Kwik Money Logowanie

 

Logowanie w serwisie Kwik Money jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć żółty przycisk “Zaloguj się” i podać adres e – mail wraz z hasłem, które ustawiliśmy podczas rejestracji.

kwik money logowanie


Pożyczka w Kwik Money

kwik money zaloguj

Warunki pożyczki w Kwik Money

Kwota 1000 zł – 10000 zł
 Termin od 2 do 12 miesięcy
 RRSO Od 137.73 % do 741.82 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 do 70 lat


O firmie Kwik Money

Kwikmoney.pl to usługi finansowe specjalizujące się w pożyczkach ratalnych krótkoterminowych. Właścicielem serwisu jest FinGo Capital S.A. z siedzibą w Warszawie. Grupą docelową instytucji pozabankowej są ludzie potrzebujący szybkiego wsparcia finansowego.

Kwikmoney.pl charakteryzuje się jasnymi, przejrzystymi i bezpiecznymi zasadami procedur wnioskowania, doświadczoną, wykwalifikowaną kadrą, wysoką jakością świadczonych usług oraz nowoczesną technologią. Pożyczkę można wziąć na dowolny cel, także na spłatę zaciągniętych już chwilówek, które dzięki firmie łączą się w jedną, wygodną miesięczną ratę. Instytucja stawia na długotrwałą i elastyczną współpracę z klientami.

Konsumenci chwalą Kwikmoney.pl za wysoką przyznawalność pożyczek, szybkość weryfikacji procedur związanych z wnioskowaniem (około 15 minut), proste do spełnienia wymagania oraz niezwykle atrakcyjną ofertę – maksymalna kwota 10 000 zł.

Oferty pożyczek w Kwik Money

Nowi klienci bez żadnych dodatkowych zaświadczeń mają możliwość pożyczyć maksymalną kwotę o wartości 10 000 zł. Kwikmoney.pl oferuje pożyczki ratalne już od 500 zł do 10 000 zł na okres od 2 do 12 miesięcy. Konsumenci mogą dopasować wysokość rat do swoich możliwości finansowych.

Na całkowity koszt pożyczki składa się prowizja administracyjna, przygotowawcza, odsetki, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) i oprocentowanie stałe 0%.

Przykład reprezentatywny:

Konsument, pożyczając 1000 zł na okres 2 miesięcy (2 raty), przy prowizji administracyjnej o wartości 50 zł, prowizji przygotowawczej wynoszącej 250 zł i RRSO 741,82%, musi spłacić łącznie 1300 zł. Należy mieć na uwadze, że prowizja administracyjna rośnie wraz z okresem kredytowania, natomiast RRSO maleje.

Osoba zainteresowana powinna pamiętać, że firma sprawdza informacje o wnioskodawcach w krajowych rejestrach baz dłużników BIK, BIG InfoMonitor i w zbiorach Związku Banków Polskich. Weryfikuje w ten sposób potencjalnych kontrahentów i klientów w błyskawicznym tempie. Dodatkowo pozwala zadbać o ochronę danych osobowych. Jednakże instytucja kładzie mniejszy nacisk na niekorzystne zapisy figurujące w BIK.

Wnioskowanie pożyczki w Kwik Money

Wnioskodawca nie musi stawiać się osobiście w oddziałach stacjonarnych Kwikmoney.pl, wszystko odbywa się przy pomocy tabletu, telefonu lub laptopa z dostępem do internetu. Wystarczy wejść na stronę serwisu i ustalić dogodną dla siebie kwotę oraz okres spłaty. Ułatwia to wirtualny, informacyjny kalkulator. Poniżej pojawiają się koszty całkowite, którym warto się przyjrzeć.

Następnie po kliknięciu przycisku Tak pożyczam, klient zostaje automatycznie przeniesiony do formularza rejestracyjnego. Należy ustalić login, hasło oraz wpisać adres e – mail. W ten sposób tworzy się konto pozwalające na zaciągnięcie zobowiązania. Kolejno konsument musi wypełnić wniosek prawidłowymi danymi osobowymi, kontaktowymi, a także finansowymi.

Firma zapewnia dwa rozwiązania autoryzacyjne:

 • Przelew symbolicznej kwoty o wartości 1 zł na rachunek bankowych instytucji za pośrednictwem systemu BlueMedia
 • Błyskawiczna i bezpieczna weryfikacja za pomocą specjalnego programu Kontomatik (wymaga zalogowania się do banku)

Pozytywną decyzję klient otrzymuje telefonicznie, poprzez e – mail bądź wiadomość SMS. Ostatni krok to podpisanie umowy. Wnioski rozpatrywane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Maksymalny czas na zaksięgowanie wpłaty wynosi najczęściej 1 dzień roboczy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Kwik Money

O pożyczkę w Kwikmoney.pl może starać się każdy, kto:

 • Ukończył 21 lat, ale nie więcej niż 70 lat
 • Jest obywatelem Polski
 • Pozytywnie przeszedł weryfikację kredytową
 • Posiada aktywny adres e-mail i numer telefonu komórkowego
 • Ma osobisty rachunek bankowy
 • Posiada ważny dowód osobisty
 • Ma pełną zdolność do czynności prawnych

W razie braku spłaty zobowiązania firma zastrzega sobie możliwość prowadzenia czynności upominawczych, windykacyjnych bądź dochodzenia należności drogą sądową. Wszelkie koszty ponosi klient.

Zalety Kwik Money

 • Długi okres spłaty
 • Brak limitów dla nowych klientów
 • Wysokie kwoty

Wady Kwik Money

 • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników

Kontakt Kwik Money

Oficjalna strona kwikmoney.pl
 Adres ul. Grochowska 152/3, 04-329 Warszawa
 Telefon (0-22) 121 86 79
 Adres e- mail kontakt@kwikmoney.pl

Opinie o firmie Kwik Money

1000,00 zł - 10 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *