Limit Pożyczka Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w Limit Pożyczka, należy kliknąć niebieski przycisk “Zaloguj” i wpisać swój numer PESEL oraz hasło.

limit pozyczka logowanie


Pożyczka w Limit Pożyczka

limit pozyczka zaloguj

Warunki pożyczki w Limit Pożyczka

Kwota 100 zł – 5000 zł
 Termin od 7 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 1234 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 3 dni robocze
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 do 75 lat


O firmie Limit Pożyczka

Limit Pożyczka to polska firma specjalizująca się w pożyczkach krótkoterminowych dostępnych 100 % online. Instytucja została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) w 2017 roku. Współpracuje ze spółką Agres Capital z siedzibą w Warszawie będącą pośrednikiem.

Limit Pożyczka cieszy się uznaniem wśród klientów przede wszystkim za szybką weryfikację, proste procedury wnioskowania odbywające się w pełni online oraz za jasne warunki umowy bez ukrytych kosztów.

Oferty pożyczek w Limit Pożyczka

Nowi klienci mogą skorzystać z darmowej pożyczki w kwocie o wartości od 100 zł do 1234 zł na okres 7,14 lub 30 dni. Oferta pozbawiona jest dodatkowych kosztów, jeśli zostanie spłacona zgodnie z wyznaczonym w umowie terminie.

Maksymalna kwota każdej kolejnej pożyczki wynosi 5000 zł. Przykład reprezentatywny dla zobowiązań nieobjętych promocją:

Pożyczając 400 zł na 30 dni, konsument musi zapłacić 512,09 zł. Składają się na to odsetki 3,29 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1919,84%, prowizja 108,80 zł oraz oprocentowanie zmienne 10%.

Wnioskowanie pożyczki w Limit Pożyczka

Wnioskowanie w firmie jest intuicyjne i nie powinno sprawić większych trudności. Jednakże w razie pytań zawsze można zamówić rozmowę telefoniczną z konsultantem, klikając w zakładkę Kontakt na stronie serwisu. Proces wnioskowania przedstawia się następująco:

Klient ustala kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty. Ułatwia to wbudowany, wirtualny kalkulator na stronie internetowej firmy. Ponadto informuje o maksymalnej kwocie pierwszego zobowiązania.

Konsument wypełnia formularz rejestracyjny. Nowy wnioskodawca musi założyć konto w serwisie – wystarczy, że ustali hasło do logowania, a następnie wypełni wniosek swoimi danymi osobowymi, czyli imię, nazwisko, numer ewidencyjny PESEL, data urodzenia, adres e – mail, numer i seria dowodu tożsamości, adres zamieszkania, miasto i kod pocztowy oraz informacjami dodatkowymi, między innymi wiek, wykształcenie, zatrudnienie czy wysokość dochodów netto.

Limit Pożyczka weryfikuje tożsamość pożyczkobiorcy. Wnioskodawca musi dokonać przelewu o wartości 1 zł na konto bankowe firmy w celu potwierdzenia danych osobowych. Opłata nie podlega zwrotowi.

Decyzja instytucji. Najczęściej około 15 minut. Pożyczkobiorca zostanie poinformowany o decyzji firmy poprzez wiadomość SMS bądź przez wiadomość wysłaną na podany we wniosku adres e – mail.

Wypłata pieniędzy. Czas przelewu gotówkowego zależny jest od banku klienta, szczególnie jeżeli nie jest zbieżny z rachunkiem bankowym firmy – wtedy od 1 do 3 dni roboczych.

Wymagania uzyskania pożyczki w Limit Pożyczka

O pożyczkę może starać się każdy, kto:

 • Jest obywatelem Rzeczypospolitej Polski
 • Mieszka na terenie kraju
 • Ukończył 21 lat, ale nie więcej niż 75 lat
 • Ma ważny dowód osobisty
 • Posiada aktywny numer telefonu komórkowego i adres e-mail
 • Ma stałe udokumentowane źródło dochodu pozwalające na spłatę długu, między innymi umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, własna działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, renta lub emerytura
 • Posiada zdolność kredytową
 • Złożył prawidłowo wniosek oraz dokonał opłaty weryfikacyjnej
 • Zaakceptował warunki umowy pożyczki
 • Nie figuruje w krajowych bazach dłużników
 • Ma osobiste, indywidualne konto bankowe
 • Posiada tylko jedną aktywną pożyczkę w serwisie

W razie braku spłaty zobowiązania albo opóźnień firma zastrzega sobie możliwość naliczania odsetek, czynności upominawczych (monity ponaglające, wiadomości na adres e – mail lub przez wiadomość SMS) i windykacyjnych bądź dochodzenia należności drogą sądową. Wszelkie koszty ponosi klient.

Zalety Limit Pożyczka

 • Pierwsza darmowa chwilówka
 • Szybka decyzja
 • Przejrzysta strona internetowa

Wady Limit Pożyczka

 • Niska kwota pierwszej darmowej pożyczki (do 1234 zł)

Kontakt Limit Pożyczka

Oficjalna strona limitpozyczka.pl
 Adres ul. Mazowiecka 11/49, 00-052 Warszawa
 Telefon 572 346 544
 Adres e- mail

Opinie o firmie Limit Pożyczka

100,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *