Monedo Now Logowanie

 

Logowanie w Monedo Now nie powinno sprawić nikomu problemu. Pierwszym krokiem, jaki należy uczynić to kliknięcie w przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu z napisem “Zaloguj się”. Następnie zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie podajemy nasz adres e-mail lub numer telefonu.

monedo logowanie


Pożyczka w Monedo Now

monedo login

Warunki pożyczki w Monedo Now

Kwota 1500 zł – 20000 zł
 Termin Od 6 do 48 mies.
 RRSO Od 18.93 % do 94.97 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Nie
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Monedo Now

Monedo Now swoją działalność rozpoczęła w 2015 roku. Stworzona przez niemiecką firmę Kreditech, wsparła finansowo już ponad 3 miliony pożyczkobiorców. Specjalnością firmy są pożyczki ratalne długoterminowe, dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Łatwa i przejrzysta procedura wnioskowania oraz błyskawiczny przelew gotówki powoduje duże zainteresowanie produktem firmy.

Oferty pożyczek w Monedo Now

Firma proponuje swoim klientom pożyczki ratalne w wysokości  do 20000 zł na długi okres spłaty – 48 miesięcy. Pożyczki nie są darmowe, bez względu na to, który raz pożyczkobiorca korzysta z usług firmy, bowiem wsparcie finansowe otrzyma na standardowych warunkach.

Wnioskowanie odbywa się w całości online na podstawie danych z dowodu osobistego, pożyczkobiorca nie potrzebuje zaświadczeń i dokumentów od pracodawcy.

Wnioskowanie pożyczki w Monedo Now

Pierwszym krokiem jest określenie wysokości kwoty i czasu spłaty pożyczki. Wpisanie wszystkich niezbędnych danych to kolejny krok procesu wnioskowania. Za pomocą aplikacji Kontomatik nastąpi sprawdzenie wiarygodności klienta. Po zalogowaniu się w aplikacji danymi logowania do banku firma sprawdzi historię transakcji z ostatnich 6 miesięcy. Jest to proces weryfikujący zdolność kredytową wnioskodawcy i jeśli przebiegnie poprawnie, klient otrzyma pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki.

Zdarzyć się może, że zdolność kredytowa wnioskodawcy nie będzie 100% – w takim wypadku pożyczkodawca ma prawo obniżyć kwotę lub zmienić czas spłaty zobowiązania. W przypadku gdy klient nie skorzysta z aplikacji Kontomatik, do przekazania pożyczonej gotówki firma skorzysta z platformy Przelewy 24.

Nowością można uznać fakt, wprowadzenia przez firmę usługi opłat cyklicznych. Klienci Monedo Now podczas wypełniania wniosku podają numer karty debetowej, a pożyczkodawca w wybranym przez nas dniu automatycznie pobierze kwotę raty z konta. Usługa jest bezpłatna. Wybór sposobu płatności rat wnioskodawca ma możliwość ustawienia w panelu klienta na głównej stronie internetowej firmy.

W razie pytań Monedo Now ułatwiła pożyczkobiorcom, kontakt z konsultantami firmy umieszczając na swojej stronie głównej ikonę czatu.

Wymagania uzyskania pożyczki w Monedo Now

Aby zostać pożyczkobiorcą w firmie Mondeo Now, wystarczy spełnić podstawowe warunki:

 • Mieć ukończone 18 lat,
 • Posiadać obywatelstwo i polski dowód osobisty,
 • Mieć pełną zdolność do czynności prawnych (do zawierania umów),
 • Stały adres zamieszkania w Polsce,
 • Spłacone poprzednie pożyczki w firmie Mondeo Now,
 • Być właścicielem konta bankowego
 • Posiadać aktualny numer telefonu komórkowego i adresu e-mail.

Jak większość firm udzielających pożyczek na raty Mondeo Now również sprawdza swoich klientów w bazach Biura Informacji Kredytowej, Biurze Informacji Gospodarczej i w Krajowym Rejestrze Dłużników.

Pocieszeniem dla wnioskujących może być elastyczne podejście firmy do zdolności kredytowej klienta. Pożyczkodawca na swojej stronie internetowej informuje przyszłych pożyczkobiorców o tym, że podchodzi do każdego klienta indywidualnie i figurowanie w rejestrze dłużników nie skreśla go automatycznie z możliwości uzyskania pożyczki.

Każda osoba, która planuje wnioskować o pożyczkę, powinna spokojnie i dokładnie przeanalizować swoje możliwości finansowe. Zdarzyć się może, że pożyczkobiorca nie będzie spłacał rat zgodnie z harmonogramem, firma więc po 30 dniach od planowanego terminu spłaty ma prawo przekazać sprawę do działu windykacji. Zostaną również doliczone odsetki karne do pożyczonej kwoty. W przypadku, gdy klient nadal uchyla się od spłaty zobowiązania, sprawa trafia do sądu i zgodnie z wyrokiem sądu następuje egzekucja komornicza.

Zalety Monedo Now

 • Brak górnej granicy wieku
 • Od 18 lat
 • Minimum formalności
 • Możliwość weryfikacji danych poprzez Kontomatik
 • Wysoka kwota pożyczki (do 20000 zł)
 • Długi termin spłaty zobowiązania (do 48 miesięcy)

Wady Monedo Now

 • Weryfikacja danych w bazie dłużników

Kontakt Monedo Now

Oficjalna strona monedo.pl
 Adres ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa
 Telefon 22 30 74 627
 Adres e- mail info@now.monedo.pll

Opinie o firmie Monedo Now

1500,00 zł - 20 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *