Monetkowo Logowanie

Monetkowo nie posiada na swojej stronie możliwości zakładania konta oraz logowania.

monetkowo logowanie


Pożyczka w Monetkowo

monetkowo zaloguj sie

Warunki pożyczki w Monetkowo

Kwota 100 zł – 15000 zł
 Termin od 12 do 48 miesięcy
 RRSO 117.32 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat


O firmie Monetkowo

Firma Monetkowo, należy do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Web Field zarejestrowaną w Gdańsku. W branży finansowej działa od 2015 roku i wspiera najbardziej wymagających konsumentów szukających niedrogich, opłacalnych ofert wśród pożyczkodawców.

Zadaniem jej jest pomóc konsumentowi, w procesie wnioskowania o pożyczkę przesyłając jego wniosek do kilku, a nawet kilkunastu podmiotów jednocześnie.

Oferty pożyczek w Monetkowo

Skorzystanie z usług firmy to proces łatwy i przejrzysty. Strona internetowa firmy przedstawia wszystkie informacje w sposób czytelny. Na stronie głównej znajduje się kalkulator pożyczkowy oraz trzy zakładki: „O nas”, „Formularz” i „Informacje”. W zakładce „O nas” opisane jest, z jakich usług i których firm pozabankowych pożyczkobiorca może skorzystać. A są to m.in. Hapi Pożyczki, Provident, SMS Kredyt, TakTo Finanse, Vivus, Fellow Finance, Filarum, Halo Pożyczka, Łatwy Kredyt, Modna Pożyczka, MonedoNow, NetCredit, Rapida Money, Wandoo i Super Grosz.

Ze względu na współpracę firmy z wieloma podmiotami, wysokość pożyczek, jakie można uzyskać dzięki firmie Monetkowo, jest bardzo zróżnicowany. Minimalna kwota zobowiązania wynosi 100 zł, a kolejne wartości rosną o kolejne 100 zł, aż do maksymalnej kwoty 15.000 zł. Termin spłaty jest bardzo korzystny, oddanie pożyczonej gotówki możliwe jest w ciągu 12, 24, 36 lub 48 miesięcy.

Dodatkowo podane są informacje, że każda pożyczka udzielona za pośrednictwem serwisu jest płatna, a oferty mogą różnić się kosztami: dla stałych klientów z dobrą zdolnością kredytową koszty są niższe, dla klientów z negatywną – wyższe.

Wnioskowanie pożyczki w Monetkowo

Cała procedura składania wniosku o pożyczkę jest szybka, szczegóły dotyczące ofert zostaną przestawione nam telefonicznie, a dalsza część uzyskiwania środków finansowych będzie uzależniona od parametrów, jakie nas interesują i od  przedstawionej nam oferty pożyczkowej.

Po zaznaczeniu wartości, na kalkulatorze pożyczkowym, dodatkowo zaznaczamy, jaką posiadamy zdolność kredytową. Strona przekieruje nas do formularza kontaktowego, w którym wpisujemy dane: imię i nazwisko i numer telefonu komórkowego. Jest to konieczne, aby konsultant mógł się z nami skontaktować i przedstawić nam ofertę pasującą do naszych potrzeb i możliwości finansowych.

W zależności od tego, jaką ofertę przyjmiemy, czas oczekiwania na decyzję i pieniądze może być różny.

Wymagania uzyskania pożyczki w Monetkowo

Firma Monetkowo nie udziela pożyczek, jedynie pośredniczy w tego typu usługach i współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi, które mają różne warunki udzielania pożyczek i różne wymagania wobec pożyczkobiorców. Standardowymi i uniwersalnymi kryteriami stawianymi przed przyszłym klientem będą:

  • Pełnoletniość (w wielu przypadkach pożyczkobiorca musi mieć ukończone 21 lat)
  • Obywatelstwo polskie.
  • Stałe miejsce zameldowania/zamieszkania w Polsce.
  • Ważny polski dowód osobisty.
  • Aktualnie używany numer telefonu komórkowego i adres e – mail (jest to informacja w wielu przypadkach bardzo ważna, ponieważ wiele firm pozabankowych, w celu przekazania informacji na temat oferty, kontaktuje się telefonicznie).

Większość firm pożyczkowych współpracujących z Monetkowo weryfikuje tożsamość i zdolność kredytową klienta. Wiele zależy, jaka jest (dobra czy zła), z nią ściśle związane są warunki, na jakich otrzymamy i czy w ogóle będzie taka możliwość – wsparcia finansowego. Firmy mogą sprawdzić wnioskodawcę pod tym kontem w dwóch najbardziej popularnych rejestrach tj. Biuro Informacji Kredytowej (BIK) i w Biurze Informacji Gospodarczej (BIG).

W zależności od firmy, z którą klient będzie chciał podpisać umowę, wpisy w rejestrach dłużników mogą prowadzić do negatywnej decyzji pożyczkowej.

Zalety Monetkowo

  • Długi termin spłaty zobowiązania
  • Wysokie kwoty pożyczki (do 15000 zł)
  • Minimum formalności

Wady Monetkowo

  • Pośrednik

Kontakt Monetkowo

Oficjalna strona monetkowo.pl
 Adres ul. Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk
 Telefon 572 322 885
 Adres e- mail kontakt@monetkowo.pl

Opinie o firmie Monetkowo

100,00 zł - 15 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *