KredytOK Logowanie

KredytOk nie przewiduje opcji zakładania konta na swojej stronie, dlatego też nie ma możliwości jakiegokolwiek logowania w serwisie.

kredytok logowanie


Pożyczka w KredytOK

kredytok login

Warunki pożyczki w KredytOK

Kwota 400 zł – 5000 zł
 Termin Od 3 do 6 mies.
 RRSO Od 261.63 % do 501.22 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 24 lat


O firmie KredytOK

KredytOK to prawdziwy wojownik na polskim rynku pożyczkowym, bowiem od 20 lat dynamicznie działa i troszczy się o konsumentów. Pomimo dużej konkurencji w intensywnie rozwijającej się branży finansowej, dzięki pożyczkom z ogromnym wyborem taryf i plastycznym czasem spłaty, nowych klientów ciągle przybywa.

Jako jedna z niewielu firm tworzy swoje oferty z myślą o seniorach, możliwość uzyskania pożyczki przez telefon i odbiór gotówki w punkcie stacjonarnym to duże ułatwienie dla osób niekorzystających z Internetu.

Oferty pożyczek w KredytOK

Główną usługą firmy są pożyczki ratalne. Bez względu na to czy wnioskodawca stara się o pożyczkę pierwszy raz, czy kolejny, warunki umowy są jednakowe. Jednorazowo uzyskać można od 400 do 5000 zł do spłaty w ciągu 6 miesięcy.

Aby skorzystać z szerszej gamy ofert i taryf, należy udać się do oddziału firmy. Informacje można uzyskać również telefonicznie. Dla pożyczkobiorców wybierających taką formę kontaktu firma posiada taryfy:

 • Senior – Ratka : kwota minimalna pożyczki to 300 zł, a maksymalna 2000 zł. Czas spłaty to okres między 3 a 24 miesiące. Dla osób bez dostępu do bankowości elektronicznej gotówka jest do odebrania na poczcie.
 • Ratka – Spłatka : niska kwota pożyczki rozłożona na cztery raty, trzy niskie równe i czwartą będącą resztą pożyczonej kwoty/
 • Mini Ratka: najwyższa kwota pożyczki to 5000 zł z maksymalnym czasem zwrotu do 23 miesięcy.
 • Pożyczka jak marzenie: wysoka kwota pożyczki nawet do 15000 zł i elastycznym okresem spłaty do 48 miesięcy.
 • Auto Kasa: uzyskanie 65% wartości zastawionego samochodu o wartości 100.000 zł z terminem spłaty do 48 miesięcy.
 • Karta KredytOK: zasady działania pożyczki jak w przypadku karty kredytowej.

Wnioskowanie pożyczki w KredytOK

Dzięki rozbudowanej ofercie firmy, o pożyczkę można zawnioskować na dwa proste  sposoby. W przypadku wnioskowania online standardowo pożyczkobiorca po wybraniu kwoty pożyczki i czasu spłaty zostaje przeniesiony na stronę w celu wypełnienia wniosku.

Dodatkowo pożyczkodawca podzielił procedurę wnioskowania na dwa etapy: w pierwszym klient podaje swoje dane z dowodu osobistego, numer telefonu i adres e-mail; w drugim – po potwierdzeniu danych SMS-em, informacje o dochodach I wysokość miesięcznych wydatków.

Następuje weryfikacja tożsamości za pomocą aplikacji Kontomatik. Firma wydaje decyzję o przyznaniu pieniędzy i informuje o tym fakcie pożyczkobiorcę za pomocą wiadomości SMS lub e – mail. W trybie natychmiastowym gotówka zostaje przesłana na konto bankowe klienta.

Jeśli pożyczkobiorca zdecyduje się na wizytę w oddziale instytucji, to konsultant wykona całą niezbędną procedurę. Do pożyczkobiorcy należeć będzie tylko podpisanie umowy.

KredytOK oczekuje regulaminowego spłacania rat pożyczki. W razie problemów klient zobowiązany jest skontaktować się z konsultantem firmy. Jeżeli nadal nie będzie wywiązywał się ze swoich obowiązków, czekać go będą konsekwencje i pomimo naliczonych odsetek, wysyłanych ponagleń pożyczkobiorca nadal nie ureguluje zadłużenia, firma przekażę sprawę firmie windykacyjnej lub też złoży pozew do sądu i komornika.

Uzupełnieniem baz rejestrów dłużników danymi klienta będzie ostatecznym krokiem w rozwiązaniu sprawy.

Wymagania uzyskania pożyczki w KredytOK

Z racji rozbudowanej oferty firmy, kryterium wiekowe jest inne niż standardowo w tego typu instytucjach. Nie wystarczy być pełnoletnim, minimalny wiek wnioskodawcy to 24 lata. Inne wymogi to:

 • Posiadanie ważnego dowodu osobistego, z którego wynika, że jest się obywatelem Polski.
 • Przedstawienie zaświadczenia, że pożyczka przeznaczona jest na cele prywatne.
 • Stała praca wykonywana na terenie Polski.
 • Aktywne konto bankowe i numer telefonu.
 • Czysta historia kredytowa – firma sprawdza bazy rejestrów dłużników: BIG, KRD, Rejestr Dłużników ERIF, BIG InfoMonitor, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Zalety KredytOK

 • Długi okres spłaty zobowiązania
 • Duża liczba stacjonarnych oddziałów firmy
 • Rozbudowana oferta pożyczkowa

Wady KredytOK

 • Weryfikacja danych klienta w bazach dłużników

Kontakt KredytOK

Oficjalna strona kredytok.pl
 Adres ul. Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka
 Telefon 601 500 500
 Adres e- mail kontakt@kredytok.pl

Opinie o firmie KredytOK

400,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *