Minipożyczka Logowanie

 

zaloguj sie speedkredyt

Logowanie w serwisie minipozyczka.pl jest bardzo łatwe. Po wejściu na stronę główną należy kliknąć prawym górnym rogu zielony button z napisem “Zaloguj”.

Zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie wpisujemy swój adres e – mail i hasło podane podczas rejestracji i zatwierdzamy niebieskim przyciskiem “Zaloguj”.

Gotowe!

minipożyczka kredyt


Pożyczka w Minipożyczka

minipożyczka login

Warunki pożyczki w Minipożyczka

Kwota500 zł – 5000 zł
 Terminod 7 do 30 dni
 RRSOPierwsza pożyczka za darmo 0.00% do 2000 zł
 UzyskanieNa konto bankowe
 SpłataKonto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku15 min
 Szybkość nadania kredytu1 dzień roboczy
 Dokumenty Dowód osobisty, PESEL, NIP
 Czas pracy firmyCałodobowo
 Przedłużenie Tak
Historia kredytowaNie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienieNie
 Wiekod 20 do 75 lat


O firmie Minipożyczka

Serwis pożyczkowy Minipożyczka.pl należy do spółki Primus Finance, oferującej pożyczkę na bardzo dogodnych warunkach. Firma reklamuje się jako dbająca o dobre relacje z pożyczkobiorcami.

Strona internetowa Minipożyczka.pl w prosty sposób informuje klienta o wszystkich ważnych kwestiach dotyczących pożyczki. Serwis ten korzysta z nowoczesnych metod szyfrujących, dzięki czemu dane pożyczkobiorców są całkowicie bezpieczne.

Minipożyczka jako firma pożyczkowa, staje się coraz bardziej popularna, być może również dzięki temu, że oferuje możliwość złożenia wniosku pożyczkowego z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do internetu (komputer, laptop, tablet, telefon). Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla ludzi młodych oraz lubiących nowoczesne rozwiązania.

Oferty pożyczek w Minipożyczka

Minipożyczka oferuje usługi pożyczkowe oparte na jasnych i przejrzystych zasadach. Obecnie firma zachęca do udziału w promocji: „Pierwsza pożyczka w promocji”. Aby skorzystać z promocyjnej oferty pożyczki, wystarczy jedynie spłacić otrzymaną pożyczkę w wyznaczonym terminie. Wówczas pożyczkobiorca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Termin spłaty pożyczki w serwisie Minipożyczka to 30 dni.  W przypadku, kiedy spłata pożyczki nastąpi dopiero po uzgodnionym terminie, pożyczkobiorca będzie musiał zapłacić nie tylko kwotę zobowiązania, ale również prowizję i odsetki za nieterminową spłatę. Kwota, o którą można się ubiegać za pierwszym, razem musi zmieścić się w przedziale 500- 2000 zł. Oczywiście przy każdej kolejnej pożyczce górny limit ulega zwiększeniu.

W przypadku gdy pożyczkobiorca jest już klientem serwisu Minipożyczka, może wziąć kolejną pożyczkę w kwocie od 500 do 5000 zł. Jednak oczywiście nie może kolejny raz wziąć udział w promocji.

Wnioskowanie pożyczki w Minipożyczka

Złożenie wniosku o pożyczkę w serwisie Minipożyczka jest bardzo proste. Wystarczy tylko wybrać potrzebną kwotę za pomocą specjalnego suwaka na stronie internetowej firmy, a następnie wypełnić krótki wniosek pożyczkowy. Konieczne będzie wcześniejsze przygotowanie dowodu osobistego, ponieważ dane w nim zawarte, przydadzą się nam do wypełnienia wniosku.

Firma sprawdza każdego pożyczkobiorcę na podstawie danych zawartych w Biurze Informacji Kredytowej oraz w Biurach Informacji Gospodarczej. Dodatkowo potrzebne jest potwierdzenie prawidłowego wypełnienia wniosku. W tym celu dokonuje się weryfikacji adresu e-mailowego, numeru telefonu oraz konta bankowego. Można to również zrobić w inny sposób – poprzez wpłatę na wskazane konto kwoty 1 zł. W momencie uzyskania pożyczki ta kwota jest oczywiście zwracana na konto pożyczkobiorcy.

Po ustaleniu zdolności kredytowej osoby ubiegającej się o kredyt pożyczkodawca przesyła informację o swojej decyzji SMS-em lub e-mailem. Jeśli decyzja o przyznaniu pożyczki jest pozytywna, już wkrótce pieniądze znajdują się na koncie pożyczkobiorcy. Każdy pożyczkobiorca może w razie pytań lub wątpliwości skorzystać z pomocy telefonicznego konsultanta. Również na życzenie można otrzymać bezpłatnie dokładny harmonogram spłaty pożyczki.

Wymagania uzyskania pożyczki w Minipożyczka

Aby otrzymać pożyczkę w serwisie Minipożyczka, potencjalny pożyczkobiorca musi posiadać:

 • obywatelstwo polskie oraz stały adres zamieszkania
 • konto bankowe
 • telefon komórkowy
 • brak wpisu do rejestru dłużników
 • limit wieku, w którym można ubiegać się o pożyczkę to 20 -75 lat

W okresie trwającej obecnie promocji „Pierwsza pożyczka za darmo” obowiązują jeszcze dwa dodatkowe warunki dotyczące otrzymania pożyczki. Aby skorzystać z tej promocji, należy złożyć wniosek pożyczkowy w trakcie jej trwania.

Drugi warunek dotyczy tego, by składając wniosek, pożyczkobiorca był nowym klientem Minipożyczki. Innymi słowy, w promocji „Pierwsza pożyczka za darmo” każdy pożyczkobiorca może wziąć udział tylko raz.

Zalety Minipożyczka

 • Prosta w obsłudze strona internetowa
 • Minimum formalności
 • Pierwsza pożyczka za darmo do 2000 zł
 • Pożyczka udzielana całkowicie przez internet

Wady Minipożyczka

 • Weryfikacja w bazach dłużników
 • Maksymalna kwota pożyczki jest możliwa dopiero za piątym razem

wniosek o kredyt


Kontakt Minipożyczka

Oficjalna stronaminipozyczka.pl
 Adresul. Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa
 Telefon22 201 06 46
 Adres e- mailkontakt@minipozyczka.pl


Opinie o firmie MiniPożyczka

500,00 zł - 5000,00 zł
4.8

Szybkość wydania pożyczki

4.8/5

Przejrzystość warunków

4.9/5

Jakość obsługi

4.8/5

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *