MikroRata Logowanie

MikroRata nie posiada w swoim serwisie internetowym opcji zakładania konta oraz logowania.

mikrorata logowanie


Pożyczka w MikroRata

mikrorata login

Warunki pożyczki w MikroRata

Kwota 2000 zł – 10000 zł
 Termin od 12 do 24 miesięcy
 RRSO Od 79.28 % do 134.76 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 80 lat


O firmie MikroRata

MikroRata to serwis internetowy udostępniający oferty pożyczek gotówkowych długoterminowych wyłącznie online. Usługa, jaką oferuje firma to połączenie atutów ofert proponowanych przez banki i zalety chwilówek.

Cały proces wnioskowania jest prosty i przejrzysty. Firma zapewnia swoich klientów, że cała procedura oparta jest na przepisach o bezpieczeństwie zawierania umów przez internet. Na swojej stronie internetowej opisuje, na jakich zasadach pożyczkobiorca otrzyma wsparcie finansowe, bez konieczności przedstawiania, na jaki cel pożyczone pieniądze zostaną przeznaczone.

Głównym pożyczkodawcą w serwisie MikroRata jest firma Aasa Polska, która uważana jest za lidera na rynku usług finansowych. Działa na podstawie normy panującej w branży pożyczkowej oraz zgodnie z przyjętymi standardami bezpieczeństwa transakcji zawieranych przez internet.

Oferty pożyczek w MikroRata

Firma przyciąga klientów, dla których ważne jest, aby szczegóły zawieranej umowy były jasno przedstawione i aby każdy pożyczkobiorca był w pełni świadomy, jaki dokument podpisuje. W specjalnym wewnętrznym regulaminie firma opisuje wszystkie informacje dotyczące warunków uzyskania pożyczek, jak również zasad ich udzielania. Każdy potencjalny klient otrzyma również dokładne dane o kosztach, jakie będzie musiał ponieść z racji zaciągniętej pożyczki.

Minimalna kwota pożyczki w MikroRata to 2000 zł, maksymalna to aż 10000 zł. Czas spłaty zobowiązania to przedział między 12 a 24 miesiące.

Wnioskowanie pożyczki w MikroRata

Dużym plusem jest to, że cały proces wnioskowania jest zminimalizowany, dostosowany również do starszych pożyczkobiorców. Aby starać się o dodatkowe środki do podbudowania domowego budżetu wystarczy posiadać dowód osobisty, konto w banku i telefon komórkowy.

Dla klientów komfortem jest również to, że bez wychodzenia z domu i w ciągu kilku minut mogą złożyć wniosek i otrzymać pożyczkę według własnych finansowych możliwości. Całą procedurę składania wniosku podzielić można na 5 etapów. W pierwszym etapie wpisujemy swoje aktualne dane w formularz rejestracyjny. Określamy też kwotę, jaką chcemy pożyczyć i czas jej spłaty. Następnie przechodzimy do wypełniania wniosku danymi osobowymi oraz do udzielania odpowiedzi na pytania, które pozwolą pożyczkodawcy określić naszą zdolność kredytową.

Decyzję o przyjęciu wniosku lub jego odrzuceniu otrzymamy na adres e – mail lub przez telefon. Również, na podany adres e – mail zostanie wysłana umowa o pożyczkę, aby pożyczkobiorca przed podpisaniem jej papierowej wersji mógł zapoznać się z jej warunkami. Wersję papierową dostarczy kurier w obecności, którego podpisujemy jeden z dwóch egzemplarzy.

MikroRata dopuszcza sytuację, w której to pożyczkobiorca chciałby otrzymać pożyczkę, mając do spłaty inną, zaciągniętą wcześniej. Warunkiem jest, aby ta pierwsza była już w połowie uregulowana.

W przypadku chęci spłaty zobowiązania wcześniej niż widnieje termin w umowie lub zmiany harmonogramu spłaty, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta i poinformować o tym konsultanta.

Wymagania uzyskania pożyczki w MikroRata

O pożyczkę w MikroRata mogą ubiegać się obywatele Polski będący osobami pełnoletnimi, ale nie mający więcej niż 80 lat. Warunkami są też: polski adres zamieszkania, ważny dowód osobisty, aktualny numer telefonu i adres e – mail.

Firma wymaga również udokumentowania rodzaju zatrudnienia i wysokość otrzymywanych dochodów. Osoba składająca wniosek, powinna mieć czystą historię kredytową, nie posiadać żadnych zadłużeń w innych firmach pożyczkowych, ponieważ MikroRata sprawdza, czy dane pożyczkobiorcy nie widnieją w bazach rejestrów dłużników (BIG InfoMonitor, KRD, ERIF czy KBIG).

Zalety MikroRata

  • Od 18 lat
  • Długi okres spłaty
  • Wysokie kwoty pożyczki
  • Przejrzysta strona internetowa

Wady MikroRata

  • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników

Kontakt MikroRata

Oficjalna strona mikrorata.pl
 Adres Aleje Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa
 Telefon 22 46 00 305
 Adres e- mail info@mikrorata.pl

Opinie o firmie MikroRata

2000,00 zł - 10 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *