Monetkowo Logowanie

zaloguj sie speedkredyt

monetkowo logowanie


Pożyczka w Monetkowo

monetkowo zaloguj sie

Warunki pożyczki w Monetkowo

Kwota100 zł – 15000 zł
 Terminod 12 do 48 miesięcy
 RRSO117.32 %
 UzyskanieNa konto bankowe, Na kartę
 SpłataKonto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu1 dzień roboczy
 Dokumenty Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmyCałodobowo
 Przedłużenie Tak
Historia kredytowaNie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienieNie
 WiekOd 18 lat


O firmie Monetkowo

Firma Monetkowo, należy do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Web Field zarejestrowaną w Gdańsku. W branży finansowej działa od 2015 roku i wspiera najbardziej wymagających konsumentów szukających niedrogich, opłacalnych ofert wśród pożyczkodawców.

Zadaniem jej jest pomóc konsumentowi, w procesie wnioskowania o pożyczkę przesyłając jego wniosek do kilku, a nawet kilkunastu podmiotów jednocześnie.

Oferty pożyczek w Monetkowo

Skorzystanie z usług firmy to proces łatwy i przejrzysty. Strona internetowa firmy przedstawia wszystkie informacje w sposób czytelny. Na stronie głównej znajduje się kalkulator pożyczkowy oraz trzy zakładki: „O nas”, „Formularz” i „Informacje”. W zakładce „O nas” opisane jest, z jakich usług i których firm pozabankowych pożyczkobiorca może skorzystać. A są to m.in. Hapi Pożyczki, Provident, SMS Kredyt, TakTo Finanse, Vivus, Fellow Finance, Filarum, Halo Pożyczka, Łatwy Kredyt, Modna Pożyczka, MonedoNow, NetCredit, Rapida Money, Wandoo i Super Grosz.

Ze względu na współpracę firmy z wieloma podmiotami, wysokość pożyczek, jakie można uzyskać dzięki firmie Monetkowo, jest bardzo zróżnicowany. Minimalna kwota zobowiązania wynosi 100 zł, a kolejne wartości rosną o kolejne 100 zł, aż do maksymalnej kwoty 15.000 zł. Termin spłaty jest bardzo korzystny, oddanie pożyczonej gotówki możliwe jest w ciągu 12, 24, 36 lub 48 miesięcy.

Dodatkowo podane są informacje, że każda pożyczka udzielona za pośrednictwem serwisu jest płatna, a oferty mogą różnić się kosztami: dla stałych klientów z dobrą zdolnością kredytową koszty są niższe, dla klientów z negatywną – wyższe.

Wnioskowanie pożyczki w Monetkowo

Cała procedura składania wniosku o pożyczkę jest szybka, szczegóły dotyczące ofert zostaną przestawione nam telefonicznie, a dalsza część uzyskiwania środków finansowych będzie uzależniona od parametrów, jakie nas interesują i od  przedstawionej nam oferty pożyczkowej.

Po zaznaczeniu wartości, na kalkulatorze pożyczkowym, dodatkowo zaznaczamy, jaką posiadamy zdolność kredytową. Strona przekieruje nas do formularza kontaktowego, w którym wpisujemy dane: imię i nazwisko i numer telefonu komórkowego. Jest to konieczne, aby konsultant mógł się z nami skontaktować i przedstawić nam ofertę pasującą do naszych potrzeb i możliwości finansowych.

W zależności od tego, jaką ofertę przyjmiemy, czas oczekiwania na decyzję i pieniądze może być różny.

Wymagania uzyskania pożyczki w Monetkowo

Firma Monetkowo nie udziela pożyczek, jedynie pośredniczy w tego typu usługach i współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi, które mają różne warunki udzielania pożyczek i różne wymagania wobec pożyczkobiorców. Standardowymi i uniwersalnymi kryteriami stawianymi przed przyszłym klientem będą:

  • Pełnoletniość (w wielu przypadkach pożyczkobiorca musi mieć ukończone 21 lat)
  • Obywatelstwo polskie.
  • Stałe miejsce zameldowania/zamieszkania w Polsce.
  • Ważny polski dowód osobisty.
  • Aktualnie używany numer telefonu komórkowego i adres e – mail (jest to informacja w wielu przypadkach bardzo ważna, ponieważ wiele firm pozabankowych, w celu przekazania informacji na temat oferty, kontaktuje się telefonicznie).

Większość firm pożyczkowych współpracujących z Monetkowo weryfikuje tożsamość i zdolność kredytową klienta. Wiele zależy, jaka jest (dobra czy zła), z nią ściśle związane są warunki, na jakich otrzymamy i czy w ogóle będzie taka możliwość – wsparcia finansowego. Firmy mogą sprawdzić wnioskodawcę pod tym kontem w dwóch najbardziej popularnych rejestrach tj. Biuro Informacji Kredytowej (BIK) i w Biurze Informacji Gospodarczej (BIG).

W zależności od firmy, z którą klient będzie chciał podpisać umowę, wpisy w rejestrach dłużników mogą prowadzić do negatywnej decyzji pożyczkowej.

Zalety Monetkowo

  • Długi termin spłaty zobowiązania
  • Wysokie kwoty pożyczki (do 15000 zł)
  • Minimum formalności

Wady Monetkowo

  • Pośrednik


Kontakt Monetkowo

Oficjalna stronamonetkowo.pl
 Adresul. Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk
 Telefon572 322 885
 Adres e- mailkontakt@monetkowo.pl


Opinie o firmie Monetkowo

100,00 zł - 15 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *