handel kryptowalutami, lecz handel kontraktami różnic cenowych CFD – czyli użytkownik spekuluje na podstawie dostępnych w panelu narzędzi ceny walut cyfrowych w stosunku do dolara amerykańskiego.

Oferta Monfex

Monfex oferuje swoim konsumentom możliwość realnego zarobku za pośrednictwem tak zwanej gry lewarem. To inaczej zakład zawierany pomiędzy giełdą lub użytkownikiem a innym użytkownikiem dotyczący przyszłej ceny kryptowaluty – zwyżki (long) bądź spadku (short).

Tylko część funduszy klienta zostaje zainwestowana, resztę pożycza się od pośrednika. Wysokość pożyczki zależy od wielkości dźwigni. Przykład handlu bitcoinami z lewarem:

Lewar x10 przy 100 USD i 10% ruchem w górę BTC da zysk wynoszący aż 1000 USD.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Monfex

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support
 • Duża liczba materiałów edukacyjnych

Wady Monfex

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Monfex

Oficjalna strona monfex.com/pl
 Adres Beachmont, Kingstown, St. Vincent & Grenadines
 Telefon +44 1992 9406 79
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Monfex to oszustwo?

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko, dlatego warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z opiniami na temat danej firmy.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, platforma daje możliwość przetestowania poprzez konto demo.

💣 Jak usunąć konto w Monfex?

Usunięcie konta jest możliwe poprzez kontakt z supportem i poinformowanie pracownika firmy o chęci usunięcia konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading na platformie, należy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o Monfex

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *