LoanMe Logowanie

 

Logowanie w LoanMe jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy wejść na stronę firmy, klikając powyżej w niebieski przycisk z napisem “Zaloguj się”.

Po przekierowaniu na stronę LoanMe należy kliknąć prawym górnym rogu zielony napis “Zaloguj” i uzupełnić pola naszymi danymi, które podaliśmy podczas rejestracji tj. username (login) i hasło.
loanme pozyczka login


Pożyczka w LoanMe

loanme login

Warunki pożyczki w LoanMe

Kwota 800 zł – 6000 zł
 Termin od 5 do 130 tygodni
 RRSO od 101.89%  do 8595.83%
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 5 min
 Szybkość nadania kredytu 15 min
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie LoanMe

LoanMe to jedna z najszybciej rozwijających się firm pożyczkowych w Polsce, mimo że spółka istnieje na rynku dopiero 4 lata (została założona w 2015 r.) świetnie sobie radzi w pozyskiwaniu nowych klientów. Za sprawą przemyślanych akcji marketingowych zyskują w Polsce coraz większy rozgłos.

LoanMe ma swoją siedzibę w Warszawie, a ich zagraniczna nazwa nie wzięła się znikąd, ponieważ właścicielami są Amerykanie Joseph Walter i Joseph Sesso, którzy mocno angażują się w działalność charytatywną. Z pewnością robi to pozytywne wrażenie na klientach i sprawi, że podchodzą oni pozytywnie do firmy, a co za tym idzie, chętniej korzystają z usług pożyczkowych.

Obsługa klienta dzięki swoim kompetencjom i uczciwości stoi na wysokim poziomie i w każdej chwili służą swoją pomocą. Firma LoanMe sprawia pozytywne wrażenie, również po odwiedzeniu ich strony internetowej, która jest prosta, przejrzysta i miła dla oka.

Oferty pożyczek w LoanMe

LoanMe specjalizuje się w dziedzinie szybkich pożyczek, czyli chwilówek. Kwota, na jaką można pożyczyć pieniądze, waha się między 800 zł a 6000 zł. Tego typu propozycja powinna spełnić oczekiwania każdego klienta ubiegającego się o szybką pożyczkę ratalną. Warto pamiętać, o tym, żeby pożyczać takie kwoty, które jesteśmy stanie spłacić, bowiem w innym przypadku możemy popaść w spore problemy.

Jeśli chodzi o okres spłaty, to firma daje wiele czasu na uregulowanie zobowiązań (od 5 do 130 tygodni). Można się domyśleć, że im dłuższy termin tym rata jest niższa. Dostępne terminy spłaty w LoanMe:

 • 5 tygodni
 • 17 tygodni
 • 130 tygodni

Dosyć intrygującym jest fakt, że termin spłaty pożyczki jest tygodniowy. W większości firm pożyczkowych występuje spłata dzienna. Argumentem przemawiającym za wzięciem pożyczki w LoanMe jest fakt, że firma bardzo szybko przyznaje pieniądze. Proces wnioskowania jest zbudowany z myślą o tym, aby przejść przez niego szybko i bez problemów. Wskazuje na to również biuro obsługi klienta, które pracuje przez wiele godzin dziennie i służy swoją pomocą.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to nie musimy się martwić o to, że nasze dane wyciekną, bowiem firma stosuję wszelkie zabezpieczenia przed atakami hakerskimi.  Dla nowych klientów, przygotowana jest ciekawa oferta darmowej pożyczki. Aby jednak tak się stało, należy pierwszą swoją pożyczkę spłacić maksymalnie do 4 tygodni.

Warto wspomnieć, że dla zainteresowanych osób LoanMe przygotował specjalną aplikację mobilną, gdzie wnioski rozpatrywane są jeszcze szybciej aniżeli w tradycyjnej formie.

Wnioskowanie pożyczki w LoanMe

Aby otrzymać pożyczkę w LoanMe, należy przejść przez kilka etapów. Pierwszy z nich to wejście na stronę firmy i wybranie parametrów pożyczki, jaka nas interesuje (kwota i okres spłaty).

Kolejnym krokiem będzie kliknięcie żółtego buttonu z napisem “Zamów kontakt” i wypełnieniu formularza podając numer telefonu i zaznaczając wszystkie zgody. Po wykonaniu tych czynności należy poczekać na telefon od konsultanta, który dokończy wypełnienie wniosku. W tym celu będzie nam potrzebny dowód osobisty. Podczas rozmowy pracownik firmy uzupełni wszystkie dane na podstawie udzielonych przez nas informacji.

Na koniec konsultant, poinformuje nas o decyzji udzielenia pożyczki, a pieniądze trafią na nasze konto w ciągu 15 min.

Wymagania uzyskania pożyczki w LoanMe

Jak w każdej firmie szybkich pożyczek, należy spełnić kilka warunków, aby móc otrzymać pieniądze. Tak też jest w LoanMe. Przede wszystkim, należy mieć skończone 18 lat i posiadać  zdolność do czynności prawnych. Oprócz tego pożyczkobiorca musi być polakiem i posiadać stałe miejsce zamieszkania.

Kolejnym wymaganiem jest posiadanie konta bankowego, na który zostaną wysłane pieniądze. Firma udziela kredytu, wyłącznie tym osobom, których zdolność kredytowa pozwala na terminową spłatę rat, dlatego przed przystąpieniem do wnioskowania, należy się zastanowić czy spełnimy to wymaganie.

Zalety LoanMe

 • Wysoka kwota pożyczki (do 6000 zł)
 • Długi okres spłaty
 • Proste i przejrzyste warunki
 • Pierwsza pożyczka za darmo (przy spłacie w terminie 4 tygodni)
 • Niski próg wiekowy (od 18 lat)
 • Brak górnej granicy wieku

Wady LoanMe

 • Brak możliwości wzięcia pożyczki 100% online (Wniosek telefoniczny)
 • Weryfikacja w bazach dłużników (BIG InfoMonitor, KRD i ERIF )

Kontakt LoanMe

Oficjalna strona loanme.pl
 Adres Al. Jerozolimskie 142 B, 02-305 Warszawa
 Telefon 22 377 78 00
 Adres e- mail kontakt@loanme.pl

Opinie o firmie LoanMe

800,00 zł - 6000,00 zł
4.65

Szybkość wydania pożyczki

4.6/5

Przejrzystość warunków

4.7/5

Jakość obsługi

4.6/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  5

  Polecam loanme. Wziąłem ostatnio u nich pożyczkę po raz czwarty i się nie zawiodłem. Szybki i sprawny support, korzystne i jasne warunki bez kręcenia. Wszystko elegancko

  Odpowiedz
 2. Szybkość wydania pożyczki

  3.5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  2.5

  Ja akurat jestem średnio zadowolona z Loanme. Obsługa klienta momentami mało profesjonalna, po zadaniu kilku pytań pani w słuchawce odpowiada jakby za karę tam pracowała. Co do oferty to jest ona jak najbardziej wporządku i nie mam żadnych zarzutów. Jeśli chodzi o szybkość wydania pożyczki to mogłaby być ona trochę szybciej. Pozdrawiam Ania

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *