Monevia Logowanie

Logowanie w Monevia

Rozpoczęcie współpracy z Monevią jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową monevia.pl i przejść proces rejestracji w formie wniosku. Po wysłaniu wypełnionego formularza w ciągu 3 dni roboczych przedsiębiorca otrzyma dostęp do swojego konta.

Do platformy można zalogować się za pośrednictwem telefonu, tabletu czy komputera. W tym celu należy kliknąć ikonę Logowanie widniejącą w prawym, górnym rogu witryny. Konsument automatycznie zostanie przeniesiony do panelu logowania, gdzie w puste pola trzeba wpisać identyfikator (numer login) oraz wymyślone podczas rejestracji hasło.

Aby utworzyć nowe hasło i uzyskać dostęp do Monevia, klient musi podać numer login i adres e-mail. Na elektroniczną skrzynkę pocztową system wygeneruje wiadomość z dalszymi instrukcjami.

zaloguj sie speedkredyt

monevia logowanie


Faktoring w Monevia monevia logo

Warunki w Monevia

Historia kredytowa
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Szybkość uzyskania oferty Maksymalnie kilka dni
Obsługa klienta w domu Nie
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Dni robocze, 8:00 – 16:00
Polska firma Tak
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie
 Wiek od 18 lat


O firmie Monevia

Monevia to firma finansowa specjalizująca się w faktoringu. Główna siedziba spółki mieści się w Bydgoszczy. Działa na terenie całego kraju, dzięki nowoczesnej technologii. Grupą docelową instytucji są małe i mikro przedsiębiorstwa – w tym jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe i spółki kapitałowe – wystawiające pojedyncze faktury z wydłużonym terminem płatności bądź o niewielkich nominałach. Misją Monevii jest wspieranie przedsiębiorców w zarządzaniu należnościami i utrzymaniu płynności finansowej.

Instytucja z chęcią dzieli się wiedzą swoich pracowników z klientami. Na oficjalnej stronie udostępnia specjalistyczne artykuły dotyczące szeroko rozumianego faktoringu oraz wiadomości ze świata, między innymi:

 • Licencja transportowa – jak ją zdobyć?
 • Karta kierowcy – co musisz o niej wiedzieć?
 • Tarcza antykryzysowa nam nie pomoże – alarmuje ponad 85% mikroprzedsiębiorców
 • Faktury z odroczonym terminem płatności – jak przyspieszyć płatność faktury?

Oferta w Monevia

Firma Monevia wykupuje faktury w dwóch walutach: złotówkach i euro. Minimalna kwota wynosi 700 złotych lub 200 euro. Kontrahent zobowiązuje się spłacić zobowiązanie w określonym w umowie terminie, zaś przedsiębiorca otrzymuje potrzebne środki finansowe nawet 90 dni wcześniej. Aby zostać klientem instytucji faktoringowej, należy spełnić wymagane warunki:

 • Trzeba mieć przedsiębiorstwo zarejestrowane w Polsce
 • Być podatnikiem VAT
 • Posiadać faktury z wydłużonym terminem płatności (od 7 do 90 dni)
 • Mieć faktury w walucie PLN lub EUR wystawione na krajowych kontrahentów
 • Dłużnik musi być w tak zwanej dobrej kondycji finansowej, która umożliwia ściągnięcie należności

Instytucja umożliwia podjęcie negocjacji w przypadku, gdy wyżej wymienione warunki nie zostaną spełnione. Po założeniu konta na platformie konsumenci otrzymują wyjściowy limit finansowania do 50 000 złotych – czyli łączna kwota faktur nie może przekroczyć określonej wartości. Monevia nie wymaga zabezpieczeń majątkowych. Limity zależą od wartości transakcji. Firma finansuje 100% faktur brutto. Wypłacana cena zawiera podatek VAT. Prowizja za finansowane jest stała, nienaliczane są opłaty dodatkowe i odsetki za opóźnienia do 30 dni.

Platforma jest dostępna 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Pozwala w prosty i intuicyjny sposób obsługiwać należności, pozostawiając klientom pełną swobodę decyzyjną – kiedy i jakie faktury sprzedawać. System nie pobiera żadnych opłat.

Monevia oferuje faktoring jawny. Każda zakupiona faktura zostaje potwierdzona u płatnika, uprzednio zawiadamia się go o cesji wierzytelności. W praktyce firma wystawiająca faktury z odroczonym terminem płatności może sprzedać je Monevii do terminu spłaty zobowiązania – dotyczy także dnia wystawienia faktury. Od tej chwili firma faktoringowa staje się nowym wierzycielem dla kontrahenta.

Instytucja zapewnia bezpieczeństwo finansowe poprzez takie narzędzia, jak platforma online do zarządzania wierzytelnościami czy weryfikacja płatników faktur pod kątem ich wypłacalności.

Zalety Monevia

 • Ciekawa oferta dla firm
 • Sprawne biuro obsługi klienta
 • Stabilna firma

Wady Monevia

 • Na dzień dzisiejszy mało znana oferta

 

wniosek o kredyt


Kontakt Monevia

Oficjalna strona monevia.pl
 Adres Juliusza Słowackiego 1, 85-008 Bydgoszcz
 Telefon
 Adres e- mail monevia@monevia.pl


Opinie o firmie Monevia

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *