Lendo Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w Lendo, należy kliknąć stronie głównej napis “Zaloguj się” a następnie podać swój numer PESEL. Po tej czynności zostanie przysłane hasło drogą SMS – ową, które należy wpisać.

lendo logowanie


Pożyczka w Lendo

lendo login

Warunki pożyczki w Lendo

Kwota 1000 zł – 60000 zł
 Termin Od 3 do 84 mies.
 RRSO Od 8.56 % do 46.57 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 80 lat


O firmie Lendo

Lendo – szwedzka instytucja finansowa, działająca od 2007 jako pośrednik pożyczkowy. Główne działania prowadzi w Norwegii, Finlandii i Szwecji. W Finlandii jest jednym z liderów w branży pożyczkowej, a w Szwecji z jej usług  skorzystało już półtora miliona konsumentów. Firma działa również w Danii i Austrii. W Polsce  funkcjonuje od 2019 roku.

Jako instytucja pośrednicząca w procesie wnioskowania o pożyczkę czy kredyt, chce być kojarzona z nowoczesną w pełni procedurą weryfikacji wniosków pożyczkowych i kredytowych oraz współpracą z firmami z rynku pozabankowego i bankowego.

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej firmy lendopolska.pl. Przejrzysta i prosto zbudowana graficznie, przedstawia zakres i charakter swoich usług w sposób jasny, nieskomplikowany.

Każdy odwiedzający znajdzie dane na temat firm, z którymi Lendo współpracuje oraz informacje, na jakie usługi finansowe może liczyć.

Oferty pożyczek w Lendo

Dzięki temu, że Lendo ma taki szeroki zasięg swojego działania, uzyskać można wsparcie finansowe na bardzo zróżnicowanych warunkach. Każdy pożyczkobiorca znajdzie ofertę dla siebie, bez względu na to, czy szuka niewielkiego wsparcia finansowego do spłaty w krótkim czasie, czy większej sumy pieniędzy do spłaty w dłuższym terminie.

Za pośrednictwem Lendo minimalnie pożyczyć można 1000 zł, maksymalnie nawet do 60000 zł. Spłacić zobowiązanie można już w ciągu 3 miesięcy, przy większej kwocie pożyczki nawet w przeciągu 84 miesięcy. Koszty związane z pożyczką znane będą pożyczkobiorcy w późniejszym etapie wnioskowania.

Wnioskowanie pożyczki w Lendo

Aby otrzymać pożyczkę lub kredyt za pomocą platformy lendopolska.pl trzeba przejść przez kilka etapów procesu wnioskowania.

 1. Na głównej stronie internetowej firmy za pomocą kalkulatora wybieramy parametry pożyczki – kwotę i czas spłaty. Zaznaczyć również można opcje pożyczki skonsolidowanej jeśli się taką wybiera.
 2. W pierwszej części wniosku wpisujemy: cel pożyczki, imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, numer PESEL, numer dowodu osobistego oraz jego ważność.
 3. W dalszej części wniosku wpisujemy stan cywilny, nazwisko panieńskie matki i dokładny adres.
 4. Wpisujemy również dane o dochodach, staż pracy, rodzaj zatrudnienia i dane pracodawcy.
 5. Jeśli otrzymujemy świadczenie 500+ zaznaczamy, żeby to potwierdzić oraz wpisujemy ilość dzieci, na które świadczenie jest wypłacane. W przypadku niepobierania świadczenia 500+przechodzimy dalej i w następnym punkcie zaznaczamy zgodę o przekazywaniu przez platformę naszych danych osobowych firmom, z którymi współpracuje.
 6. Na koniec Lendo wymaga podania informacji na temat statusu mieszkaniowego i liczbie osób będących na naszym utrzymaniu.

Następuje weryfikacja danych pożyczkobiorcy, a czas oczekiwania na decyzję uzależniony jest od przedstawionej oferty pożyczkowej. Jednak Lendo zapewnia, że pożyczone pieniądze trafią na konto klienta w tym samym dniu roboczym.

Wymagania uzyskania pożyczki w Lendo

Aby uzyskać dokładne informacje, jakie warunki powinien spełniać pożyczkobiorca korzystający z pośrednictwa firmy Lendo, należy kliknąć zakładkę „pytania i odpowiedzi” na stronie internetowej lendopolska.pl. Wyszczególnionych zostało kilka najważniejszych wymagań: wiek w przedziale między 18 – 80 lat, obywatelstwo polskie, ważny dokument potwierdzający tożsamość, posiadanie stałego dochodu, posiadanie polskiego konta osobistego w banku, nie posiadać wpisu w BIK.

Biorąc pod uwagę, że Lendo to instytucja pośrednicząca w udzielaniu pożyczek i kredytów – nie bierze bezpośredniego udziału w weryfikacji historii kredytowej pożyczkobiorcy.

Zalety Lendo

 • Od 18 lat
 • Minimum formalności
 • Szeroka gama firm współpracujących
 • Długi okres spłaty
 • Wysokie kwoty pożyczki

Wady Lendo

 • Pośrednik

Kontakt Lendo

Oficjalna strona lendopolska.pl
 Adres ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa
 Telefon 22 4444 777
 Adres e- mail info@lendopolska.pl

Opinie o firmie Lendo

1000,00 zł - 60 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *