Mildum Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w Mildum, należy kliknąć napis “Logowanie”. Po przekierowaniu do panelu logowania wpisujemy nasz adres e-mail oraz hasło.

mildum logowanie


Pożyczka w Mildum

mildum zaloguj sie

Warunki pożyczki w Mildum

Kwota 500 zł – 1000 zł
 Termin 61 dni
 RRSO 739.2 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 75 lat


O firmie Mildum

Mildum to polska firma specjalizująca się w pożyczkach krótkoterminowych bez dodatkowych zaświadczeń przez internet – 100 % online bez wychodzenia z domu. Działa od czerwca 2016 roku. Siedziba instytucji pozabankowej mieści się w Gostyninie. Spółka współpracuje z serwisem płatniczym Przelewy24 należącym do PayPro S.A. oraz z BIG InfoMonitor.

Mildum zapewnia potencjalnego konsumenta o ochronie danych osobowych, co poświadcza certyfikat bezpieczeństwa, a także szyfrowanie SSL (Secure Socket Layer). Firma stawia na rzetelność i przejrzystość wykonywanych usług oraz na zadowolenie klienta związane ze zrozumieniem jego indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Instytucja zyskała wiele pochlebnych opinii wnioskodawców dotyczących przede wszystkim błyskawicznej weryfikacji, jasnych warunków umowy i kosztów oraz elastyczności – pożyczki udzielane są zarówno przez internet, jak i w sposób tradycyjny, z dojazdem do miejsca zamieszkania pożyczkobiorcy.

Oferty pożyczek w Mildum

Nowi klienci mogą pożyczyć od 500 zł do 1000 zł na okres 61 dni. Jeżeli całość pożyczki zostanie uregulowana do 30 dni od momentu podpisania umowy, wnioskodawca nie poniesie dodatkowych kosztów. Wiąże się to z wprowadzoną przez firmę promocją pod hasłem “Pierwsza pożyczka na 61 dni”. Oferta promocyjna dotyczy osób, które skorzystały z procedur wnioskowania przez internet.

Dla stałych konsumentów – lojalnych i wywiązujących się z zaciągniętego zobowiązania – Mildum przewidziało ofertę, w której maksymalnie można się starać o kwotę wynoszącą 2000 zł ze spłatą do 3 miesięcy.

Wnioskowanie pożyczki w Mildum

Procedura wnioskowania jest niezwykle intuicyjna i przejrzysta. Jednakże w razie wszelkich pytań dotyczących pożyczki, wypełniania formularza czy kwestii formalnych, Mildum zachęca do zamówienia rozmowy telefonicznej z konsultantem, dostępnej na stronie firmy bądź zostawienia wiadomości na czacie online.

Na portalu instytucji pozabankowej wbudowany jest wirtualny kalkulator ułatwiający wybranie określonej kwoty i terminu spłaty. Warto poświęcić chwilę uwagi na informacje zawarte po prawej stronie kalkulatora:

 1. Kwota pożyczki
 2. Kwota do spłaty
 3. Prowizja
 4. Odsetki
 5. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO)
 6. Kwota pierwszej raty
 7. Termin spłaty pierwszej raty
 8. Kwota drugiej raty
 9. Termin spłaty drugiej raty

Klient po wciśnięciu przycisku Weź pożyczkę zostaje automatycznie przeniesiony do formularza rejestracyjnego. Należy w nim zawrzeć prawidłowe dane osobowe takie jak imię, nazwisko, numer ewidencyjny PESEL, numer i serię dowodu osobistego, numer telefonu, adres, miejscowość, kod pocztowy, oraz informacje o zatrudnieniu.

Następny krok to weryfikacja tożsamości. Instytucja korzysta z programu Kontomatik, który za pomocą algorytmu błyskawicznie sprawdza historię transakcji na rachunku bankowym wnioskodawcy, by potwierdzić między innymi stałe wpływy środków finansowych pozwalające na bezproblemową spłatę zobowiązania. Klient może również dokonać weryfikacji, przelewając symboliczną kwotę o wartości 1 gr na konto bankowe firmy.

Ostatnim etapem jest oczekiwanie na decyzję Mildum. Osoba zainteresowana zostanie poinformowana poprzez SMS bądź e – mail. Pieniądze przesyłane są za pośrednictwem usługi Przelewy24 w ciągu kilkunastu minut. Firma udziela pożyczki od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 do 22.00 (z pominięciem świąt państwowych).

Wymagania uzyskania pożyczki w Mildum

O pożyczkę w Mildum może starać się każdy, kto:

 • Posiada polskie obywatelstwo lub mieszka na terenie kraju
 • Ukończył 18 lat, ale nie więcej niż 75 lat
 • Posiada aktywny profil na stronie firmy
 • Ma osobisty rachunek bankowy (w polskim oddziale)
 • Posiada aktywny numer telefonu i adres e-mail
 • Ma ważny dowód osobisty
 • Nie posiada aktywnej pożyczki z Mildum
 • Ma pełną zdolność do czynności prawnych
 • Posiada pozytywną ocenę zdolności kredytowej

W razie opóźnień bądź braku spłaty firma zastrzega sobie możliwość naliczania opłat dodatkowych, przedsięwzięcia czynności upominawczych, windykacyjnych lub dochodzenia należności drogą sądową. Wszelkie opłaty ponosi klient.

Zalety Mildum

 • Długi okres spłaty chwilówki
 • Szybkie przelewy
 • Sprawne biuro obsługi klienta

Wady Mildum

 • Weryfikacja danych w rejestrach dłużników

Kontakt Mildum

Oficjalna strona mildum.pl
 Adres ul. Wojska Polskiego 37/2, 09-500 Gostynin
 Telefon 801 801 110
 Adres e- mail kontakt@mildum.pl

Opinie o firmie Mildum

500,00 zł - 1000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *