Kredyt Market Logowanie

 

Logowanie w serwisie Kredyt Market jest łatwe i intuicyjne. Na stronie głównej, należy kliknąć napis “Zaloguj się”. Następnie zostaniemy przekierowanie do panelu logowania, gdzie podajemy nasz adres e – mail oraz hasło.

kredyt market logowanie


Pożyczka w Kredyt Market

kredyt market login

Warunki pożyczki w Kredyt Market

Kwota 10000 zł – 50000 zł
 Termin Od 1 do 12 mies.
 RRSO 9.90 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL, NIP
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Kredyt Market

Kredyt Market jest firmą oferującą pożyczki pozabankowe dla przedsiębiorstw. Instytucja jest częścią Polskiej Platformy Kredytowej, która zrzesza instytucje finansowe wspierające finansowo działalności gospodarcze.

Kwota możliwa do pożyczenia to od 10 000 złotych aż do 50 000 złotych, zależnie od potrzeb i finansowej sytuacji pożyczkobiorcy analizowanej dokładnie przez specjalistów pracujących w Kredyt Market.

Oferty pożyczek w Kredyt Market

Oferta pożyczkowa firmy skierowana jest wyłącznie do osób posiadających działalność gospodarczą. Ma ona stanowić wsparcie dla przedsiębiorstw, szukających pomocy finansowej z różnych powodów. Ważną informacją jest możliwość wnioskowania pożyczki w dowolnym celu – pożyczkodawca nie stawia w tej kwestii określonych wymagań.

W ofercie instytucji mieszczą się pożyczki w kwotach od 10 000 złotych do nawet 50 000 złotych z koniecznością jej spłaty w ciągu 12 miesięcy. Wnioskowanie pożyczki jest dużym pozytywem firmy, ponieważ jest stosunkowo prostym procesem i zajmuje jedynie do 15 minut. Istotne jest jednak wnioskowanie kwoty, która nie będzie stanowiła problemu przy spłacie ratalnej, gdyż każda nieterminowa spłata powoduje naliczanie opłat dodatkowych.

Wnioskowanie pożyczki w Kredyt Market

Wnioskowanie pożyczki w firmie jest szybkim i łatwym procesem. Składa się z kilku etapów. Pierwszym krokiem jest wybranie wysokości kwoty pożyczki oraz terminu jej spłaty za pomocą odpowiednich suwaków ustawień, na stronie głównej serwisu. Kwotę należy wybrać, pamiętając o możliwościach finansowych firmy, tak, by nie stanowiła ona problemu przy spłacie w terminach określonych przez pożyczkodawcę. Następnie, po dokonaniu wyboru należy uzupełnić wniosek. W formularzu należy wpisać dane osobiste oraz dane firmy. Są to standardowo: numer dowodu osobistego, imię i nazwisko właściciela firmy oraz nazwa firmy, numer NIP, telefon komórkowy czy adres e-mail firmy.

Instytucja nie wymaga dostarczenia dodatkowych dokumentów przy wnioskowaniu o pożyczkę. Kolejnym krokiem jest weryfikacja tożsamości polegająca na zalogowanie się przy pomocy aplikacji na konto bankowe lub konto firmowe założone w platformie internetowej Allegro.

Po pozytywnej weryfikacji należy wysłać wniosek, który kolejno zostanie rozpatrzony przez firmę. Instytucja na tym etapie zweryfikuje również czy przedsiębiorstwo wnioskujące pożyczkę posiada pozytywną historię kredytową. Decyzja zostanie podjęta po analizie informacji podanych we wniosku. Informacja na temat pozytywnego bądź negatywnego rozpatrzenia wniosku zostanie dostarczona drogą e-mailową, bądź SMS-ową na numer podany we wniosku.

W przypadku podjęcia pozytywnej decyzji przez firmę należy następnie podpisać umowę. Po jej zatwierdzeniu Kredyt Market natychmiastowo dokona przelewu pożyczonej kwoty na rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Kredyt Market

Aby uzyskać pożyczkę, należy spełnić wymagania obowiązujące standardowo w większość instytucji finansowych udzielających pożyczki przedsiębiorcom posiadającym działalność gospodarczą. Są to:

 1. Działalność gospodarcza w momencie wnioskowania pożyczki istnieje i działa na rynku finansowym dłużej niż rok (konieczność poświadczenia w postaci udokumentowanej historii działalności firmy)
 2. Klient prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą
 3. Posiadanie obywatelstwa polskiego
 4. Posiadanie numeru NIP
 5. Posiadanie dowodu osobistego
 6. Posiadanie rachunku bankowego firmy  z dostępem do bankowości elektronicznej lub konta w serwisie internetowym Allegro
 7. Brak niespłaconych pożyczek, firma nie może być wpisana na listy w rejestrach BIG czy BIK
 8. Terminowa spłata rat pożyczki
 9. Posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego oraz adres e-mail

Zalety Kredyt Market

 • Wysokie kwoty pożyczki
 • Długi okres spłaty (do 12 miesięcy)
 • Szybka procedura

Wady Kredyt Market

 • Brak oferty dla osób bez działalności gospodarczej

Kontakt Kredyt Market

Oficjalna strona kredytmarket.com
 Adres ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa
 Telefon 22 483 53 68
 Adres e- mail pomoc@kredytmarket.com

Opinie o firmie Kredyt Market

10 000,00 zł - 50 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *