Lendon Logowanie

Logowanie w Lendon.pl jest bardzo proste i intuicyjne. Po wejściu na stronę należy w prawym górnym rogu wpisać swój adres e-mail i hasło podane podczas rejestracji, a następnie należy kliknąć button z napisem “Wejdź”.

Gotowe! lendon login


Pożyczka w Lendon

  lendon login

Warunki pożyczki w Lendon

Kwota 100 zł – 6000 zł
 Termin od 5 do 45 dni
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 40 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 do 75 lat

lendon wniosek


O firmie Lendon

Firma Lendon.pl jest jedną z najbardziej popularnych na rynku finansowym. Mimo stosunkowo niedługiej działalności (od 2013 roku), cieszy się bardzo dużym zaufaniem pożyczkobiorców. W minionym roku (2019) uzyskała wyróżnienie: Konsumencki Lider Jakości.

Firma oferuje usługi pożyczkowe na wysokim poziomie. Na swojej stronie internetowej informuje potencjalnych klientów nie tylko o pożyczkach, ale również o możliwości skorzystania z porady finansowej specjalnego konsultanta. Lendon jako jedna z niewielu firm pożyczkowych daje możliwość kontaktu ze swoimi konsultantami 7 dni w tygodniu.

Wniosek można złożyć całkowicie online w każdej chwili, a zostanie on rozpatrzony najszybciej, jak to będzie możliwe. Szybkość udzielenia pożyczki zależy w dużej mierze od naszego banku. Jest to bardzo ważne dla klientów, chcących uzyskać pożyczkę w nagłej, trudnej sytuacji.

Oferty pożyczek w Lendon

W chwili obecnej instytucja oferuje szybką pożyczkę – chwilówkę. Jest to interesująca propozycja dla osób potrzebujących błyskawicznego zastrzyku gotówki. Firma zapewnia klientów o szybkości swoich usług bez konieczności wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności. Proces uzyskania pożyczki jest krótki, zaś oferowana pożyczka jest dostępna niemal dla każdego.

Bardzo korzystne warunki zawiera pożyczka dla osób, które po raz pierwszy korzystają z usług firmy. Jest to oferta bez dodatkowych kosztów. Maksymalna kwota pożyczki to 3000 zł, a maksymalny termin spłaty wynosi 45 dni. Należy jednak pamiętać o terminowej spłacie długu, w przeciwnym wypadku zostaną naliczone odsetki, ściśle określone w umowie pożyczki – UWAGA! Obecnie oferta jest wstrzymana.

W przypadku problemów ze spłatą długu można zwrócić się telefonicznie do konsultantów, którzy chętnie służą pomocą. Istnieje opcja refinansowania pożyczki, tj. opóźnienia terminu spłaty za stosowną opłatą. Można opóźnić ten termin wielokrotnie.

Wnioskowanie pożyczki w Lendon

Otrzymanie pożyczki jest niezwykle proste. Na stronie internetowej firmy znajduje się formularz zgłoszeniowy, po którego wypełnieniu czekamy na decyzję o udzieleniu pożyczki. Należy również dokonać przelewu na konto Lendon.pl w wysokości 0,01 zł, w celu weryfikacji naszego konta bankowego. Jest to zwyczajowa procedura wielu firm pożyczkowych.

O pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku, zostaniemy powiadomieni SMS-em oraz e-mailem. Odmowa uzyskania pożyczki oznacza, że być może formularz rejestracyjny nie został poprawnie wypełniony, lub też osoba zainteresowana wzięciem pożyczki nie spełnia wymagań pożyczkowych firmy. O ponownie złożenie wniosku, można ubiegać się dopiero po upływie dwóch tygodni.

Wymagania uzyskania pożyczki w Lendon

Aby otrzymać pożyczkę, należy spełnić następujące warunki:

 • posiadać obywatelstwo polskie
 • posiadać konto bankowe
 • być użytkownikiem telefonu komórkowego
 • Mieć ukończone 21 lat i nie przekroczyć 75 lat.

Aby otrzymać pożyczkę, nie trzeba wpłacać żadnego zastawu, ani przedstawiać żyrantów. Pożyczkę w Lendon.pl mogą otrzymać również osoby bezrobotne, a także emeryci czy renciści, którzy nie przekroczyli 75 lat. Jest to duże ułatwienie, szczególnie dla osób, które nagle znalazły się w trudnej sytuacji takiej jak np. utrata pracy, choroba, konieczność nagłego wyjazdu czy przeprowadzki.

Trzeba przyznać, że wymagania stawiane przez Lendon.pl nie są zbyt wygórowane, a wszystkie formalności są sprowadzone do minimum. To wszystko sprawia, że pożyczka proponowana przez Lendon jest naprawdę interesującym rozwiązaniem.

Jednak mimo wszystko nie należy decydować się na wzięcie pożyczki, czy to w Lendon, czy w jakiejkolwiek innej firmie pożyczkowej, jeśli wiemy, że nie poradzimy sobie ze spłatą długu.

Zalety Lendon

 • Minimum formalności
 • Możliwość odroczenia spłaty
 • Częste promocje

Wady Lendon

  • Weryfikacja pożyczkodawcy w bazach dłużników
  • Wysoka dolna granica wieku (21 lat)

 

Kontakt Lendon

Oficjalna strona lendon.pl
 Adres ul. Hoża 86/410, 00-682 Warszawa
 Telefon 22 388 64 44
 Adres e- mail info@lendon.pl

Najczęściej zadawane pytania – FAQ
Czy firma Lendon sprawdza BIK?

Firma weryfikuje Biuro Informacji Kredytowej, ale informacje w niej zawarte nie zawsze przesądzają o tym, czy zostanie udzielona pożyczka bądź jej odmowa.

Czy firma oferuje darmową pożyczkę?

Obecnie nie.

Kiedy zostaną wysłane pieniądze?

Przelew zostaje zrealizowany niemal od razu po pozytywnej decyzji.

Co jeśli termin spłaty wypada w weekend?

Zgodnie z umową, okres spłaty zostaje przesunięty na najbliższy dzień roboczy.

Czy po złożeniu wniosku mogę zmienić kwotę pożyczki?

Tak, jest to możliwe w przypadku pożyczek udzielanych na okres 30 dni. Chęć zmiany musi się odbyć przed otrzymaniem decyzji.

Opinie o firmie Lendon

100,00 zł - 6000,00 zł
4.8

Szybkość wydania pożyczki

4.8/5

Przejrzystość warunków

4.9/5

Jakość obsługi

4.8/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  5

  Ciekawa firma, dobra oferta, support na wysokim poziomie. Czego chcieć więcej. Polecam serdecznie Lendon

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *