Lekka Pożyczka Logowanie

 UWAGA! Po wejściu na stronę firmy Lekka Pożyczka pojawia się informacja o niebezpiecznym połączeniu.

Ze względów bezpieczeństwa zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pożyczkowymi!

lekka pozyczka logowanie


Pożyczka w Lekka Pożyczka

lekka pozyczka zaloguj

Warunki pożyczki w Lekka Pożyczka

Kwota 800 zł – 15000 zł
 Termin od 3 do 36 miesięcy
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 2000 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Lekka Pożyczka

Lekka Pożyczka zalicza się do firm pozabankowych udzielających pożyczek ratalnych online. Bez wychodzenia z domu, z minimalnymi formalnościami i szybką decyzją firma zyskuje coraz większą ilość zadowolonych klientów. Szeroka gama wysokości kwot i odległy termin spłaty to tylko kilka pozytywnych cech, jakie są charakterystyczne dla tego pożyczkodawcy.

Na swojej stronie internetowej lekka-pozyczka.pl dokładnie opisuje jakie kroki należy wykonać, aby otrzymać wsparcie pieniężne. Przejrzyście rozplanowane zakładki pomagają potencjalnemu pożyczkobiorcy otrzymać wszystkie niezbędne informacje o firmie.

Oferty pożyczek w Lekka Pożyczka

Bez względu, na jaki cel chcemy przeznaczyć pożyczone pieniądze, od firmy możemy uzyskać niewielką sumę pieniędzy jak i kwotę kilkunastu tysięcy. Kwota minimalna zobowiązania to 800 zł, maksymalna 15000 zł. Okres spłaty mieści się w przedziale między 3 a 36 miesięcy. Ofertą firmy są pożyczki ratalne, więc do każdej  z nich doliczone są opłaty i prowizje.

Usługą, dzięki której firma przyciąga coraz większe grono klientów, jest możliwość wstrzymania spłaty zobowiązania na okres jednego miesiąca. W przypadku gdy pożyczka jest z wysoką kwotą i z długim okresem spłaty, taką opcję pożyczkobiorca może wykorzystać czterokrotnie.

Ogromnym atutem firmy jest możliwość odbioru gotówki na poczcie. Wystarczy, że będziemy posiadać czek GIRO, a gotówkę otrzymamy do ręki w najbliższym urzędzie pocztowym.

Wnioskowanie pożyczki w Lekka Pożyczka

Abyśmy mogli skorzystać z oferty firmy, musimy posiadać konto klienta. Do jego założenia wybieramy zakładkę „Zakładanie konta”. Po pojawieniu się formularza rejestracyjnego wpisujemy dane osobowe, adresowe i do korespondencji oraz aktualny numer telefonu i adres e – mail. Gdy już utworzymy konto, wypełniamy wniosek o pożyczkę, oprócz kwoty i terminu spłaty, jaki nas interesuje, wpisujemy dane osobowe i adresowe, informacje o zatrudnieniu i dochodach oraz numer konta bankowego.

Po wysłaniu wniosku skontaktuje się z nami konsultant firmy, aby potwierdzić nasze dane. Po pozytywnej weryfikacji otrzymujemy decyzję pożyczkową, a pieniądze zostaną przelane na konto bankowe. Z reguły trwa to od kilku minut do 1 dnia roboczego. Mamy również możliwość wybrania opcji wypłaty gotówkowej z czekiem GIRO w urzędzie pocztowym.

Wymagania uzyskania pożyczki w Lekka Pożyczka

Firma przed potencjalnymi klientami nie stawia zbyt wygórowanych wymagań. Pożyczkobiorcą może zostać osoba, która ukończyła 18 lat i jest obywatelem Polski. Posiada zdolność do czynności prawnych i jest osobą fizyczną. Posiada umowę o pracę na czas nieokreślony oraz czystą historię kredytową. Firma nie wymaga przedstawiania żadnych zaświadczeń ani dodatkowych dokumentów, mimo to sprawdza zdolność kredytową wnioskodawcy, przeszukując bazy rejestrów:

  1. Biuro Informacji Kredytowej (BIK)
  2. Biuro Informacji Gospodarczej (BIG)
  3. Krajowy Rejestr Długów (KRD)

W razie problemów pożyczkobiorcy ze spłatą pożyczki jest on zobowiązany do kontaktu z biurem obsługi klienta. Podczas rozmowy z konsultantem zostanie on poinformowany o możliwości przesunięcia opłacenia raty o jeden miesiąc. Możliwości takich jest cztery i po ich wykorzystaniu opłacanie rat powinno przebiegać według ustalonego wcześniej harmonogramu. Jeśli w dalszym ciągu klient nie będzie spłacał pożyczki, firma będzie miała prawo wyciągnąć wobec niego konsekwencje prawne.

Zalety Lekka Pożyczka

  • Możliwość uzyskania pieniędzy na Poczcie Polskiej (Czek GIRO)
  • Możliwość wstrzymania spłaty zobowiązania na okres jednego miesiąca
  • Długi okres spłaty

Wady Lekka Pożyczka

  • Weryfikacja danych w bazach dłużników

Kontakt Lekka Pożyczka

Oficjalna strona lekka-pozyczka.pl
 Adres Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa
 Telefon 22 395 85 87
 Adres e- mail bok@lekka-pozyczka.pl

Opinie o firmie Lekka Pożyczka

800,00 zł - 15 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *