Loans 4 Players Logowanie

Firma nie posiada opcji zakładania konta oraz logowania na swojej stronie.

loans 4 players logowanie


Pożyczka w Loans 4 Players

loans 4 players kontakt

Warunki pożyczki w Loans 4 Players

Kwota 800 zł – 15000 zł
 Termin Od 3 do 36 mies.
 RRSO Od 78.35 % do 491.47 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 80 lat


O firmie Loans 4 Players

Firma Loans 4 Players jest instytucją pozabankową, która należy do spółki IPF Polska Sp. z.o.o W swoim portfolio, posiadają również takie firmy jak Provident czy Hapi Pożyczki. Firma posiada w swojej ofercie pożyczki długoterminowe, które można spłacać nawet do 36 miesięcy. Jej twórcy ofertę kierują głównie do zainteresowanych grami komputerowymi.

Każdy, kto szybko potrzebuje zastrzyku gotówki na drogi sprzęt komputerowy lub innych przedmiotów niezbędnych do gamingu, powinien zainteresować się tą ofertą.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, przy Al. Jerozolimskich 136.

Oferty pożyczek w Loans 4 Players

Firma oferuje swoim klientom pożyczki do spłaty w miesięcznych stałych ratach. Minimum czasu spłaty całego zadłużenia to 3 miesiące, maksimum zaś 36 miesięcy.

Dla klientów, którzy solidnie i uczciwie spłacają zobowiązania wobec pożyczkodawcy, firma udostępniła opcję tzw. wakacji kredytowych. Polega to na odroczeniu spłaty jednej raty zobowiązania po 6 miesiącach od otrzymania pożyczki. Usługa nic nie kosztuje, a klient płaci jedynie odsetki wynikające z przedłużenia spłaty zobowiązania.

Wnioskowanie pożyczki w Loans 4 Players

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, na stronie internetowej firmy, pożyczkobiorca może przystąpić do wyboru oferty. Po ustaleniu kwoty i liczby miesięcznych rat wnioskodawca składa wniosek, uzupełniając swoje dane o adres i nazwę pracodawcy.

Firma weryfikuje klienta w większości rejestrów, ma dostęp również do bazy danych firmy Provident. Sprawdzane są również bazy danych takich rejestrów jak:

 1. Biuro Informacji Kredytowej (BIK)
 2. Krajowy Rejestr Długów (KRD)
 3. Rejestr Dłużników ERIF
 4. BIG InfoMonitor
 5. Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
 6. Rejestr Banków Polskich

Jeżeli wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony na korzyść klienta, z wnioskodawcą skontaktuje się pracownik infolinii, aby przedstawić ostateczną ofertę pożyczki. Potwierdzi również tożsamość pożyczkobiorcy, a gotówka zostanie wysłana na rachunek bankowy wnioskodawcy po  uprzednim zatwierdzeniu przez klienta umowy wysłanej na e – mail.

Przelew weryfikacyjny nie jest potrzebny, dzięki aplikacji Blue Media klient otrzyma pożyczone pieniądze błyskawicznie bez względu, w jakim banku posiada konto.

Każdy pożyczkobiorca korzystający z ofert firmy musi pamiętać o terminowych spłatach rat zaciągniętej pożyczki. Jeżeli klient ma problemy ze spłacaniem długu, to instytucja ma prawo do ściągnięcia pożyczonych pieniędzy w inny sposób. Przez firmę wysyłane są monity i wezwania do zapłaty. Pożyczkodawca może również wypowiedzieć umowę i żądać natychmiastowej spłaty zadłużenia.

Sprawa niespłaconej pożyczki może trafić również do sądu i do komornika, który na podstawie sądowego nakazu spłaty ma prawo ściągnąć zadłużenie z pożyczkobiorcy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Loans 4 Players

Pożyczka w firmie jest skierowana nie tylko do osób potrzebujących nowego sprzętu gamingowego. Pożyczkobiorcą może zostać każdy, kto skończył 18 lat, ale nie skończył jeszcze 80 (i nie skończy ich aż do końca spłaty pożyczki). Klient powinien być obywatelem Polski i posiadać ważny dowód osobisty. Adres zamieszkania i zameldowania powinien mieć na terenie naszego kraju. Musi być osobą fizyczną i posiadać zdolność kredytową.

Wnioskodawca, powinien otrzymywać stałe regularne zarobki i nie posiadać żadnych długów. Wymagane jest również konto bankowe z dostępem do bankowości elektronicznej oraz aktywny numer komórkowy i adres e-mail.

Zalety Loans 4 Players

 • Pożyczka do 15000 zł
 • Niska dolna granica wieku (od 18 lat)
 • Wysoka górna granica wieku (do 80 lat)
 • Długi okres terminu spłaty zobowiązania

Wady Loans 4 Players

 • Wysokie koszty pożyczki

Kontakt Loans 4 Players

Oficjalna strona loans4players.pl
 Adres Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa
 Telefon 22 395 85 87
 Adres e- mail bok@hapipozyczki.pl

Opinie o firmie Loans 4 Players

800,00 zł - 15 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *