Limit Pożyczka Logowanie

zaloguj sie speedkredyt

Aby zalogować się na swoje konto w Limit Pożyczka, należy kliknąć niebieski przycisk “Zaloguj” i wpisać swój numer PESEL oraz hasło.

limit pozyczka logowanie


Pożyczka w Limit Pożyczka

limit pozyczka zaloguj

Warunki pożyczki w Limit Pożyczka

Kwota100 zł – 5000 zł
 Terminod 7 do 30 dni
 RRSOPierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 1234 zł.
 UzyskanieNa konto bankowe
 SpłataKonto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku15 minut
 Szybkość nadania kredytu3 dni robocze
 Dokumenty Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmyCałodobowo
 Przedłużenie Tak
Historia kredytowaNie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienieNie
 Wiekod 21 do 75 lat


O firmie Limit Pożyczka

Limit Pożyczka to polska firma specjalizująca się w pożyczkach krótkoterminowych dostępnych 100 % online. Instytucja została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) w 2017 roku. Współpracuje ze spółką Agres Capital z siedzibą w Warszawie będącą pośrednikiem.

Limit Pożyczka cieszy się uznaniem wśród klientów przede wszystkim za szybką weryfikację, proste procedury wnioskowania odbywające się w pełni online oraz za jasne warunki umowy bez ukrytych kosztów.

Oferty pożyczek w Limit Pożyczka

Nowi klienci mogą skorzystać z darmowej pożyczki w kwocie o wartości od 100 zł do 1234 zł na okres 7,14 lub 30 dni. Oferta pozbawiona jest dodatkowych kosztów, jeśli zostanie spłacona zgodnie z wyznaczonym w umowie terminie.

Maksymalna kwota każdej kolejnej pożyczki wynosi 5000 zł. Przykład reprezentatywny dla zobowiązań nieobjętych promocją:

Pożyczając 400 zł na 30 dni, konsument musi zapłacić 512,09 zł. Składają się na to odsetki 3,29 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1919,84%, prowizja 108,80 zł oraz oprocentowanie zmienne 10%.

Wnioskowanie pożyczki w Limit Pożyczka

Wnioskowanie w firmie jest intuicyjne i nie powinno sprawić większych trudności. Jednakże w razie pytań zawsze można zamówić rozmowę telefoniczną z konsultantem, klikając w zakładkę Kontakt na stronie serwisu. Proces wnioskowania przedstawia się następująco:

Klient ustala kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty. Ułatwia to wbudowany, wirtualny kalkulator na stronie internetowej firmy. Ponadto informuje o maksymalnej kwocie pierwszego zobowiązania.

Konsument wypełnia formularz rejestracyjny. Nowy wnioskodawca musi założyć konto w serwisie – wystarczy, że ustali hasło do logowania, a następnie wypełni wniosek swoimi danymi osobowymi, czyli imię, nazwisko, numer ewidencyjny PESEL, data urodzenia, adres e – mail, numer i seria dowodu tożsamości, adres zamieszkania, miasto i kod pocztowy oraz informacjami dodatkowymi, między innymi wiek, wykształcenie, zatrudnienie czy wysokość dochodów netto.

Limit Pożyczka weryfikuje tożsamość pożyczkobiorcy. Wnioskodawca musi dokonać przelewu o wartości 1 zł na konto bankowe firmy w celu potwierdzenia danych osobowych. Opłata nie podlega zwrotowi.

Decyzja instytucji. Najczęściej około 15 minut. Pożyczkobiorca zostanie poinformowany o decyzji firmy poprzez wiadomość SMS bądź przez wiadomość wysłaną na podany we wniosku adres e – mail.

Wypłata pieniędzy. Czas przelewu gotówkowego zależny jest od banku klienta, szczególnie jeżeli nie jest zbieżny z rachunkiem bankowym firmy – wtedy od 1 do 3 dni roboczych.

Wymagania uzyskania pożyczki w Limit Pożyczka

O pożyczkę może starać się każdy, kto:

 • Jest obywatelem Rzeczypospolitej Polski
 • Mieszka na terenie kraju
 • Ukończył 21 lat, ale nie więcej niż 75 lat
 • Ma ważny dowód osobisty
 • Posiada aktywny numer telefonu komórkowego i adres e-mail
 • Ma stałe udokumentowane źródło dochodu pozwalające na spłatę długu, między innymi umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, własna działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, renta lub emerytura
 • Posiada zdolność kredytową
 • Złożył prawidłowo wniosek oraz dokonał opłaty weryfikacyjnej
 • Zaakceptował warunki umowy pożyczki
 • Nie figuruje w krajowych bazach dłużników
 • Ma osobiste, indywidualne konto bankowe
 • Posiada tylko jedną aktywną pożyczkę w serwisie

W razie braku spłaty zobowiązania albo opóźnień firma zastrzega sobie możliwość naliczania odsetek, czynności upominawczych (monity ponaglające, wiadomości na adres e – mail lub przez wiadomość SMS) i windykacyjnych bądź dochodzenia należności drogą sądową. Wszelkie koszty ponosi klient.

Zalety Limit Pożyczka

 • Pierwsza darmowa chwilówka
 • Szybka decyzja
 • Przejrzysta strona internetowa

Wady Limit Pożyczka

 • Niska kwota pierwszej darmowej pożyczki (do 1234 zł)


Kontakt Limit Pożyczka

Oficjalna stronalimitpozyczka.pl
 Adresul. Mazowiecka 11/49, 00-052 Warszawa
 Telefon572 346 544
 Adres e- mail


Opinie o firmie Limit Pożyczka

100,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *