Minipożyczka Logowanie

Logowanie w serwisie minipozyczka.pl jest bardzo łatwe. Po wejściu na stronę główną należy kliknąć prawym górnym rogu zielony button z napisem “Zaloguj”.

Zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie wpisujemy swój adres e – mail i hasło podane podczas rejestracji i zatwierdzamy niebieskim przyciskiem “Zaloguj”.

Gotowe!

minipożyczka kredyt


Pożyczka w Minipożyczka

minipożyczka login

Warunki pożyczki w Minipożyczka

Kwota 500 zł – 5000 zł
 Termin od 7 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka za darmo 0.00% do 2000 zł
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 min
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL, NIP
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 75 lat


O firmie Minipożyczka

Serwis pożyczkowy Minipożyczka.pl należy do spółki Primus Finance, oferującej pożyczkę na bardzo dogodnych warunkach. Firma reklamuje się jako dbająca o dobre relacje z pożyczkobiorcami.

Strona internetowa Minipożyczka.pl w prosty sposób informuje klienta o wszystkich ważnych kwestiach dotyczących pożyczki. Serwis ten korzysta z nowoczesnych metod szyfrujących, dzięki czemu dane pożyczkobiorców są całkowicie bezpieczne.

Minipożyczka jako firma pożyczkowa, staje się coraz bardziej popularna, być może również dzięki temu, że oferuje możliwość złożenia wniosku pożyczkowego z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do internetu (komputer, laptop, tablet, telefon). Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla ludzi młodych oraz lubiących nowoczesne rozwiązania.

Oferty pożyczek w Minipożyczka

Minipożyczka oferuje usługi pożyczkowe oparte na jasnych i przejrzystych zasadach. Obecnie firma zachęca do udziału w promocji: „Pierwsza pożyczka w promocji”. Aby skorzystać z promocyjnej oferty pożyczki, wystarczy jedynie spłacić otrzymaną pożyczkę w wyznaczonym terminie. Wówczas pożyczkobiorca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Termin spłaty pożyczki w serwisie Minipożyczka to 30 dni.  W przypadku, kiedy spłata pożyczki nastąpi dopiero po uzgodnionym terminie, pożyczkobiorca będzie musiał zapłacić nie tylko kwotę zobowiązania, ale również prowizję i odsetki za nieterminową spłatę. Kwota, o którą można się ubiegać za pierwszym, razem musi zmieścić się w przedziale 500- 2000 zł. Oczywiście przy każdej kolejnej pożyczce górny limit ulega zwiększeniu.

W przypadku gdy pożyczkobiorca jest już klientem serwisu Minipożyczka, może wziąć kolejną pożyczkę w kwocie od 500 do 5000 zł. Jednak oczywiście nie może kolejny raz wziąć udział w promocji.

Wnioskowanie pożyczki w Minipożyczka

Złożenie wniosku o pożyczkę w serwisie Minipożyczka jest bardzo proste. Wystarczy tylko wybrać potrzebną kwotę za pomocą specjalnego suwaka na stronie internetowej firmy, a następnie wypełnić krótki wniosek pożyczkowy. Konieczne będzie wcześniejsze przygotowanie dowodu osobistego, ponieważ dane w nim zawarte, przydadzą się nam do wypełnienia wniosku.

Firma sprawdza każdego pożyczkobiorcę na podstawie danych zawartych w Biurze Informacji Kredytowej oraz w Biurach Informacji Gospodarczej. Dodatkowo potrzebne jest potwierdzenie prawidłowego wypełnienia wniosku. W tym celu dokonuje się weryfikacji adresu e-mailowego, numeru telefonu oraz konta bankowego. Można to również zrobić w inny sposób – poprzez wpłatę na wskazane konto kwoty 1 zł. W momencie uzyskania pożyczki ta kwota jest oczywiście zwracana na konto pożyczkobiorcy.

Po ustaleniu zdolności kredytowej osoby ubiegającej się o kredyt pożyczkodawca przesyła informację o swojej decyzji SMS-em lub e-mailem. Jeśli decyzja o przyznaniu pożyczki jest pozytywna, już wkrótce pieniądze znajdują się na koncie pożyczkobiorcy. Każdy pożyczkobiorca może w razie pytań lub wątpliwości skorzystać z pomocy telefonicznego konsultanta. Również na życzenie można otrzymać bezpłatnie dokładny harmonogram spłaty pożyczki.

Wymagania uzyskania pożyczki w Minipożyczka

Aby otrzymać pożyczkę w serwisie Minipożyczka, potencjalny pożyczkobiorca musi posiadać:

 • obywatelstwo polskie oraz stały adres zamieszkania
 • konto bankowe
 • telefon komórkowy
 • brak wpisu do rejestru dłużników
 • limit wieku, w którym można ubiegać się o pożyczkę to 20 -75 lat

W okresie trwającej obecnie promocji „Pierwsza pożyczka za darmo” obowiązują jeszcze dwa dodatkowe warunki dotyczące otrzymania pożyczki. Aby skorzystać z tej promocji, należy złożyć wniosek pożyczkowy w trakcie jej trwania.

Drugi warunek dotyczy tego, by składając wniosek, pożyczkobiorca był nowym klientem Minipożyczki. Innymi słowy, w promocji „Pierwsza pożyczka za darmo” każdy pożyczkobiorca może wziąć udział tylko raz.

Zalety Minipożyczka

 • Prosta w obsłudze strona internetowa
 • Minimum formalności
 • Pierwsza pożyczka za darmo do 2000 zł
 • Pożyczka udzielana całkowicie przez internet

Wady Minipożyczka

 • Weryfikacja w bazach dłużników
 • Maksymalna kwota pożyczki jest możliwa dopiero za piątym razem

Kontakt Minipożyczka

Oficjalna strona minipozyczka.pl
 Adres ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa
 Telefon 22 201 06 46
 Adres e- mail kontakt@minipozyczka.pl

Opinie o firmie MiniPożyczka

500,00 zł - 5000,00 zł
4.8

Szybkość wydania pożyczki

4.8/5

Przejrzystość warunków

4.9/5

Jakość obsługi

4.8/5

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *