LendUp Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w lendup.pl, należy kliknąć przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu “Strefa klienta”.

Zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie wpisujemy nasz PESEL lub adres e-mail oraz hasło. Wpisane dane potwierdzamy przyciskiem “Zaloguj się”.

lendup logowanie


Pożyczka w LendUp

lendup login

Warunki pożyczki w LendUp

Kwota 500 zł – 15000 zł
 Termin Od 6 do 36 mies.
 RRSO 90.21 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 80 lat


O firmie LendUp

LendUp należy do firmy ProfiCredit – znanego na polskim rynku pożyczkodawcy. Obie firmy (LendUp i ProfiCredit) należą do spółki finansowej Profireal, działającej na wielu rynkach europejskich.

Pomimo że, LendUp jest instytucją pożyczkową i należy do firm znanych z tzw. chwilówek, każdy klient na stronie internetowej firmy z łatwością znajdzie pożyczkę odpowiednią dla swoich potrzeb.

Odpowiednio do sytuacji, pożyczkobiorca ma możliwość wyboru sposobu uzyskania pożyczki. Wniosek można składa poprzez stronę internetową lub przez kontakt z  agentem.

Oferty pożyczek w LendUp

Bez względu na to czy pożyczkobiorca wnioskuje o pożyczkę po raz pierwszy, czy po raz kolejny, firma oferuje pożyczki ratalne. Kwota, o jaką może się starać klient firmy to minimum 500 zł, a maksimum 15.000 zł. Spłata takiego zobowiązania to okres od 6 do 36 miesięcy.

W razie, gdy pożyczkobiorca ma problem z terminową zapłatą raty, firma daje możliwość odroczenia płatności jednej raty lub też obniżenia wysokości dwóch rat nawet o 50%. Usługa dostępna jest dla klientów, którzy otrzymali pożyczkę przez Internet, a w systemie lojalnościowym uzyskali odpowiednią ilość punktów.

Pomimo skorzystania z usługi odroczenia płatności, klient, który ma kłopoty ze spłatą zobowiązania, ma obowiązek skontaktowania się z pożyczkodawcą i ustalić indywidualny plan działania.

Wnioskowanie pożyczki w LendUp

Aby zostać klientem firmy LendUp i otrzymać pożyczkę, niezbędne jest założenie konta. Jest to możliwe po zawarciu umowy. W późniejszym procesie użytkownik serwisu wskazuje adres e – mail i ustala swoje hasło. Te informacje są potrzebne do późniejszego logowania w strefie klienta. Aby zawnioskować o pożyczkę, klient powinien ustawić kwotę na stronie głównej firmy.

Czas spłaty zobowiązania ustalany jest indywidualnie na podstawie weryfikacji zdolności kredytowej klienta. W pierwszym etapie wypełniania wniosku pożyczkobiorca wpisać powinien swoje imię i numer telefonu. W kolejnym etapie należy podać  swoje imię i nazwisko, adres e-mail, dane z dowodu osobistego, adres zamieszkania, źródło i wysokość zarobków oraz stan cywilny.

Pożyczkodawca, po zapoznaniu się z informacjami podanymi we wniosku kontaktuje się z wnioskodawcą i informuje go o wysokości pożyczki i liczbie rat. Jeżeli okaże się, że decyzja przez stronę internetową jest negatywna, z wnioskodawcą może skontaktować się przedstawiciel firmy (agent), aby zaoferować pożyczkę w innej wysokości.

Weryfikacja pożyczkobiorcy polega na przesłaniu przez niego kwoty w wysokości 1 zł na wskazane przez pożyczkodawcę konto. To sygnał, że wnioskodawca akceptuje warunki i podpisuje umowę. Gdy dane zostaną potwierdzone, pożyczkobiorca otrzyma informacje na adres e – mail o zaciągniętej pożyczce. Pieniądze zostaną przekazane na konto, z którego został zrobiony przelew weryfikacyjny.

Wymagania uzyskania pożyczki w LendUp

Pożyczkobiorca w firmie LendUp musi mieć 18 lat, ale nie więcej niż 80 lat. Powinien posiadać polskie obywatelstwo i aktualny dowód osobisty. Należy mieć również status konsumenta i  ze względu na to, że są to pożyczki udzielane do celów prywatnych, pełną zdolność do czynności prawnych. Wymagany jest również adres zamieszkania i zameldowania na terenie Polski.

Klient powinien być posiadaczem indywidualnego konta w banku i polskiego numeru telefonu komórkowego. Ważne, aby wnioskodawca nie był w żadnej bazie dłużników i miał regularne, comiesięczne dochody w odpowiedniej wysokości. Firma sprawdza pożyczkobiorcę w takich bazach jak: KRD, BIK, BIG InfoMonitor, ERIF i w rejestrze Związku Banków Polskich.

Zalety LendUp

  • Wysokie kwoty pożyczki (do 15000 zł)
  • Minimum formalności
  • Niski próg wiekowy (od 18 lat)
  • Możliwość wzięcia pożyczki mimo zadłużenia w innych instytucjach

Wady LendUp

  • Brak automatycznego kalkulatora na stronie firmy
  • Mała liczba informacji na stronie internetowej

Kontakt LendUp

Oficjalna strona lendup.pl
 Adres ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała
 Telefon 801 805 806
 Adres e- mail info@proficredit.pl

Opinie o firmie LendUp

500,00 zł - 15 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *