Libertex Logowanie

Rejestracja w Libertex

Aby uzyskać dostęp do platformy handlowej firmy Libertex, należy wejść na oficjalną stronę internetową i kliknąć Rejestracja. Gdy pojawi się opcja zarejestrowania nowego rachunku, należy uzupełnić puste pola, podając:

 • Adres e-mail
 • Utworzone przez siebie hasło

Co więcej, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zaleca się dokładne przeczytanie regulaminu firmy Libertex, gdyż jak sama strona internetowa informuje, obrót walutami online zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Rejestracja nowego konta jest darmowa.

Firma Libertex wprowadziła opcje utworzenia konta demo o charakterze testowym. Przed założeniem rzeczywistego rachunku, można przećwiczyć swoje umiejętności handlowe. By zarejestrować konto demo, wystarczy uzupełnić formularz danymi:

 • Adres e-mail
 • Utworzone przez siebie hasło

Oczywiście wymagana jest również zgoda na warunki i zasady działania firmy oraz przetworzenie danych osobowych użytkownika. Utworzenie konta testowego jest także darmowe.

Logowanie w Libertex

Zalogowanie się do swojego konta jest możliwe po wcześniejszej rejestracji i pomyślnym zweryfikowaniu konta przez system. Należy kliknąć Zaloguj się i następnie uzupełnić puste pola swoimi danymi użytymi wcześniej do rejestracji. Nowy inwestor zostanie automatycznie przeniesiony do swojego konta w platformie Libertex. By w pełni je aktywować, należy uiścić wpłatę podstawową dla pierwszych transakcji. Wśród metod płatności można znaleźć między innymi:

Te same metody przysługują przy stosowaniu wypłat środków.

libertex logowanie


Warunki w Libertex

libertex logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 100 €
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych, konta firmowe
Reklamacje Rozpatrywane do 5 dni roboczych
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Za potwierdzeniem tożsamości
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Libertex

Firma Libertex powstała w 1997 roku, a swoje usługi świadczy klientom z ponad 110 krajów na całym świecie. Jest jedną z najważniejszych i czołowych firm zajmujących się handlem online. Zapewnia swoim użytkownikom dostęp do bezpiecznych i nowoczesnych platform handlowych, które charakteryzują się wydajnością i wygodą w użytkowaniu. Przez 20 lat działalności firmy, do serwisu przyłączyło się około 2.2 miliona inwestorów. Godna podziwu jest liczba nagród zdobytych przez Libertex, jest to ponad 30 wyróżnień na rynku międzynarodowym. Aktualnie, siedziba firmy znajduje się w Limassol na Cyprze. Działa według tamtejszej licencji i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Oferta Libertex

Firma Libertex na swojej stronie internetowej w sposób kompleksowy przedstawia swoją ofertę. Inwestorzy mają do dyspozycji dwie platformy handlowe:

 • Libertex
 • Metatrader 4

Po kliknięciu informacje handlowe można zapoznać się z ofertą aktywów i dóbr, które dopuszczone są do obrotu w oprogramowaniu firmy. Są to między innymi:

 • Akcje
 • Kryptowawaluty
 • Metale
 • Indeksy
 • Towary rolne
 • Ropa i gaz

Dla użytkowników Libertex przewidziana jest cała gama instrumentów handlowych dostępna do wglądu w witrynie. W sekcji o nazwie Informacje handlowe znaleźć można całościową bazę wiedzy, niezbędnej do rozpoczęcia inwestycji. Dla nowicjuszy w handlu walutami wirtualnymi dostępny jest blog z fachowymi artykułami. Po kliknięciu Edukacja, nowy klient może przystąpić do kursu dla początkujących, wykorzystując konto testowe demo.

Firma w 2018 roku wprowadziła typ konta profesjonalnego, którego użytkownicy cieszą się innym poziomem ochrony w porównaniu z klientami detalicznymi. By otrzymać dostęp do konta profesjonalnego, należy spełnić następujące warunki:

 • Obrót instrumentami pochodnymi z dźwignią finansową w znacznych rozmiarach
 • Praca w sektorze finansowym, na stanowisku wymagającym wiedzy na temat obrotu instrumentami pochodnymi, przez co najmniej rok.

Po kliknięciu Kwalifikuje się, klienci mogą ubiegać się o zmianę statusu swojego konta.

Do dyspozycji użytkowników pozostaje dział obsługi klienta, z którym skontaktować się można poprzez wypełnienie formularza na stronie lub telefonicznie.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Libertex

 • Stabilna firma
 • Sprawny support
 • Założenie konta całkowicie przez internet, czyli online
 • Regulowany podmiot
 • Aplikacja mobilna Libertex

Wady Libertex

 • Niskie saldo konta demo

Kontakt Libertex

Oficjalna strona libertex.com/pl
 Adres Vashiotis Business Center, 1st Floor Office 101, Neapoli 3107
 Telefon +357 22 025 100
 Adres e- mail info@libertex.com

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Opinie o Libertex

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. Ocena

  5

  Powiem tak, grałem z wieloma brokerami i zdecydowanie najlepszy z nich to Libertex. (no może konkurować lekko XTB). Wpłata została dodana na moje konto w błyskawicznym czasie. Podczas grania miałem jeden mały problem, który został również błyskawicznie rozwiązany za pomocą supportu. Dziwię się, że są osoby, które negtywnie wypowiadają się na temat Libertex – problemy z wypłatą. Ja takich nie miałem nigdy a gram już kilka miesięcy. Dodam, że aby wypłacić kasę trzeba zweryfikować konto. Polecam gorąco!

  Odpowiedz
 2. Ocena

  5

  Libertex to ciekawa opcja dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Jestem z nimi od dłuższego czasu i zostanę dalej. Po przetestowaniu wielu platform uważam, że Libertex jest jedną z lepszych opcji na rynku. Niskie koszty i szybki, sprawny support to wielka zaleta, dla firmy tego typu.

  Odpowiedz
 3. Ocena

  4

  Libertex to ciekawa opcja dla początkujących jak i zaawansowanych. Czytam w internecie wiele zapytań “Czy libertex to oszustwo?” Odpowiadam z pełnym przekonaniem, że nie. (Sprawdziłem to na własnej skórze). Po wpłacie pieniędzy, wydaje mi się, że support mniej się stara, ale może tylko tak mi się wydaję.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *