Kuki Logowanie

Pierwszym krokiem, aby móc zalogować się na swoje konto w kuki.pl to kliknięcie powyższy button z napisem “Zaloguj się” Zostaniemy przekierowani na główną stronę firmy. Następnie klikamy w prawym górnym rogu “Zaloguj”.

Zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie wpisujemy swój adres e-mail i hasło podane podczas rejestracji i klikamy “Zaloguj się”

Gotowe! Zostaliśmy zalogowani w serwisie.

kuki logowanie


Pożyczka w Kuki

kuki login

Warunki pożyczki w Kuki

Kwota 200 zł – 15000 zł
 Termin od 1 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 5000 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 75 lat


O firmie Kuki

Kuki.pl to sprawdzona i bezpieczna firma, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek, czyli tzw. chwilówek. Właścicielem marki kuki.pl jest spółka Fincapital Sp. z o.o.  Firma zajmuje wysokie pozycje w wielu rankingach pożyczkowych, mimo że funkcjonuje na naszym rynku dopiero od 2017 r. to dzięki swojej uczciwości, rzetelności i profesjonalizmowi zaskarbiła sobie sympatię u swoich klientów, których zresztą liczba stale wzrasta.

Mocnym argumentem przemawiającym za firmą kuki.pl jest fakt, że należy ona do PZIP, czyli Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.  Dzięki temu mamy pewność, że firma kieruje się polityką odpowiedzialnego pożyczania. Firma swoją siedzibę ma w Warszawie na ul. Postępu 18B.

Oferty pożyczek w Kuki

Osoby zaczynające swoją przygodę z chwilówkami na stronie kuki.pl mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty, jaką jest darmowa pożyczka na 30 dni do maksymalnej kwoty aż 5000 zł. Jest to jedna z wyższych, dostępnych kwot dla nowych klientów na polskim rynku szybkich pożyczek. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, aby pożyczka była całkowicie darmowa, to terminowa spłata zobowiązania.

W podstawowej ofercie mamy możliwość wzięcia pożyczki od 200 zł do 15000 zł. Termin spłaty waha się między 1 a 30 dniem. Należy zawsze pamiętać, że pożyczamy tyle pieniędzy, ile jesteśmy w stanie oddać. W innym przypadku możemy narobić sobie dodatkowych kłopotów. Dlatego bardzo ważny jest wybór odpowiedniej oferty dla siebie. Firma daje swoim klientom możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania w trzech dogodnych dla nas terminów:

 • 7 dni
 • 14 dni
 • 30 dni

Wnioskowanie pożyczki w Kuki

Kuki.pl daje swoim klientom możliwość wzięcia pożyczki całkowicie online, czyli przez internet. Nie musimy odwiedzać fizycznie punktu firmowego, aby dostać pożyczkę. Procedury zostały zminimalizowane do takiego stopnia, aby klient mógł szybko i bezpiecznie skorzystać z oferty firmy.

Pierwszym krokiem jest założenie profilu klienta na stronie firmowej. Następnie wybieramy za pomocą suwaka kwotę i termin spłaty, jaki nas interesuje. Automatyczny kalkulator wyliczy nam koszty wybranej oferty. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie wniosku o pożyczkę.

Po ukończeniu tych etapów należy poczekać na decyzję ze strony firmy. Po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku pieniądze trafią na podane przez nas konto bankowe. Podczas brania kolejnych pożyczek, procedura będzie o wiele krótsza, bowiem wystarczy zalogowanie do naszego konta na stronie firmy, gdzie formalności będą jeszcze bardziej minimalne.

Wymagania uzyskania pożyczki w Kuki

Kuki.pl stawia przed swoimi klientami pewne wymagania. Pierwszym z nich jest przedział wiekowy, który waha się między 20 a 75 lat. Koniecznym wymogiem otrzymania pożyczki jest również posiadanie obywatelstwa polskiego, stałego miejsca zameldowania, aktywny numer telefonu i konto w banku. Oprócz tego musimy posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Należy tu nadmienić, że firma kuki.pl sprawdza dane klienta w bazach dłużników (BIG, BIK, ERIF i KRD), dlatego jeśli widniejemy w którymś z nich, to możemy być pewni, że nasz wniosek o pożyczkę zostanie odrzucony.

Zalety Kuki

 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • Wysoka maksymalna kwota pierwszej pożyczki (do 5000 zł)
 • Wysoki próg maksymalnego wieku (do 75 lat)
 • Minimum formalności
 • Możliwość przedłużenia zobowiązania

Wady Kuki

 • Weryfikacja klienta w bazie dłużników (BIG, BIK, ERIF i KRD)
 • Wysoki próg minimalnego wieku (od 20 lat)
 • Krótki okres kredytowania (maksymalnie do 30 dni)

Kontakt Kuki

Oficjalna strona kuki.pl
 Adres ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa
 Telefon 22 349 94 10
 Adres e- mail info@kuki.pl

Opinie o firmie Kuki

200,00 zł - 15000,00 zł
4.8

Szybkość wydania pożyczki

4.8/5

Przejrzystość warunków

4.9/5

Jakość obsługi

4.8/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  5

  Dobra oferta a przede wszystkim proste i jasne warunki. Zero stresu, 100% zadowolenia. Polecam, Moim zdaniem najlepsi na rynku! Mimo, że są mniej znani od np. Vivusa czy Wonga.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *