Mazilla Logowanie

 

Logowanie w Mazilla jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć stronie głównej napis “Logowanie” a następnie zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie podajemy numer telefonu oraz hasło.

mazilla logowanie


Pożyczka w Mazilla

mazilla login

Warunki pożyczki w Mazilla

Kwota 1000 zł – 25000 zł
 Termin od 91 do 1095 dni
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat


O firmie Mazilla

Firma Mazilla to instytucja będąca pośrednikiem pomiędzy klientem a przedsiębiorstwami udzielającymi pożyczek pozabankowych. Jest to mało znane na rynku polskim przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest rosyjska firma Roksor LLC.

Platforma internetowa Mazilla zapewnia możliwość wyboru indywidualnie dopasowanych ofert pożyczkowych, na dogodnych warunkach dla każdego klienta. W serwisie internetowym, dostępnym pod adresem mazilla.pl, można znaleźć kalkulator pożyczki, który pomaga dopasować ofertę do zainteresowanego potencjalnie pożyczką klienta.

Oferty pożyczek w Mazilla

Firma Mazilla jest platformą pośredniczącą, dlatego w jej ofercie znajdują się różne pożyczki oferowane przez przedsiębiorstwa z nią współpracujące. Instytucji pożyczkowych, których oferty można znaleźć, dzięki platformie Mazilla jest więcej niż 100. Zapewnia to szeroki wybór i możliwość indywidualnego dopasowania oferty do potrzeb klienta. Kwota pożyczki zaczyna się od 1000 złotych i wynosi maksymalnie 25000 złotych.

Okres spłaty zależy od tego, czy klient ubiega się o pożyczkę po raz pierwszy, czy jest to kolejna pożyczka. W przypadku nowych klientów okres spłaty wynosi od 1 do 30 dni. Stali klienci, którzy ubiegają się o pożyczkę po raz kolejny, mogą ją spłacić ratalnie. W tym przypadku czas spłaty to od 6 do 24 miesięcy. Dobrą informacją dla klientów jest to, że pożyczka jest dostępna również dla pożyczkobiorców wpisanych na jedną z list dłużników lub historią nieterminowych spłat.

Każdy spełniający podstawowe wymagania może się ubiegać o pożyczkę przez serwis firmowy. Należy jednak pamiętać, że każda ze współpracujących firm może mieć dodatkowe wymagania, które należy spełnić przy wybraniu konkretnej oferty.

Wnioskowanie pożyczki w Mazilla

Wnioskowanie pożyczki w firmie składa się z kilku prostych etapów. Najpierw należy otworzyć serwis internetowy instytucji. Kolejno należy dokonać wyboru pomiędzy ubieganiem się o kredyt lub pożyczkę. Wybór przenosi do odpowiedniej strony, na której znajduje się kalkulator pożyczki. Jak w większości procedur wnioskowania, na tym etapie należy wybrać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Po dokonaniu wyboru należy kliknąć „Dostać pieniądze”, które otwiera docelowy formularz wniosku. Należy go uzupełnić danymi osobistymi takimi jak imię i nazwisko, data urodzenia, telefon, adres e-mail, adres zameldowania.

Po wypełnieniu wniosku należy go wysłać. Pośrednik kolejno wysyła wniosek do przedsiębiorstwa, którego oferta została wybrana. Na tym etapie nastąpi rozpatrzenie wniosku przez firmy współpracujące. Drogą e-mailową lub SMS-ową klient zostanie poinformowany o wstępnej decyzji i dostępnej dla niego ofercie.

Zgoda na przedstawione warunki rozpoczyna proces wnioskowania pożyczki, tym razem docelowo w wybranej przez pożyczkobiorcę firmie zewnętrznej. Przy wnioskowaniu pożyczki w wybranej instytucji pożyczkowej należy pamiętać, że konieczne jest spełnienie wymagań stawianych przy ubieganiu się o pożyczkę przez daną firmę.

Wymagania uzyskania pożyczki w Mazilla

Ponieważ Mazilla jest platformą pośredniczącą i przedstawia oferty wielu przedsiębiorstw finansowych, wymagania uzyskania pożyczki nie są sprecyzowane. Firma przedstawia jednak ogólne warunki konieczne do spełnienia w przypadku ubiegania się o pożyczkę. Są to:

  • Wiek od 18
  • Posiadanie obywatelstwa Rzeczpospolitej Polskiej
  • Ważny dowód osobisty
  • Zamieszkanie oraz adres zameldowania na terenie Polski
  • Stałe dochody miesięczne, które umożliwiają spłatę pożyczki
  • Status konsumenta w zgodzie z prawem polskim
  • Osobiste konto bankowe, z możliwością korzystania z bankowości elektronicznej
  • Osobisty numer telefonu komórkowego
  • Własny adres e-mail

 

Zalety Mazilla

Wady Mazilla

  • Pośrednik

Kontakt Mazilla

Oficjalna strona mazilla.pl
 Adres 1182375089863, ITN 2367005705 Sochi, Staronasypnaya str., 22
 Telefon 22 60 22 821
 Adres e- mail support@mazilla.pl

Opinie o firmie Mazilla

1000,00 zł - 25 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *