Łatwy Kredyt Logowanie

Logowanie na stronie Łatwy Kredyt jest banalnie proste. Wystarczy kliknąć żółty przycisk “Logowanie” i podać swój adres  e-mail z hasłem.

latwy kredyt logowanie


Pożyczka w Łatwy Kredyt

łatwykredyt.pl login

Warunki pożyczki w Łatwy Kredyt

Kwota 100 zł – 3000 zł
 Termin od 15 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka do 1500 zł 0,00%
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 min
 Szybkość nadania kredytu  15 min
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy  Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa  Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 70 lat

 


O firmie Łatwy Kredyt

LatwyKredyt.pl to kolejna łotewska marka pożyczkowa funkcjonująca na naszym rynku. Jest własnością firmy SA Lateko Lizings, która została założona 13 listopada 1997 r. na Łotwie, ale na polskim rynku chwilówek istnieje od 2012 r., odkąd zostało otwarte przedstawicielstwo PolCredit Sp. z o.o w Warszawie.

Wartym opowiedzenia jest fakt, że mimo dobrej oferty tj. pierwsza pożyczka za darmo i niskie wymagania wobec pożyczkobiorcy firma nie jest tak mocno rozpoznawalna w Polsce na tle innych firm, ale mimo to obsługuje ponad 400 000 klientów. Firma działa również na innych rynkach europejskich.

Oferty pożyczek w Łatwy Kredyt

Główną specjalizacją finansową firmy Łatwy Kredyt jest udzielanie krótkoterminowych pożyczek, czyli tzw. chwilówek. Kwota, jaką można pożyczyć, waha się między 100 zł a 3000 zł. Ciekawą ofertą jest pierwsza darmowa pożyczka dla nowych klientów, z której korzysta wiele osób, ale kwota takiej chwilówki nie może przekraczać 1500 zł. Przy kolejnych transakcjach kwota maksymalna wzrasta do 3000 zł.

Przy korzystaniu z promocyjnej oferty, należy pamiętać o terminowej spłacie, bowiem jeśli przekroczymy umówiony czas, rabat ulega anulowaniu i zostaną doliczone koszty. Biorąc kolejne pożyczki na niskie sumy, koszty nie będą mocno odczuwalne, ale już przy wyższych kwotach może się okazać, że pożyczka w Łatwy Kredyt nie należy do najtańszych, dlatego warto przed podjęciem decyzji przemyśleć ofertę firmy.

Wnioskowanie pożyczki w Łatwy Kredyt

Wniosek na stronie LatwyKredyt.pl można wypełnić zaledwie w kilka minut, ale należy mieć przy sobie niezbędne do tego informacje (numer telefonu komórkowego, numer konta bankowego oraz dane osobowe). Pożyczkę można uzyskać w 100% przez internet, co bez wątpienia jest wielkim ułatwieniem dla klientów. Na początku musimy wybrać kwotę, jaka nas interesuję, a następnie wybrać termin spłaty. Po wybraniu przez nas tych parametrów zostaniemy przekierowani do formularza rejestracyjnego, gdzie musimy podać wszystkie dane, o które prosi nas firma.

Następnym krokiem będzie tzw. przelew weryfikacyjny w postaci 1 gr. Dzięki temu, potwierdzimy naszą tożsamość i numer konta bankowego.

Po spełnieniu tych wymagań dostaniemy umowę pożyczkową, z którą należy się zapoznać. Po 15 min (tyle trwa rozpatrzenie wniosku w LatwyKredyt.pl) możemy sprawdzić, czy wniosek nasz został pozytywnie zweryfikowany, czy negatywnie. W przypadku tego pierwszego musimy odczekać kolejne 15 min, aby nasze środki trafiły na podane przez nas konto bankowe.

5 kroków otrzymania pożyczki z firmy Łatwy Kredyt:

 1. Wybranie kwoty pożyczki i terminu spłaty na stronie firmy LatwyKredyt.pl
 2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego i wniosku
 3. Potwierdzenie swojej tożsamości poprzez wysłanie przelewu weryfikacyjnego
 4. Przyznanie pożyczki przez firmę
 5. Wypłata środków na podany we wniosku rachunek

Wymagania uzyskania pożyczki w Łatwy Kredyt

Aby uzyskać pożyczkę w firmie Łatwy Kredyt, należy spełnić kilka podstawowych warunków. Pierwszym z nich będzie wiek. Należy mieć skończone minimum 20 lat, a górna granica wieku nie może przekraczać 70 lat. Oprócz tego trzeba mieć zdolność do czynności cywilno-prawnych oraz być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej.

W celu weryfikacji naszych danych osobowych musimy posiadać ważny dowód osobisty oraz numer telefonu. W przypadku pożyczek firmy Łatwy Kredyt nie musimy posiadać własnego numeru konta bankowego (potrzebny on jest jedynie do weryfikacji).

Firma daje możliwość pożyczki za pomocą czeku GIRO. Ostatnim warunkiem, jaki musimy spełnić to brak zobowiązań w bazie BIK. Osoby mające dużą liczbę zadłużeń prawdopodobnie nie będą mogły wziąć pożyczki za pośrednictwem LatwyKredyt.pl. Mając negatywną opinię w biurze informacji kredytowej lepiej poszukać innych propozycji pożyczkowych.

Zalety Łatwy Kredyt

 • Darmowa pożyczka dla nowych klientów do 1500 zł
 • O pożyczkę można wnioskować przez całą dobę
 • Prosta i przejrzysta strona internetowa, która ułatwia wzięcie pożyczki
 • Szybkie rozpatrzenie wniosku
 • Szybkie nadanie kredytu
 • Refinansowanie pożyczki
 • Możliwość wypłaty czekiem GIRO

Wady Łatwy Kredyt

 • Niska kwota pierwszej promocyjnej pożyczki (1500 zł)
 • Sprawdzanie wszystkich rejestrów podczas rozpatrywania wniosku
 • Jedna forma weryfikacji tożsamości (przelew weryfikacyjny)

Kontakt Łatwy Kredyt

Oficjalna strona latwykredyt.pl
 Adres  ul. Pokorna 2, 00-199 Warszawa
 Telefon 22 228 21 03
 Adres e- mail  info@latwykredyt.pl

Opinie o firmie Łatwy Kredyt

100,00 zł - 3000,00 zł
4.45

Szybkość wydania pożyczki

4.6/5

Przejrzystość warunków

4.5/5

Jakość obsługi

4.3/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *