Moneydot Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w firmie Moneydot, należy na stronie głównej kliknąć żółty napis znajdujący się w prawym, górnym rogu – “Zaloguj się”.

Zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie wpisujemy nasz adres e-mail oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji. Wpisane przez nas dane potwierdzamy przyciskiem “Zaloguj się”

moneydot logowanie


Pożyczka w Moneydot

moneydot login

Warunki pożyczki w Moneydot

Kwota 100 zł – 12000 zł
 Termin Od 1 do 24 mies.
 RRSO Od 36.00 % do 558.00 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek Od 18 lat


O firmie Moneydot

MoneyDot.pl to firma pożyczkowa oferująca tzw. chwilówki. Należy ona do spółki Lendbuy, która jest głównym pożyczkodawcą. Firma stawia na prostotę i przejrzystość, dlatego korzystanie z usług jest jeszcze prostsze. Moneydot prowadzi działalność marketingowo -reklamową natomiast LendBuy zajmuje się kredytami.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, przy Alei Jana Pawła II 27.

Oferty pożyczek w Moneydot

MoneyDot.pl przygotował dla swoich klientów niezwykłą ofertę pożyczki promocyjnej. Pożyczkobiorca może otrzymać nawet 2000 zł, na okres od 1 do 2 miesięcy, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Klient oddaje tyle gotówki, ile pożyczył. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) w tym przypadku wyniesie 0%.

Klienci powracający mogą uzyskać już od 100 do 12 000 zł, z terminem spłaty od 1 do 24 miesięcy. Maksymalną kwotę pożyczkobiorca może uzyskać już przy drugim wniosku o pożyczkę. Tu należy się spodziewać naliczonej przez firmę opłaty (prowizji)

Wnioskowanie pożyczki w Moneydot

Złożenie wniosku o pożyczkę poprzedza proces rejestracji konta w MoneyDot.pl i jest częścią ubiegania się o nią. Należy wypełnić formularz, podając swoje dane osobowe, e-mail oraz numer telefonu, a w kolejnych krokach podać szczegółowe informacje o sytuacji finansowej, po którym to następuje weryfikacja tożsamości. Firma w celu weryfikacji danych pożyczkobiorcy wymaga jednorazowego przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 gr, który powinien zostać wykonany z konta bankowego podanego we wniosku o pożyczkę. Na to konto przekazywana jest pożyczona gotówka.

MoneyDot.pl daje możliwość swoim klientom przedłużenia spłaty zobowiązania. Są one ustalane z każdym klientem indywidualnie poprzez kontakt telefoniczny. Niestety pożyczkodawca może uniemożliwić przedłużenia spłaty pożyczki, wtedy naliczane będą dodatkowe koszty. Rozpocznie się procedura windykacji wszystkimi drogami, poprzez odsprzedanie długu firmie windykacyjnej, przez postępowania sądowe aż do zajęcia konta bankowego i wpisaniu do rejestrów dłużników.

Pracownicy firmy są do dyspozycji każdego potencjalnego klienta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 rano do 17.00 po południu. Najczęściej decyzja o przyznaniu pożyczki następuje dość szybko, a pojawienie się gotówki na koncie pożyczkobiorcy zależy od banku, w którym posiada konto osobiste. Informacje o przyznaniu pieniędzy zostaną wysłane drogą mailową lub SMS-ów

Wymagania uzyskania pożyczki w Moneydot

Aby uzyskać pożyczkę w MoneyDot.pl trzeba mieć ukończone 18 lat, firma nie podaje górnej granicy wieku osoby, która może ubiegać się o pożyczkę. Wymagane jest posiadanie obywatelstwa polskiego, stałego zamieszkania na terenie naszego kraju. Pożyczkobiorca powinien mieć pełną zdolność do czynności prawnych. Potencjalny klient musi posiadać ważny dokument potwierdzający tożsamość, dowód osobisty lub paszport.

Dla firmy ważne jest, aby przyszły kredytobiorca posiadał stałe comiesięczne dochody i niefigurowanie w rejestrach dłużników. Jeśli klient stara się o kolejną pożyczkę, to wcześniejsze zadłużenia powinny być spłacone w terminie. Ważne jest, aby był posiadaczem indywidualnego konta bankowego i polskiego numeru telefonu. Aby otrzymać pożyczkę, nie jest wymagane żadne poręczenie ani zastaw.

Firma szczególnie zwraca uwagę na zdolność kredytową wnioskodawcy, czy nie posiada żadnych długów i czy zawsze spłaca swoje zadłużenia w terminie, więc weryfikuje te informacje w:

  1. Biurze Informacji Kredytowej (BIK)
  2. Krajowym Rejestrze Dłużników (KRD)
  3. Biurze Informacji Gospodarczej (BIG)

Zalety Moneydot

  • Minimum formalności
  • Od 18 lat
  • Brak górnej granicy wieku
  • Przejrzysta strona internetowa
  • Brak ukrytych kosztów

Wady Moneydot

  • Weryfikacja klienta w bazach dłużników

Kontakt Moneydot

Oficjalna strona lp.moneydot.pl
 Adres Aleja Jana Pawła II 27,00 – 867 Warszawa
 Telefon 555 100 120
 Adres e- mail kontakt@lp.moneydot.pl

Opinie o firmie Moneydot

100,00 zł - 12 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *