MikroKasa Logowanie

MikroKasa na swojej platformie nie daje możliwości logowania.

mikrokasa logowanie


Pożyczka w MikroKasa

mikrokasa login

Warunki pożyczki w MikroKasa

Kwota 1000 zł – 15000 zł
 Termin Od 12 do 30 mies.
 RRSO Od 90.28 % do 141.98 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 15 min.
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat

wniosek o kredyt


O firmie MikroKasa

MikroKasa jest firmą udzielającą chwilówek i pożyczek ratalnych. Działa na polskim rynku od 2006 roku. Jest sygnatariuszem Kodeksu Dobrych Praktyk dla firm zrzeszonych w Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Dzięki pozytywnym opiniom swoich klientów otrzymała tytuł Firmy Przyjaznej Finansowo. Sławę wśród klientów zyskała dzięki szybkiej decyzji oraz uproszczonej wersji wnioskowania.

Po pozytywnej ocenie Działu Oceny Ryzyka, wnioskowana kwota jest natychmiast przelewana na konto klienta. MikroKasa rzetelnie podchodzi do informowania swoich klientów o wszystkich kosztach związanych z udzieleniem pożyczki. Umowa z firmą jest czytelna i jasna dla klienta. Dzięki szybkim odpowiedziom z działu wsparcia klienta można rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące pożyczek i warunków ich udzielenia.

Oferty pożyczek w MikroKasa

MikroKasa oferuje pożyczki na okres do 30 dni kwoty wahające się między 200 a 3000 zł. Jest to flagowy produkt firmy i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów.  Większe kwoty do 20.000 zł są już pożyczkami ratalnymi, które można rozłożyć na 30 miesięcy. Ostatnią propozycją online są kredyty konsolidacyjne do 50.000 zł na maksymalny okres spłaty 60 miesięcy.  Dzięki tej propozycji klient może połączyć swoje zobowiązania w jedną pożyczkę i płacić jedną niższą ratę. Kwota konsolidacji zostanie przelana na konta pożyczkodawców wskazane przez klienta. Jeżeli kwota przewyższy konsolidację, różnica zostanie wypłacona na konto bankowe klienta wskazane we wniosku.

Dzięki różnorodności oferty firmy, klient z łatwością może dopasować ofertę do swoich potrzeb. MikroKasa nie zapomina o swoich stałych klientach, dla których przygotowała promocję „Rzetelny klient”. Promocja została stworzona, aby premiować i docenić lojalnych klientów firmy. Instytucja w przeciwieństwie do innych pośredników dba o stałe relacje z rzetelnymi klientami.

Jeżeli konsument uzyska status rzetelnego klienta, może ubiegać się o pożyczkę do kwoty 15.000 zł z jednoczesnym obniżeniem kosztów całkowitych do 15 %. Warunkiem uzyskania statusu jest terminowe spłacenie wcześniejszych zobowiązań oraz brak not w rejestrze Biura Informacji Kredytowej (BIK). Dodatkowo podczas trwania poprzednich zobowiązań ilość wezwań do zapłaty nie może przekroczyć trzech.

Wnioskowanie pożyczki w MikroKasa

Niezależnie od tego, jaka oferta jest wnioskowana do udzielenia pożyczki, wystarczy wybrać interesującą nas kwotę oraz termin jej spłaty. Cały interfejs jest przejrzysty i łatwy w obsłudze.

Kalkulator online dostępny na stronie umożliwia nam otrzymanie informacji o wszystkich kosztach oraz wysokości rat już przed ostatecznym wnioskowaniem. Daje nam to pełny i przejrzysty obraz oferty. Zgadzając się na warunki, przechodzimy do wypełnienia formularza online.

Wymagania uzyskania pożyczki w MikroKasa

Każdy klient przed rozpoczęciem wnioskowania, powinien zapoznać się z warunkami udzielenia pożyczki. Konsument, który chce uzyskać pożyczkę, musi spełnić następujące warunki:

  1. Być pełnoletni
  2. Posiadać obywatelstwo polskie
  3. Posiadać aktualny dowód osobisty
  4. Posiadać aktualne zameldowanie na terenie Polski
  5. Posiadać aktywny rachunek bankowy

Samo wnioskowanie nie zajmuje dużej ilości czasu. Na samym początku zostaniemy poproszeni o wypełnienie formularza online. Sam formularz zawiera rubryki dotyczące naszych danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, numer PESEL, adres zameldowania oraz dane z dowodu osobistego.

Aby uzyskać pożyczkę online będziemy poproszeni również o przedstawienie naszej sytuacji finansowej. Jeżeli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, zostaniemy o tym poinformowani przez pracownika firmy.

Szybkość decyzji uzależniona jest od indywidualnej sytuacji klienta, dlatego musimy uzbroić się w cierpliwość.

Po przejściu weryfikacji i otrzymaniu pozytywnej decyzji pracownik zatwierdzi wnioskowaną przez nas kwotę, a pieniądze zostaną przelane na wskazany we wcześniejszych etapach rachunek bankowy.

Zalety MikroKasa

  • Wysoka kwota pożyczki
  • Długi termin spłaty
  • Indywidualne podejście do każdego klienta

Wady MikroKasa

  • Brak darmowej pożyczki

Kontakt MikroKasa

Oficjalna strona mikrokasa.pl
 Adres ul. Stefana Batorego 28-32/202, 81-366 Gdynia
 Telefon +48 58 768 27 00
 Adres e- mail ebok@mikrokasa.pl

Opinie o firmie MikroKasa

1000,00 zł - 15 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *