Lekka Pożyczka Logowanie

 UWAGA! Po wejściu na stronę firmy Lekka Pożyczka pojawia się informacja o niebezpiecznym połączeniu.

Ze względów bezpieczeństwa zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pożyczkowymi!

zaloguj sie speedkredyt

lekka pozyczka logowanie


Pożyczka w Lekka Pożyczka

lekka pozyczka zaloguj

Warunki pożyczki w Lekka Pożyczka

Kwota800 zł – 15000 zł
 Terminod 3 do 36 miesięcy
 RRSOPierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 2000 zł.
 UzyskanieNa konto bankowe, Czek GIRO
 SpłataKonto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu1 dzień roboczy
 Dokumenty Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmyCałodobowo
 Przedłużenie Tak
Historia kredytowaNie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienieNie
 Wiekod 18 lat


O firmie Lekka Pożyczka

Lekka Pożyczka zalicza się do firm pozabankowych udzielających pożyczek ratalnych online. Bez wychodzenia z domu, z minimalnymi formalnościami i szybką decyzją firma zyskuje coraz większą ilość zadowolonych klientów. Szeroka gama wysokości kwot i odległy termin spłaty to tylko kilka pozytywnych cech, jakie są charakterystyczne dla tego pożyczkodawcy.

Na swojej stronie internetowej lekka-pozyczka.pl dokładnie opisuje jakie kroki należy wykonać, aby otrzymać wsparcie pieniężne. Przejrzyście rozplanowane zakładki pomagają potencjalnemu pożyczkobiorcy otrzymać wszystkie niezbędne informacje o firmie.

Oferty pożyczek w Lekka Pożyczka

Bez względu, na jaki cel chcemy przeznaczyć pożyczone pieniądze, od firmy możemy uzyskać niewielką sumę pieniędzy jak i kwotę kilkunastu tysięcy. Kwota minimalna zobowiązania to 800 zł, maksymalna 15000 zł. Okres spłaty mieści się w przedziale między 3 a 36 miesięcy. Ofertą firmy są pożyczki ratalne, więc do każdej  z nich doliczone są opłaty i prowizje.

Usługą, dzięki której firma przyciąga coraz większe grono klientów, jest możliwość wstrzymania spłaty zobowiązania na okres jednego miesiąca. W przypadku gdy pożyczka jest z wysoką kwotą i z długim okresem spłaty, taką opcję pożyczkobiorca może wykorzystać czterokrotnie.

Ogromnym atutem firmy jest możliwość odbioru gotówki na poczcie. Wystarczy, że będziemy posiadać czek GIRO, a gotówkę otrzymamy do ręki w najbliższym urzędzie pocztowym.

Wnioskowanie pożyczki w Lekka Pożyczka

Abyśmy mogli skorzystać z oferty firmy, musimy posiadać konto klienta. Do jego założenia wybieramy zakładkę „Zakładanie konta”. Po pojawieniu się formularza rejestracyjnego wpisujemy dane osobowe, adresowe i do korespondencji oraz aktualny numer telefonu i adres e – mail. Gdy już utworzymy konto, wypełniamy wniosek o pożyczkę, oprócz kwoty i terminu spłaty, jaki nas interesuje, wpisujemy dane osobowe i adresowe, informacje o zatrudnieniu i dochodach oraz numer konta bankowego.

Po wysłaniu wniosku skontaktuje się z nami konsultant firmy, aby potwierdzić nasze dane. Po pozytywnej weryfikacji otrzymujemy decyzję pożyczkową, a pieniądze zostaną przelane na konto bankowe. Z reguły trwa to od kilku minut do 1 dnia roboczego. Mamy również możliwość wybrania opcji wypłaty gotówkowej z czekiem GIRO w urzędzie pocztowym.

Wymagania uzyskania pożyczki w Lekka Pożyczka

Firma przed potencjalnymi klientami nie stawia zbyt wygórowanych wymagań. Pożyczkobiorcą może zostać osoba, która ukończyła 18 lat i jest obywatelem Polski. Posiada zdolność do czynności prawnych i jest osobą fizyczną. Posiada umowę o pracę na czas nieokreślony oraz czystą historię kredytową. Firma nie wymaga przedstawiania żadnych zaświadczeń ani dodatkowych dokumentów, mimo to sprawdza zdolność kredytową wnioskodawcy, przeszukując bazy rejestrów:

  1. Biuro Informacji Kredytowej (BIK)
  2. Biuro Informacji Gospodarczej (BIG)
  3. Krajowy Rejestr Długów (KRD)

W razie problemów pożyczkobiorcy ze spłatą pożyczki jest on zobowiązany do kontaktu z biurem obsługi klienta. Podczas rozmowy z konsultantem zostanie on poinformowany o możliwości przesunięcia opłacenia raty o jeden miesiąc. Możliwości takich jest cztery i po ich wykorzystaniu opłacanie rat powinno przebiegać według ustalonego wcześniej harmonogramu. Jeśli w dalszym ciągu klient nie będzie spłacał pożyczki, firma będzie miała prawo wyciągnąć wobec niego konsekwencje prawne.

Zalety Lekka Pożyczka

  • Możliwość uzyskania pieniędzy na Poczcie Polskiej (Czek GIRO)
  • Możliwość wstrzymania spłaty zobowiązania na okres jednego miesiąca
  • Długi okres spłaty

Wady Lekka Pożyczka

  • Weryfikacja danych w bazach dłużników


Kontakt Lekka Pożyczka

Oficjalna stronalekka-pozyczka.pl
 AdresAl. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa
 Telefon22 395 85 87
 Adres e- mailbok@lekka-pozyczka.pl


Opinie o firmie Lekka Pożyczka

800,00 zł - 15 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *