Money Guru Logowanie

Firma na swojej stronie internetowej nie daje możliwości zakładania konta, a co za tym idzie, opcja logowania jest niedostępna.

money guru logowanie


Pożyczka w Money Guru

money guru zaloguj

Warunki pożyczki w Money Guru

Kwota 100 zł – 50000 zł
 Termin Od 1 do 60 mies.
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 lat


O firmie Money Guru

Money Guru to instytucja finansowa pośrednicząca w udzielaniu pożyczek online. Celem jej działania jest dopasowanie do potrzeb finansowych konsumenta oferty pożyczkowej.

Marka należy do brytyjskiej firmy znanej ma całym świecie Monevo Limited, która jest częścią grupy kapitałowej QuintGroupLimited.

Jako pośrednik współpracuje z firmami pożyczkowymi m.in.: Aasa, Eurolan, ProfiCredit, Smart Pożyczka, Ekassa, Credissimo, Miloan i Pożyczka Plus.

Oferty pożyczek w Money Guru

Firma daje możliwość uzyskania pożyczki w kwocie od 100 do 50.000 zł z terminem spłaty do 60 miesięcy. Całkowite koszty pożyczki są uzależnione od kwoty i czasu jej spłaty. Każdy pożyczkodawca indywidualnie określa warunki, na jakich zawarta będzie umowa pożyczkowa.

Wnioskowanie pożyczki w Money Guru

Money Guru działa jako pośrednik. Firma posiada stronę internetową moneyguru.com.pl, na której znajdziemy zbiór firm pozabankowych. Jest to wygodna alternatywa dla osób ceniących swój czas, bez przeszukiwania wielu stron z ofertami finansowymi każdy potencjalny klient znajdzie w Money Guru odpowiednią propozycję dla siebie. Sama procedura składania wniosku jest prosta i klasyczna dla tego typu instytucji.

Na stronie głównej firmy wybieramy kwotę pożyczki, jej cel oraz okres spłaty biorąc pod uwagę nasze możliwości finansowe. Następnie zostajemy przeniesieni na stronę z wnioskiem, w którym określamy dokładny czas spłaty zobowiązania oraz wpisujemy dane: imię i nazwisko, numer pesel, serię i numer dowodu osobistego, stan cywilny, numer telefonu i adres e – mail, adres zameldowania, jakie mamy wykształcenie oraz numer konta bankowego. W dalszej części podajemy wysokość zarobków i informacje o zatrudnieniu, ilość osób na utrzymaniu, miesięczne wydatki i datę otrzymywania wynagrodzenia.

Składanie wniosku kończymy, godząc się na przetwarzanie naszych danych osobowych. W ciągu kilku minut otrzymujemy propozycję z warunkami umowy z  konkretnej firmy pożyczkowej, a po jej zaakceptowaniu przechodzimy do kolejnego etapu procesu, aby pożyczkodawca mógł zweryfikować naszą tożsamość i zdolność kredytową. Możliwe są dwa sposoby weryfikacji – za pomocą przelewu lub za pomocą aplikacji. Szczegóły tej czynności zawiązane są ściśle z firmą pożyczkową, z której usług będziemy korzystać.

Decyzję zostaje nam wysłana za pomocą wiadomości SMS lub drogą mailową. Jeśli pożyczkodawca uzna, że klient spełnia odpowiednie warunki, w kilka minut przekazuje pieniądze na jego konto bankowe.

Ze względu na to, że Money Guru współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi, zasady oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy mogą się od siebie różnić. Jednak większość z nich przeszukuje bazy rejestrów dłużników. W Biurze Informacji Kredytowej szuka informacji na danego pożyczkobiorcy, czy w ciągu 5 lat spłacał sumiennie poprzednie zobowiązania i czy nie zalegał z ich spłatą.

Wymagania uzyskania pożyczki w Money Guru

Ponieważ, korzystamy z usług pośrednika, jasno określone wymagania określa dopasowana do naszych potrzeb i możliwości firma pożyczkowa. Jeśli będą odpowiednie, otrzymamy pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki. Wskazać można jednak kilka warunków, które można uznać jako wspólne wymogi wielu firm pozabankowych. Będą to:

 • Wiek minimum 21 lat.
 • Posiadanie ważnego dowodu osobistego.
 • Posiadanie obywatelstwa polskiego.
 • Zameldowanie na terenie Polski.
 • Zdolność kredytowa (każdy pożyczkodawca akceptuje inną jej wartość)
 • Zatrudnienie lub inna forma pracy zarobkowej na terenie Polski.
 • Pełna zdolność do czynności prawnych.
 • Czysta historia kredytowa (każda firma sprawdza indywidualnie wiarygodność klienta)
 • Posiadanie konta bankowego, adresu e – mail i aktualnego numeru telefonu.

 

Zalety Money Guru

 • Wiele ofert w jednym miejscu
 • Dwie opcje weryfikacji danych
 • Minimum formalności
 • Przejrzysta strona internetowa

Wady Money Guru

 • Pośrednik

Kontakt Money Guru

Oficjalna strona moneyguru.com.pl
 Adres Aleje Jerozolimskie 93, 02-001 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail info@moneyguru.com.pl

Opinie o firmie Money Guru

100,00 zł - 50 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  3

  Przejrzystość warunków

  3

  Jakość obsługi

  2.5

  Sprawdzona, bezpieczna i zawsze niezawodna firma, z której korzystamy od lat to Szybka Gotówka. Polecam bardzo serdecznie wszystkim, to w tej chwili potrzebuje wsparcia finansowego.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *