Łatwa Pożyczka Logowanie

Założenie konta i logowanie nie jest możliwe w serwisie pożyczkodawcy.

latwa pozyczka logowanie


Pożyczka w Łatwa Pożyczka

latwa pozyczka login

Warunki pożyczki w Łatwa Pożyczka

Kwota 500 zł – 20000 zł
 Termin Od 2 do 48 mies.
 RRSO 52.60 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 80 lat


O firmie Łatwa Pożyczka

Łatwa Pożyczka to pośrednik pożyczkowy z wysoką jakością obsługi klienta. Prowadzi usługi dla instytucji pozabankowych, których zakres obejmuje gromadzenie informacji o potrzebach konsumenta i wiąże je z firmami pożyczkowymi, które mogą wesprzeć finansowo wnioskującego klienta. Dzięki zgromadzonym informacjom i danym możliwe jest dostosowanie oferty do potencjalnego klienta.

Łatwa Pożyczka nie udziela pożyczek, a jej właściciele zastrzegają sobie prawo do udostępniania danych osobowych klientów firmom pożyczkowym, bo to one oceniają i decydują czy pożyczkobiorca posiada zdolność kredytową do późniejszej spłaty zobowiązania. Łatwa Pożyczka zwiększa szansę na otrzymanie przez wnioskodawcę pieniędzy, wystarczy złożyć jeden wniosek, aby ubiegać się o pożyczkę w wielu firmach pozabankowych. Są to sprawdzone i bezpieczne instytucje. Wnioski można składać bez względu na porę dnia, ponieważ najważniejszym momentem w procesie wnioskowania jest rozmowa z konsultantem i wybór odpowiedniej oferty.

Firma należy do Polskiej Grupy Pożyczkowej, a jej właścicielem jest As Kredyt.

Oferty pożyczek w Łatwa Pożyczka

Dzięki temu, że instytucja współpracuje z firmami pożyczkowymi, uzyskać można kwoty w przedziale między 500 a 20.000 zł, z czasem spłaty aż do 48 miesięcy.

Wnioskowanie pożyczki w Łatwa Pożyczka

Aby rozpocząć procedurę wnioskowania, należy na stronie latwapozyczka.pl, wybrać w odpowiednich polach kwotę i termin spłaty zobowiązania. Po kliknięciu pola „Złóż wniosek” przechodzimy do formularza, aby uzupełnić pola swoimi podstawowymi danymi. Część decyzji zostanie wyświetlona od razu i jeśli będzie pozytywna, pożyczkobiorca otrzyma telefon od konsultanta, który potwierdzi wiarygodność klienta i ostatecznie w celu zakończenia procesu wnioskowania umowa zostanie przesłana przez kuriera w formie papierowej. Po złożeniu podpisu na dokumencie pieniądze zostaną przelane na konto bankowe klienta.

Temat przedłużenia terminu spłaty zobowiązania z każdym klientem ustalany jest indywidualnie, warunki oraz zasady uzależnione są od firmy, u której zaciągnięto pożyczkę.

W przypadku opóźnień lub całkowitego braku spłaty zobowiązania wszystkie firmy stosują standardowe procedury. W pierwszej kolejności wysyłane są monity i wezwania do zapłaty, dodatkowo naliczane są odsetki karne w wysokości 14 % w skali roku. Możliwe są wizyty windykatora wysłanego bezpośrednio z firmy pożyczkowej. Jeśli te działania  nie przyniosą skutku i dłużnik nie zwróci pożyczonej gotówki, firma oddaje dług zewnętrznej firmie windykacyjnej.

Firma ta wysyła wezwanie do natychmiastowej spłaty zadłużenia pod groźbą oddania sprawy do sądu. W przypadku braku reakcji, że strony zadłużonego sprawa niespłaconego zobowiązania trafia do sądu i na mocy jego wyroku do komornika. Komornik, aby odzyskać pożyczone pieniądze, zajmuje część dochodu, konto w banku oraz majątek. Trzeba się liczyć ze wpisem danych osobowych do baz rejestrów dłużników, co skutkuje w przyszłości problemami uzyskania chwilówek lub pożyczek ratalnych.

Wymagania uzyskania pożyczki w Łatwa Pożyczka

Łatwa Pożyczka to propozycja finansowa dla konsumentów szukających mniejszych lub większych kwot na niespodziewane zdarzenia losowe i podbudowanie budżetu domowego. Z usług firmy skorzystać mogą osoby między 20 a 80 rokiem życia. Posiadające polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty, polski adres zamieszkania i numer telefonu. Istotne będzie przedstawienie dokumentu o dochodach i zdolności kredytowej.

Każdy wnioskodawca sprawdzany będzie w bazach takich rejestrów jak: BIG InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów (KRD), ERIF i BIK. Wnioskodawca może mieć szansę uzyskania pożyczki z negatywną historią kredytową – jest to sprawa indywidualna każdej firmy pożyczkowej, komu i na jakich zasadach udziela wsparcia finansowego.

Zalety Łatwa Pożyczka

  •  Możliwość przedłużenia terminu spłaty
  • Duża liczba firm pożyczkowych
  • Wysoka kwota pożyczki
  • Długi termin spłaty zobowiązania

Wady Łatwa Pożyczka

  • Pośrednik
  • Weryfikacja danych klienta w bazach dłużników

Kontakt Łatwa Pożyczka

Oficjalna strona latwapozyczka.pl
 Adres ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
 Telefon 611 100 431
 Adres e- mail kontakt@latwapozyczka.pl

Opinie o firmie Łatwa Pożyczka

500,00 zł - 20 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *